Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

помощ разяснение.

corsa 1.5td снимка corsa 1.5td 29 април 2017 - 21:25

здравейте колеги,интересува ме къде е произведена корса б 1.5 тд исузу.. по вина ми дава сарагоса испания но първите букви от шасито са w0l, което ще рече германия. десетата ми буква е t което ще рече 1996. единадесетото и дванадесетото число са 42 което ще рече кой град е завода и кой цех. 4 е града а 2 е втори цех. знам само че 5 е антверпен, би ли ми казал някой 4 кой град е сарагоса или айзенхау?
Отговори

dextrofer снимка dextrofer 30 април 2017 - 20:37

Целия ВИН и може някой да ти каже. Ама така първа, десета, предпоследна, цех, етаж на цеха, смяна на работниците и т.н... Надали.
Отговори

CuMo снимка CuMo 30 април 2017 - 21:33

 corsa 1.5td, на 29 април 2017 - 21:25, каза:

здравейте колеги,интересува ме къде е произведена корса б 1.5 тд исузу.. по вина ми дава сарагоса испания но първите букви от шасито са w0l, което ще рече германия. десетата ми буква е t което ще рече 1996. единадесетото и дванадесетото число са 42 което ще рече кой град е завода и кой цех. 4 е града а 2 е втори цех. знам само че 5 е антверпен, би ли ми казал някой 4 кой град е сарагоса или айзенхау?


Да нямаш някой познат, който е работил по тия заводи и да сте се разприказвали :D
Отговори

corsa 1.5td снимка corsa 1.5td 08 май 2017 - 12:33

 dextrofer, на 30 април 2017 - 20:37, каза:

Целия ВИН и може някой да ти каже. Ама така първа, десета, предпоследна, цех, етаж на цеха, смяна на работниците и т.н... Надали.

моля само за компетентни мнениа http://koli.bghot.co...a-vin-nomer.php

 CuMo, на 30 април 2017 - 21:33, каза:

Да нямаш някой познат, който е работил по тия заводи и да сте се разприказвали :D
колега,ще те помоля да не се изказваш неподготвен http://koli.bghot.co...a-vin-nomer.php
Мнението беше редактирано от corsa 1.5td: 08 май 2017 - 12:44
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg