Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Покупка на Astra G / Vectra B

taks снимка taks 24 април 2017 - 00:43

Здравейте нов съм не знам къде да пиша затова ще драсна два реда тук за малко мнения за покупка на кола Opel Vectra 2.0 16V AUTOMAT да ми кажете ако може предимства недостатъци какво трябва да гледам при покупка.За първи път ще купувам опел нищо не знам за тези коли. http://www.cars.bg/c2103325 за тази кола става въпрос наистина няма много снимки и най вече на двигателя но ще се опитам да намеря от продавача и става ли за ГИ да и се сложи.Благодаря предварително за мненията.Извинявам се още веднъж ако нещо съм объркал темите.
Отговори

CuMo снимка CuMo 24 април 2017 - 05:31

Е, то само като видиш "снимките са от момента на покупката" ти става ясно, че тая кола в сегашното й състояние не я виждаш. Няма голямо значение като цяло, ама на едната снимка, където се вижда километража поне на мен ми се струва, че е доста повече от 158 000 км., обаче на мен тия двете неща ми стигат, най-вече това, че пича не си е направил труда да направи актуални снимки на колата - или е в доста по-лошо състояние или е бахти тъпака тоя.
Отговори

taks снимка taks 24 април 2017 - 14:13

Благодаря ти колега за отговора.Исках и да попитам за още една Opel Astra 1.6-75kc. http://www.cars.bg/c2094035 ето и линк към обявата аз мисля че астрата е по добре искам да е автоматик заради жената че иска и тя да я кара.
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 24 април 2017 - 14:20

Няма климатик,няма ел. стъкла и на всичко отгоре написал 68000 км.По добре си харесай друга.Аз не бих я взел.
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 24 април 2017 - 14:34

 pitbula74, на 24 април 2017 - 14:20, каза:

Няма климатик,няма ел. стъкла и на всичко отгоре написал 68000 км.По добре си харесай друга.Аз не бих я взел.


Що бе :) иначе е свежа. Това с климатика наистина е неразрешим проблем, но шибидаха я прави почти кабрио ;)
Мнението беше редактирано от Ne6to Smisleno: 24 април 2017 - 14:35
Отговори

Жоро снимка Жоро 24 април 2017 - 14:49

CuMo,

колата е на автовоз, как да я снима? В повечето автокъщи в чужбина ги купува друг от тези дето ги продава в Бг... За това пише очакван внос...
Отговори

CuMo снимка CuMo 24 април 2017 - 21:49

Почти съм сигурен, че когато гледах обявата не пишеше "очакван внос", но може и да е моя грешката от недоглеждане просто. Иначе колкото до астрата със стария мотор, не виждам какъв е проблема, че няма ел. стъкла, моята също няма и не смятам, че света се е свършил. По-голям е проблема с отсъствието на климатика и автомата на тоя мотор...
Отговори

sathv снимка sathv 25 април 2017 - 00:11

А най-голям е проблема, че са забравили да сложат вратите отзад.
Отговори

Башмайсторче снимка Башмайсторче 25 април 2017 - 01:03

Вектрата е австрийка човек. Поне ако се съди по лепенката отзад... на снимката в профил ако се вгледаш в шофьорската врата, потъмняването долу ми изглежда като ръжда.... снимката не е добра, може и да греша. Но всички австрийки които съм оглеждал са били ръждиви. Те затова ги зимат за без пари... там с едно петънце не може да мине тюв, и съответно причина за продажба във вариант export only.
Отговори

taks снимка taks 26 април 2017 - 13:45

Да и аз го видях това раждичка е така че вектрата отпада. :pardon:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg