Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Въже за ръчна - Зафира

pepi_sm снимка pepi_sm 20 август 2014 - 13:37

Здравейте интересува ме дясното въже за ръчната което се закача за апарата заедно с лявото ли се продава или си върви отделно ,понеже по средата се събират с една планка и се закача другото въже което идва от ръчната ,но на тази планка не се вижда процеп за да се изкара само дясното въже да се смени или има въжможност понеже ми е за смяна само дясно въже но как излиза от тази планка която е по средата в която планка е закачено и лявото въже колата е Зафира 2000 г. Дизел 82 коня. Моля някой ако знае как става смяната и дали е възможно да се смени само дясното въже на ръчната или вървят комплект да сподели .Тук в един магазин ми искат 60 лв. за въже но не разбрах дали само дясно или и ляво но цената е висока поне за мен може би е със златно покритие това въже .
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 20 август 2014 - 14:16

Заедно са и ляво, и дясно. Цената е добра!
Отговори

pepi_sm снимка pepi_sm 20 август 2014 - 14:38

 IvailoM, на 20 август 2014 - 14:16, каза:

Заедно са и ляво, и дясно. Цената е добра!

ок Благодаря ви .
Отговори

pepi_sm снимка pepi_sm 25 август 2014 - 11:49

Здравейте колеги намерих си ново жило за ръчната но ми трябва сега зегерката или както се казва която държи жилото за апарата да не излиза ,че моята се е разтворила 2 броя някой знае ли къде се продават .Благодаря ви предварително .
Мнението беше редактирано от pepi_sm: 25 август 2014 - 11:50
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg