Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

Astra G

teac снимка teac 27 декември 2007 - 09:31

Здравейте, от доста време се опитвм да намера описание не оборуджането на Астра Г.
Какво включва в същност CD, CDX, Elegance, Clasic, Comfort, Sport i т.н. Кои са с борд комн., климатроник, 4 ел. стъкла.
Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен.
Отговори

hudson снимка hudson 27 декември 2007 - 09:49

Малко е относително колега. Защото има CDX с 4 ел. стъкла и климатроник, но има и с 2 ел. стъкла и климатик - зависи от това какво си е поръчал първия собственик, когато си е купувал колата.
Отговори

teac снимка teac 27 декември 2007 - 09:56

Значи това нямя нищо общо със степента на оборудване или поне със сигурност включва нещо.
На мен ми се струва, че след 200г. като чели са премахнали CD и CDX и са минали на clasic и т.н. И все пак коя е най-високата степен.

 hudson, на Dec 27 2007, 09:49 AM, каза:

Малко е относително колега. Защото има CDX с 4 ел. стъкла и климатроник, но има и с 2 ел. стъкла и климатик - зависи от това какво си е поръчал първия собственик, когато си е купувал колата.

Гледам че ти с и с вектра Б за нея знам със сигурност, че CDX е с борд комп. А твойта да не е 100edition?
Отговори

Оги снимка Оги 27 декември 2007 - 11:12

Имаше една такава тема ... счупих се да търся и не я намерих :unsure:

На кратко извода до който стигнахме беше, че няма една с една еднакви. Всичко зависи от това като е купувана какво е поръчано! Тея буквички ...
Има само няколко зависимости ... примерно Sport е с по-различни седалки, разни такива. Като цяло недей да ползваш това за критерий, гледай какво има в колата
Отговори

borro снимка borro 27 декември 2007 - 11:20

Влизаш в някой Опел бгсайт и там ще видиш кое Астре кво има и как е означено.
Отговори

hudson снимка hudson 27 декември 2007 - 11:22

 teac, на Dec 27 2007, 09:56 AM, каза:

Гледам че ти с и с вектра Б за нея знам със сигурност, че CDX е с борд комп. А твойта да не е 100edition?

Еdition 100 и CDX е вектрата. На праговете и на калниците има 100 и емблемата на опел, а в италианския телон пише Vectra Caravan CDX. И нямам борд компютър - с малкия дисплей съм - температура, час и дата. Затова казвам, че нивото на оборудване зависи от предпочитанията на първия собственик. В моя случай - някакъв дядо 41 набор - по талон де.
Отговори

beos снимка beos 27 декември 2007 - 11:29

 Оги, на Dec 27 2007, 11:12 AM, каза:

Имаше една такава тема ... счупих се да търся и не я намерих :unsure:


И аз така Оги .. търся и не мога да открия .. до колкото си спомням Swing беше писал за нея .. не и не.. какви ли не теми намери тази не .. а над 10-та страница от търсенето е невъзмножно отварянето на страниците ..
А и си абсолютно прав .. почти няма една с една еднакви .. трябва да са някаква купувани за някаква организация масово за да са такива .. примерно както нашите за полицията ..
Отговори

beos снимка beos 30 декември 2007 - 01:46

Колега, мисля че тук може да откриеш отговора на въпроса си!

http://82.34.52.15/sytemsandsoftwaredevelo...ures/2000Astra/

Има описание в каталога на моделите и как са именовани ..
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg