Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Проблем с изпарителя Вектра б

Krasi_Geri снимка Krasi_Geri 18 януари 2011 - 18:15

Здравейте колеги имам следния проблем.На изпарителя на газовата има някаква бубинка или клапан не го знам какво е.И какво се случва с него,ами изгаря и след като изгори ми изгаря и една магистрала на платката на копчето за смяна газ бензин.Сменях я един път тази бубинка или клапан и днес за втори път ми изгоря.Първия път като отидох в сервиза майстора който ми слага газовата ми вика че се било намокрило и за това изгоряло( и естествено го питах при дъжд мога ли да я изкарвам от гаража ХАХАХА) Тогава ми я смениха и след около година пак изгоря.Ако може някой да сподели от какво може да ми изгаря тая бубинка,ще съм благодарен.
Мнението беше редактирано от Krasi_Geri: 18 януари 2011 - 18:16
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 януари 2011 - 20:28

Колега, да беше казал каква марка ти е газовата уредба. Така ще може и да ти се помогне.
Отговори

zandor снимка zandor 19 януари 2011 - 13:28

[quote name='zdravkop' date='18 Jan 2011, 20:28' post='897263']
Колега, да беше казал каква марка ти е газовата уредба. Така ще може и да ти се помогне.
[/quot
Сменяй ключа, евтин е и най вероятно от него ти е проблема.
Отговори

ОМЕГА снимка ОМЕГА 19 януари 2011 - 14:06

А според мен вариантите да гори бубина на клапан е или да е менте или от високо напрежение,щом нямаш други проблеми с ел. инсталацията значи е първото.....
Отговори

Krasi_Geri снимка Krasi_Geri 19 януари 2011 - 14:37

Ами газовата ми е Ланди и свалих днес клапана и гледам че се е пробил от едната страна направо е стопен,някой дали има идея колко струва това нещо и доколкото разбрах тук в Г.Оряховица няма от къде да си го купя.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg