Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Какво най-често се краде от нашите Опели

redc20xe снимка redc20xe 05 април 2012 - 09:29

Здравейте ,

Ето какво почна да се краде вече ......

Мястото е София , Кв. Фондови Жилища .

Паркирах Автомобила пред Блока и на сутринта заварих следната Гледка

Публикувано изображение

Не съм я снимал отзад но са ми откраднали и капачето на задната Броня + Плафоните които осветяват Номера .

Най - лошото в цялата работа е , че Боклуците ( да им изсъхнат Ръцете дано ) са ми замъкнали и Регистрационния Номер ( СА 4696 НВ )

Следва разправия в МВР , КАТ и сумати главоболия .

Та да си знаете , дръжте си GSI - ките на Платен Паркинг че м...та си е е..ло
Мнението беше редактирано от redc20xe: 05 април 2012 - 19:39
Отговори

ОПЕЛ ФЕН снимка ОПЕЛ ФЕН 05 април 2012 - 19:12

преди неколко години ходих на море в несебър бех в старя град там няма каде да паркирам и я оставих на края на града там имаше паркинг на третия ден ми откраднаха джантите понеже беха с 4специални болта ми беха свалили макферсоните с жантите и от зад главините с жантите колата беше застрахована и ми платиха сичко
Отговори

firestone снимка firestone 06 април 2012 - 18:57

Хахахам, мен са ми крали огледалата 2 пъти, а комичното бе, че когато крадяха масово огледала, имаше една катафалка Омега в града и й бяха свалили и на нея :biggrin: да е*а и безкрупулните копелета :)
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 06 април 2012 - 19:11

GSI16V емблемката ми откраднаха в Търново
Отговори

ГостРадо_Корсата_* 08 октомври 2012 - 16:17

Аз олекнах с 1 капачка на винтила на едната гума. Сложих си сензори за движение вътре в колата + аларма. За сега нямам проблем, но ако видя някой да пипа нещо на КОРСАТА ще му отрежа ръцете :devil-smiley-019: :mhihi:
Отговори

Ivan Ivanovvv снимка Ivan Ivanovvv 17 ноември 2013 - 23:01

капачките на праговете за крика :Д
Отговори

barni снимка barni 11 декември 2013 - 14:54

Антените.
Вече не ги броя. Като видя на пазара оригинални втора ръка на далавера си купувам, ей така да си имам.
Отговори

ExPreY снимка ExPreY 15 януари 2014 - 01:14

Резнаха ми катализатора и ми свиха едната капачка от от прага.

Някъде бях гледал аларма, която пуска ток по цялото купе.

Ако някой знае нещо повече да пише, защото скоро ще ги дебна с пушката от терасата.
Отговори

калекото снимка калекото 04 юни 2016 - 21:06

Откраднаха ми лайсната с емблемата на Астра Н, фейслифт. Най-ниската цена в БГ, която намерих, беше 137 лв.
Отговори

Жоро снимка Жоро 07 юни 2016 - 09:09

калекото,

хрома отпред с емблемата?
Отговори

k opel e снимка k opel e 08 юни 2016 - 00:04

На мен в края на зимата се опитаха да ми откраднат катализатора. Имах късмет, че са резнали отпред и са направили два опита да режат и отзад, но нещо им е попречило. Извадих късмет за разлика от комшийката, на която същата нощ са го задигнали.

Публикувано изображение
Отговори

Hyusko снимка Hyusko 16 юни 2016 - 03:58

На мен ми откраднаха чистачка в Хамбург Германия!!! Та да знаете и тука пипат за мизерията понеже съм с БГ табели!
Освен това постоянно виждам нови драскотини
Отговори

калекото снимка калекото 05 септември 2016 - 18:56

 Жоро, на 07 юни 2016 - 09:09, каза:

калекото,

хрома отпред с емблемата?

Потвърждавам!
Отговори

Жоро снимка Жоро 07 септември 2016 - 09:16

калекото,

толкова лесно ли се сваля отвън? Застрахователите не го покриват нали?
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 07 септември 2016 - 09:48

 Жоро, на 07 септември 2016 - 09:16, каза:

калекото,

толкова лесно ли се сваля отвън? Застрахователите не го покриват нали?


Толкова е лесно и застрахователите не покриват кражба на цял детайл. Обаче има един тарикатлък, не знам дали е мястото тук да го пиша да не се усетят пък ония и да почнат и това да не признават...
Мнението беше редактирано от tisho.74: 07 септември 2016 - 09:52
Отговори

Жоро снимка Жоро 07 септември 2016 - 10:55

tisho.74, аз знам, че ако има макар и малка част от него, го плащат. т.е. сега е момента да им шибна по две рапидки неръждавейка :)
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 07 септември 2016 - 18:00

 Жоро, на 07 септември 2016 - 10:55, каза:

tisho.74, аз знам, че ако има макар и малка част от него, го плащат. т.е. сега е момента да им шибна по две рапидки неръждавейка :)

Парче от някоя щипка и си готов ;-)
Отговори

калекото снимка калекото 10 септември 2016 - 13:57

Моята кола е ударена в Италия и ''накичена'' с нови радиатор, решетка и емблема (молдинг) в Бг (на 90 % съм сигурен, че е ''накичена'' в Бг). Решетката е полска и качеството и е ниско. Молдинга се крепи със 7 клипса, които имат формата на цифрата "1". Новият молдинг се вадеше много лесно - хващам с два пръста единия му край и дърпам навън. Наложи се да го залепя (посъветваха ме с полиуретан - лесен за нанасяне и здрав като изпълнение).
Мнението беше редактирано от калекото: 10 септември 2016 - 13:59
Отговори

Bonev снимка Bonev 24 септември 2016 - 15:51

Зимата на 2016г. Първо ми откраднаха лявата чистачка и четири тапи на болтовете. След около месец свалиха страничните мигачи и емблемите OPC Line2.
Колата е Вектра ц. Мисля, че някой си оборудва колата за моя сметка.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg