Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Opel Zafira 1.8

petko_baremov снимка petko_baremov 21 септември 2016 - 12:42

Здравейте колеги! Поради увеличаването на семейството съм се ориентирал към Opel Zafira B 1.8 /140 к.с. Колите на които съм се спрял са:
http://www.mobile.bg...33&slink=fnxnep
Тази се продава от 06.01.2016 и се чудя защо не е продадена досега. Ако някой я е гледал, ще се радвам да сподели впечатления.
Втората е
http://www.mobile.bg...69&slink=fnxnep
като тя няма cruise control, до колкото разбрах се слага лесно. И може би е най - разумният избор
Третата е
http://www.mobile.bg...17&slink=fnxnep
като за нея имам уверение, че е наистина на толкова километри от човек, който няма да ме излъже. Тя и затова е толкова пари. Само нея съм гледал и изглежда много добре. Само няма подлакътник между седалките отпред и ключалката на жабката е счупена, но мотор, спирачки и окачване са 6+
Ако някой има нещо да сподели ще съм много радостен.
p.s. Не ми препоръчвайте дизели, моля!
Отговори

V. Petrov снимка V. Petrov 23 септември 2016 - 09:29

Десет бона за десет годишна кола ми се виждат множко. Просто няма как да е на 65000 км. Не знам колко е твой човек продавачът, ама това просто НЯМА НАЧИН да е вярно. Както сам казваш, втората е най-разумният избор.
Отговори

mistarmi снимка mistarmi 23 септември 2016 - 12:25

Поискай му гаранция за третата щ8м твърди ,че е на толкова километри. И аз като колегата по горе съм за светло синята.
Отговори

CuMo снимка CuMo 24 септември 2016 - 12:01

Абе аз имам един познат, който си купи Astra H от Стефанов Моторс през 2007г., пича кара отвратително малко и колата му в момента е на около 110 000 км. и не е нов внос и наистина е на толкова километри. Семейна кола, внесена от чужбина, на толкова години... може да е на 165 000 или на 265 000 км., но на толкова малко не е. С очите съм си виждал Пасат 6 дизелово комби, с DSG скоростна кутия и бежов кожен салон, вкарана от Германия лично от момче на 300 000 км., в колата все едно никога не беше стъпвано, таа тая зафирка може да са й няколко пъти по толкова километрите :)
Отговори

petko_baremov снимка petko_baremov 25 септември 2016 - 04:13

Капарирах втората. Даже и продавача свали обявата. Реших да не рискувам с нов внос, а и много пари искаше. А до колко третата е наистина на 65000 км. Знам го от човека, който я е взел с автовоза от автокъщата в Италия /той е гаджето на сестра ми, затова не вярвам да ме лъже/. От там е взета от автокъщата на БМВ в Торино. Колата е върната и италианцът си е взел ново БМВ срещу отстъпка е цената 'buy back'. Не ми се вярва БМВ да са ръчкали колата, но не е изключено все пак или италиаеца преди да я е върнал да смени тапицерията и да врътне километража. Та ако някой може да провери историята на кола по вин и си търси запазена кола нека види и тая. Но е дразнеща счупената ключалка на жабката за кола за 9000 лв. /Все пак ще има отстъпка в цената, като за "сериозни клиенти" хахахаха/. А и друго. С моя човек си приказвахме, че няма кой да му даде тая цена, просто защото няма кой да му повярва, че тая кола е наистина на 65000.
Отговори

petko_baremov снимка petko_baremov 30 септември 2016 - 03:43

Вече съм собственик на Зафирата, даже и газ и се слага днес. Така че админа да трие темата, ако иска.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg