Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

Пространството под радиото

Д-и-м-о-в снимка Д-и-м-о-в 24 май 2017 - 12:42

От къде да си намеря и как точно се казва това нещо там ?
Под мястото за радиото, където се слагат разни неща - документи, телефон и т.н.
При мен бяха наврели чейнджър за 4 диска на Philips. Нямам как да го пробвам дали работи, но няма причина според мен да не работи.
Ако някой знае от къде да взема....... тая жабка ли е какво е ?

Пробвах какво ли не да пиша из нета (кутия, бокс, жабка и т.н.), нищо не ми излезе.
Мнението беше редактирано от Д-и-м-о-в: 24 май 2017 - 12:43
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 24 май 2017 - 12:50

 Д-и-м-о-в, на 24 май 2017 - 12:42, каза:

От къде да си намеря и как точно се казва това нещо там ?
Под мястото за радиото, където се слагат разни неща - документи, телефон и т.н.
При мен бяха наврели чейнджър за 4 диска на Philips. Нямам как да го пробвам дали работи, но няма причина според мен да не работи.
Ако някой знае от къде да взема....... тая жабка ли е какво е ?

Пробвах какво ли не да пиша из нета (кутия, бокс, жабка и т.н.), нищо не ми излезе.

Виж някоя астра на части- частите по таблото обикновено не се търсят изобщо. Друг вариант- Мега партс. Трети- разни морги, ама аз не ги харесвам изобщо. И, чакай, Ivailo_M май разпродаваше едно Бертоне, виж по обявите, ако това те интересува.
Отговори

Д-и-м-о-в снимка Д-и-м-о-в 24 май 2017 - 12:57

Разбирам,
И аз нямаше да търся, но незнайно кой я е извадил и турил тоя чейнджър (не че му е мястото там де).. и сега стои "дупка" :icon_razz2:

Предпочитам да си слагам нещо там, отколкото да ми запълва нещо, което няма да работи както е сложено.

P.S: Това нещо на обикновената шейна ли се слага пак.. или си върви с нещо негово си ?!
Мнението беше редактирано от Д-и-м-о-в: 24 май 2017 - 12:59
Отговори

dvasilev снимка dvasilev 24 май 2017 - 12:57

Здрасти колега,
Според ръководството за експлоатация на Астра Г това се казва "кутия" - цък.

Как да го намериш - може да отидеш на място до някоя морга или да пуснеш частна обява купува във форума или на друго място (олх например). Ще сложиш по-описателно заглавие (напр. "Търся кутия/гнездо от централната конзола на Астра Г") + снимка. Така или иначе повечето, които четат форума преглеждат и обявите. Виж също продава частни обяви.
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 24 май 2017 - 13:02

В раздел Продава, Авточасти, има четири бройки Астра Г на части...
Мнението беше редактирано от tisho.74: 24 май 2017 - 13:02
Отговори

Д-и-м-о-в снимка Д-и-м-о-в 25 май 2017 - 10:28

Благодаря на всички колеги, които взеха отношение.
Изглежда си спазарих една кутийка от Астрите за части тук във форума.
Да си призная - много пъти съм ги гледал тук обявите, но просто не зацепих да питам първо тук. Тръгнах из нета да ровя с какви ли не имена, но..

Благодаря още веднъж, колегата tisho.74 даде идеята с която трябваше да започна :drinks:
Отговори

stef5 снимка stef5 14 юли 2017 - 14:59

Като я намериш кутията, ако вече не си де, сложи касетофона долу (много по-удобно се борави с него като е близо до скоростите) а кутията за боклучета - горе. Много лесно се сменят местата...
Отговори

Д-и-м-о-в снимка Д-и-м-о-в 15 юли 2017 - 01:59

Мислил съм го тоя вариант, но има проблем. Къде ще завия тая видия , която държи вътре в средата шейната на CD-то .
Не искам да го оставя да се "развява", защото без това закрепване, ще има още по-големи вибрации върху него и ще замине още по-прогресивно. Да не говорим че ще прескача като лудо.
Аз и сега го засичам да прекъсва... пък тогава....
Отговори

stef5 снимка stef5 02 август 2017 - 10:04

При мен имаше отвори за винтовете и горе и долу. Нито мърда нито се лашка. Откакто им смених местата много ми е по удобно и с музиката и с другото отделение...
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg