Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Тампони на носачите

Yav снимка Yav 19 април 2007 - 17:20

Имам едно питане колеги.Единият от тампоните на носачите ми е скъсан а другия е тръгнал.Възможно ли е поради тая причина да ми дърпа на ляво като пусна волана и то не винаги.Джантите са прави,гумите са еднакво напомпани и добре баланирани.А и маи е почнала да ми се яде от външната страна предна лява гума
Отговори

Yav снимка Yav 19 април 2007 - 18:19

Момчета дайте някой акъл,моля!!!! :n055: :doh: :doh:
Отговори

Мишо снимка Мишо 19 април 2007 - 18:54

Иди да ти направят реглаж на предния мост и би трябвало да е ОК всичко :n055: 15-20лв вземат
Отговори

Yav снимка Yav 19 април 2007 - 19:10

Мишо, на Apr 19 2007, 07:54 PM, каза:

Иди да ти направят реглаж на предния мост и би трябвало да е ОК всичко :n055:  15-20лв вземат
 


И един приятел ме посъветва това,обаче става ли да се прави реглаж в мойто положение със скъсаните тампони,в смисъл като ги сменя после няма ли да трябва реглаж отново :doh:
Отговори

peterl снимка peterl 19 април 2007 - 20:27

Така казват много маистори, че трябва първо да си смениш всичко по ходовата част и тогава чак да правиш реглаж.Аз лично не съм много съгласен.Въпреки, че това износване на гумата може да е от тампоните и е хубаво да ги смениш!Пък и те са по 8лв. някъде.
Отговори

Мишо снимка Мишо 20 април 2007 - 10:08

peterl, на Apr 19 2007, 09:27 PM, каза:

Така казват много маистори, че трябва първо да си смениш всичко по ходовата част и тогава чак да правиш реглаж.Аз лично не съм много съгласен.Въпреки, че това износване на гумата може да е от тампоните и е хубаво да ги смениш!Пък и те са по 8лв. някъде.
 


Това го казват майсторите поради факта, че при смяна на такива чарколяци е хубаво да се мине реглаж после... Ако го направи преди да ги смени, просто после пак ще трябва да ходи :n055: Моя съвет приготви си едни 100лв (винаги излиза още нещо като погледнат окачването) и си смени тампоните и направи реглаж ... с окачването шега не бива :doh:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg