Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретни части за OPEL

Магазин за Оригинални части GM

Тази тема е заключена

sashonikolov снимка sashonikolov 30 юни 2008 - 20:55

Здравейте колеги,понеже в няколко поста споменах,че си намерих магазинче за оригинални части GM,получих запитвания относно местонахождението му.
Магазина се намира в ж.к.Дружба на ъгловата кооперация на кръстовището на Бул.Професор Цветан Лазаров и Бул. Копенхаген.
 Лицето на магазина гледа към старите неизползваеми трамвайни линии на бул.Копенхаген(силно казано булевард но така се води)
Аз поне съм доволен,че досега не съм купил нещо от там на което да не пише GM.Незнам цените дали са нормални или високи.Прати мой познат там за термостат за Астрата но каза,че му бил скъп.За моята Аскона термостата с гуменото уплътнение беше около 30 лева.Но поне знам,че ще ми свърши работа.От там купувах тампони за носачите по 28 лева бройката марка Боге пак с щампа на GM.Лагера за съединителя беше 30 лева марка SKF пак с щампата на GM същото важи и за феродовия диск на съединителя марка LUK.Оригинална емблема за предната ми решетка излезе 14 лева и за мое очудване от вътрешната страна на отливката имаше щампа от Генера Мотърс...
 Цените ги давам ориентировъчни за да си прецените ако сте по-наясно от мен за частите.Но аз съм доволен до този момент от този магазин.
Човека в магазина се казва Владо,споменах му за събора и каза,че ще дойде и се познавал с Г-н Стефанов.
Имах някъде на хвърчащо листче телефона в магазина но сега не го знам къде е като го намеря ще го напиша за улеснение ако някой се интересува от нещо.
Ще се опитам да пусна линк с местонахождението на магазина от БГ Мапс но незнам дали ще се получи,че не съм пускал такива линкове до сега.
Предварително се извинявам ако линка не работи.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=9bef8d03...p;Map72_24.y=66
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 01 юли 2008 - 09:16

и аз знам един такъв магазин на семинариата, точно до брабус
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 01 юли 2008 - 09:39

Аз също съм доволен от магазина GM в Дружба.

Ще го посещавам с удоволствие.

<_<
Отговори

4ebura6ka снимка 4ebura6ka 01 юли 2008 - 10:16

А ето и телефонче 9790120.
Цените там както и частите са оригинални, нивомер за бензин - 198лв. <_<
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 01 юли 2008 - 10:22

 4ebura6ka, на Jul 1 2008, 11:16 AM, каза:

А ето и телефонче 9790120.
Цените там както и частите са оригинални, нивомер за бензин - 198лв. <_<

Малииии аз мислех да питам и за мене за нивомер,че моя нещо показва странни неща.При пълен резервоар стрелката е на половината от скалата...ама като отворих резервоара устройството си бачка,няма спукан поплавък..както и да е дано и моя нивомер не е на тази цена...
Отговори

corropt снимка corropt 01 юли 2008 - 20:08

и аз съм пазарувал някакви неща за астра Г, но си има някой който са на оферта и някой който са доста по скъпи. Примерно масло, антифриз и тн течности разни за на много добри цени. Филтър кабинен -35 лв като си го взех от съседния магазин в същия блок, но с лице към бул.проф. Лазаров за 15 лв. Да не беше ГМ а филтрон ама пак върши работа. За въздушния филтър е същата работа доса по скъп беше от нормалното. Питах един ден за халогени че на мойте им се случи случла - 185 лв/бр което е супер много.

Друго положително мнение ми е относно собственика(ако той е собственик де) с една вектра. Не му знам името, но е доста компетентен и не се пести в обясненията. Не 1 път съм стоял зад щанда и ми е показвал на компютъра му разни неща което го няма в повечето магазини.
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 01 юли 2008 - 21:23

Човека се казва Владо,на компютъра има качен Електронният каталог на ГМ и там всяка част я има описана и с каталожен номер.
Човека наистина е много в час с нещата.До колкото знам от доста години продава само части на ГМ.
Аз си инсталирах по-новата версия на Електронния каталог,която е на Български език и когато ми трябва нещо пращам по скайпа направо номера и получавам отговор има или няма и ако има на каква цена.
Днес за свещите дадох 24 лева,което е прилична цена като се има в предвид,че са ГМ.
В темата за моята колица съм пуснал линк със снимка на свещите
Отговори

VectraB снимка VectraB 01 юли 2008 - 21:28

Темата се обърна на ЧАТ вече !
Информацията дотук е напълно достатъчна.
<_<
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg