Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony, LG Модули за Мулти-Волан Opel/Ford/Mazda/Honda/Nissan/Chevrolet/Citroen и BMW

Тази тема е заключена

u-ray снимка u-ray 06 юли 2007 - 15:07

от няколко дни и аз съм с адаптера ....... поредния щастливец ..... свършиха мъките :kinggrin:
адаптера работи без грешка, нямам думи... и на тази цена..!!!
....а удоволствието да ползваш бутоните на волана е несравнимо...
:kinggrin:
Отговори

opel vectra x18xe снимка opel vectra x18xe 13 юли 2007 - 23:15

Колеги и аз от 1 седмица имам адаптерчето и то работи безотказно!Много е готино да се използвам копчетата на волана отново.Искам да изкажа благодарности на колегата :thu:
:mhihi:
Отговори

Mano снимка Mano 20 юли 2007 - 15:19

Момчета, трябва да ви кажа че адаптера е перфектен. Откакто колегата VectraB ми го монтира съм супер доволен. Просто удоволствието да си командваш МР3-ката от волана е несравнимо. Когато си пийна и седна на дясната седалка (и жената кара) се чувствам като осакатен, когато трябва да пипам нещо по CD-то. Адаптера е много функционален и като му свикнеш просто си джиткаш без да гледаш и мултиволана става все едно част от тебе. Много се кефя. Тая джаджа си заслужава парите!
Отговори

strive снимка strive 15 август 2007 - 10:20

 VectraB, на Aug 15 2007, 10:53 AM, каза:

Последния Sony адаптора вече е при колегата strive !


А колегата strive вече си командва новото SONY CDX-GT616U от волана и е ... :icon_rolleyes:
Това ми е първата кола, имам я от около месец и за първи път си позволих да пипам сам нещо по нея... та дори и начинаещ, успях да свържа адапторчето и player-а за броени минути. Изпипано е страшно стилно, както като замисъл и функции, така и като изпълнение и външен вид. Особено ме израдва готовото краче на сигналния pin което се мушва в свободната позиция на ISO конектора от преходния кабел :devil-smiley-019: Професионална работа ;)

Благодаря на VectraB и за бързите отговори на лаишките ми въпроси :devil-smiley-019:
Отговори

Zafira снимка Zafira 15 август 2007 - 10:52

От два дни и аз имам адаптер за новия ми Pioneer. Много съм доволен и благодаря на VectraB за изработката и монтажа. Бързо, лесно и професионално.
Успех на всички с новите им CD-та и адаптери.
Отговори

gogich снимка gogich 29 август 2007 - 21:23

Благодарности и от мен за VectraB! :love_opel:
Беше много КОРЕКТЕН от първото ми обаждане, та до монтажа!
Адаптора си стана като част от едно цяло!
:icon_twisted: (още едно удоволствие при карането) :icon_twisted:
Отговори

ЕмбаТа снимка ЕмбаТа 16 септември 2007 - 14:13

И аз вече имам адаптор,
всичко работи перфектно като заводско!!!
Благодарности на колегата VectraB!!! :knee:
:icon_rolleyes:
Отговори

Гостpeshokn_* 19 септември 2007 - 08:50

Привет Юлий!

Получих адаптера, принтирах инструкциите за инсталация, монтирахме го и най-важното - вече се чувствам като човек!

Бих призовал всеки да опита - парите са нищо, удоволствието е огромно, предимството е страшно!

Евала!
Отговори

minkata снимка minkata 15 октомври 2007 - 11:23

Аз също се сдобих с адапторче миналата седмица и съм супер доволен. Благодаря на VectraB за коректността и чудесната джаджа, която е направил.
Отговори

agronoma снимка agronoma 19 октомври 2007 - 19:06

хайде и аз да кажа едно голямо мерси на VectraB за адаптера пионер и качествено обяснение по телефона на грешсата ми при монтажа. Наистина си заслужава екстрата парите :angry:
Отговори

mazymind снимка mazymind 11 ноември 2007 - 13:14

И аз вече съм горд собственик на тая джаджа :beer: . Адаптера ми го постави лично създателя му като ми помогна и с няколко други проблема по захранването... много съм доволен както от работата така и от отношението :beer: :beer: :beer:

Колеги поръчвайте няма такъв кеф да си цъкаш по нефабричното CD с волана :beer:
Отговори

kalinkov снимка kalinkov 26 ноември 2007 - 20:03

Специални благодарности на колегата VECTRAB за адаптора! :loll: Повече от два месеца съм с адаптера и мога само суперлативи да посипя по повод необятния български гений ! Удоволствието е най -пълно , когато видиш завистта в очите на колегите ,които не карат ОПЕЛ или просто не са разбрали , че нещо толкова малко може да носи в себе си толкова много лукс и функционалност! Сега очакваме скоро да може да си прехвърлим и RDS -а на дисплея!

P.S. Специални благодарности за отзивчивостта и по други проблеми ,не късаещи адаптора ( той си знае )!
:thu: :o :o
Отговори

vasil16 снимка vasil16 09 януари 2008 - 07:40

От няколко дена съм с адаптора и е перфектен. Колегата VectraB е много точен! Благодаря му за търпението да вкараме касетофона обратно в оскъдното пространство на Астра Г. :o
Отговори

lorda снимка lorda 17 януари 2008 - 10:12

Юли велик си бате!! Хиляди благодарности получих си двата адаптора и на Вектрата го сложих и на Зафирата го сложих , работят си перфектно, екстрата си е №1 точно за 1 ден забравих изобщо да барам плеъра всичко си правя от волана. Айде още веднъж благодарности и да не забравиш лятото да дойдеш на гости в Бургас да те заведа на рибарското селище Ченгене скеле (рекламата на Прокредит Банк с рибаря с бялата брада и лодката, там е снимана и на бащата приятел) да хапнем по една рибена чорбица :sad-smiley-046: :o :clap:
Отговори

litex снимка litex 04 март 2008 - 00:17

Много се радвам че успях да се сдобия с еднo JVC адапторче !!!

Големи благодарности на Юли за труда, който е положил за да можем всички ние с мултифункционалните волани да се наслаждаваме на музиката и удобството!

За адаптора мога да кажа само добри неща.. Работи си безотказно и според мен доста по-добре отколкото със стария ми оригинален касетофон - по-бързо усилва и намалява звука, а и не ми се включва нещо друго като натисна бутона за усливане, както се случваше със старото ми Philips CAR-400.
Препоръчвам на всеки, който има мулти волан и стар касетофон или CD което вече трудно чете да си вземе една хубава музика, а за останалото ще се погрижи Юли (VectraB)!

Благодаря още веднъж!
Отговори

PGM снимка PGM 31 март 2008 - 20:29

Здравейте колеги !
отдавна се се каня да напиша няколко реда относно адаптера на Юли. И сигурно защото все не намирах време , за това ми се случи една тъпа повреда в инсталацията на една от вратите , заради която си потроших ръцете докато я оправя . Това на шега . Устройството работи пефектно , изобщо не натоварва инсталацията на автомобила и се монтира много лесно. За качеството на изработка мисля , че няма смисъл да говоря , вижда се . Това е един много хитър начин хем да имаш модерен плеар ( защото знаем какви са оригиналните , ако някой мундар не го е изкормил още преди да дойде при тебе колата ) и да си ползваш бутоните на волана . Голямо улеснение и кеф е ......Даже първите дни такова щракане падна , че един приятел си помисли , че ми презкача много CD-то ......щура работа .
Обаче освен адаптера има още нещо много важно. Юли е много точен и винаги готов да помогне , и най-често не във връзка с адаптора ( защото както споменах вече ,той е безотказен).
Много поздрави на Юли и му желая всичко най-добро !
Поздрави и на всички колеги във форума
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 31 март 2008 - 21:07

Да споделя за адаптора поставен в моята Астра от Vectra B...работи безотказно... много :beer: и още дълго време да ни радваш и улесняваш :16V:

:16V:
Отговори

maldini снимка maldini 07 юни 2008 - 17:38

Минаха няколко месеца от както си взех адаптор за Пионера на Вектрата и съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО доволен, това копче за MUTE е несравнимо яко, звънне телефона и опаааааа музика за фон....coooollll men.
Отговори

cecipi4a снимка cecipi4a 13 юли 2008 - 22:26

Благодарности на VectraB за адапторчетата за Sony.
Отговори

mupkoc снимка mupkoc 18 юли 2008 - 18:29

Чудесно изделие добавящо страхотната екстра на автомобила Ви да заработи отново, лесен монтаж (пещерняк би се справил) и не на последно място VectraB е много точен и коректен и готов да помогне с каквото може. :confused:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg