Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

ПИКНИК край Варна в неделя

drmirchev снимка drmirchev 08 май 2008 - 15:06

Здр. първо на всички колеги.
Върти ми се в главата една идейка, да отидем повечко народ на нещо като пикниче или по скоро да направим събора някъде извън града.
Знам че има хора дето работят през деня :beer: и чак вечерта са свободни, но все пък ако има и такива дето им се ходи на нещо такова, да си кажат пък ако излезем повечко, може и да се отиде, за сега съм го обсъдил с колегите Чоста и Дианчо и са твърдо за :beer: , ако съдя по тяхното желание, трябва да има още доста навити, така че казвайте.

За място имам една идея но естествено не е крайно решение и може да подлежи на коментар идеята е да изкараме добре мястото няма значение.(на около 15-20км.)

Пък и карането в колона си е един път на извънградско :beer: , а и яденето и пиенето на открито с компания винаги са били голяма харабия. :beer: :beer: :61: :whistle: :beer: :61: :beer:
Отговори

Chosta снимка Chosta 08 май 2008 - 18:44

Аз съм твърдо за както е споменал горе колегата ;) , Ако някои има предложение къде може да се заворми нещо такова нека го сподели :) , идеята е да направим една скара с биричка примерно , може да се поиграе футбол и нещо от този сорт като цяло... дет се вика коит квот иска да си прави от обяд или сътринта до колкото часа останем ЗАРИБЕНИ .... хаиде да направим агитациика ся... даваите които иска идва които иска предлага място и идва които не иска да си почива :whistle:


Само да вметна че Чоста вече си има 17-ки 8 джаула ... живота е прекрасен :beer:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 08 май 2008 - 18:51

Както е написал Милен, аз съм твърдо ЗА. Нека и другите които са навити да пишат, надявам се и времето да е на наша страна. Вече се находихме на кръчми, времето се стопли ще е яко малко на чист въздух сред природата на лаф скара и :whistle: . :beer:
Мястото за което говори DrMirchev е яко наистина за това (Даже наблизо има яка права ако възникнат спорове между някой :61: ), но нека и други да си изкажат мнението. Може и на побити камъни или някъде другаде който където се сети да казва.
Отговори

bate_ivo снимка bate_ivo 08 май 2008 - 18:52

Аз съм много ЗА!!!!
Колега drmirchev, днес само си ни чул как крояхме планове за пикник и веднага пусна темичка :whistle:
Едни приятели са ходили на някаква местност Паша Дере, аз лично не я знам. Казаха че е било много хубаво и са стигнали до там без проблем с колите си.
Предполагам Варненци ще знаят къде се намира.

Хайде на бирата и скарата :beer:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 08 май 2008 - 18:58

 bate_ivo, на May 8 2008, 07:52 PM, каза:

Едни приятели са ходили на някаква местност Паша Дере, аз лично не я знам. Казаха че е било много хубаво и са стигнали до там без проблем с колите си.

То там с малко по ниски коли е малко зор. Ходих преди по малко от седмица до там и имаше една много злобна дупка, дето трябва или да влезеш в храстите и да си надереш боята или да влезеш в дупката с едните колела. Иначе има яко местенце там, като цяло не е мнго злобен пътя ама оная дупкаа... :whistle:
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 08 май 2008 - 22:02

Спокич Дидо нали Бате Иво и той ще идва не го познавам ама пише че кара витара така че сме спасени и изтеглени от дупките в които евентуално ще влезнем :beer:
Дано само е хараби времето :whistle: че ще седим по колите иначе :crazy:
И дано да решим къде да бъде че и това не е маловажно
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 08 май 2008 - 22:34

места бол, стига да е хубаво времето и да са сериозни хората да се организираме както трябва
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 09 май 2008 - 10:05

Така като гледам прогнозите за времето :3: ми се струва че събора няма да е сред природата а на закрития паркинг на практикера :opel_forever:

Колкото до мястото мисля че на побити камъни няма да ви хареса аз ходих скоро до там освен че е пълна лудница и пътя е 3-4км само яки калища и хендеци(ако на някой му е хубава боята по добре да не идва с колата)
Там дето казва дидо до моето село е доста открито, има и гора но до нея ме домързя да отида да проверя как е, но предимството е че пътя е хубав и нема да има потрошени спортни окачвания, другото което е че особенно неделя там движението е като замразено може и цял ден кола да не мине, а и да минава от далече се вижда има един път дето е с много яки завои и добър асфалт(поне миналата година беше) има чешма дето тече постоянно и готина равна поляна с тревичка но това място е далече от гората.
Гора има като се продължи малко по същия път(преди две седмици ходихме с дидо да тестваме на кадета новия километраж там дигна 170км/ч) но за места трябва да се потърсят не знам как стоят нещата.
Това е моята оферта казвайте мнения
след малко ще сложа сномки на пейзажа предварително се извинявам за качеството, с телефон са.
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 09 май 2008 - 11:46

Ето снимки на предложеното място. Намира се на 10лв бензин разстояние в двете посоки :opel_forever:
Посока бургаската магистрала и на края на магистралата на харамията вдясно.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Оги снимка Оги 09 май 2008 - 11:53

Място за пикник знам дето е 3098448 пъти по-добре от тая празната поляна (нищо лошо към Дианчо), лошото е, че никога няма да се организираме.
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 09 май 2008 - 11:59

Ние само предложихме място което ние знаем ако кажете по добро още по добре. За организацията трябва наживо на срещите да обсъдим допълнително.
Отговори

Оги снимка Оги 09 май 2008 - 12:03

Брат, кат' знам схемата как всеки има поне по двама човека дето не може да понася

... ще се съберем на пикник точно по-рядко :opel_forever:

П.С. Ти виж само, че всички са видяли темата, а никой не пише!
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 09 май 2008 - 12:21

Доколкото разбрах е имало доста съгласни хора като сме говорили за това само като идея наживо
Отговори

yasmania снимка yasmania 09 май 2008 - 12:28

Авееее ... да го говорим тук, да го обсъдим на срещата в Неделя, да пуснем после конкретна тема с няколко дена или седмица Аванс .... пък да се закачи койти иска, ако времето и мястото са удобни и харабийски нещата ще станат, па макар и на 30%. другия път може повече хора да дойдат, ма нали си трябва идея ....
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 09 май 2008 - 12:51

Абе хора ако на някой му е неприятна идеята нека да не и обръща внимание и да я игнорира,На мене лично и 5 човека са ми достатъчни за да си искарам яко а толкова има от давна навити.Ясно е че няма да е тази неделя заради времето.Но все пак има надежда че някой от опел клуб може да се навие и той да дойде, колкото до мястото не знам какво трябва да е ама който има по красиво място като идея с негола поляна нека да го каже.
Това място е яко щото няма да си трошим колите по черното но не е и последен избор така че предлагайте, дори и някой да няма да идва а знае място нека го сподели.
Отговори

kAm снимка kAm 10 май 2008 - 07:57

Интересна идейка но аз пак ще пропусна :)
Отговори

the_devil снимка the_devil 26 май 2008 - 22:58

Къде и кога :unsure: :unsure:
Мнението беше редактирано от kaka: 26 май 2008 - 23:02
Причина за редактиране:: Писането на кирилица е задължително.
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 26 май 2008 - 23:33

 the_devil, на May 26 2008, 11:58 PM, каза:

Къде и кога :unsure: :unsure:


Още не се знае но се набират желарщи
Отговори

bate_ivo снимка bate_ivo 02 юли 2008 - 20:09

Тъй като аз не идвам на неделните срещи, ще може ли някой да каже какво стана с идеята за пикника???? Има ли все още желаещи, или вече трябва да се пържим на плажа, а не покрай скарата ( то и двете са почти еднакви де, ама в единия случай ще се разхлаждаме под сърветата на сянка, а в другия ще е във водата). А може да си направим и колективен плаж. Даже предлагам и няколко занимания- дърпане на 100 метра свободен стил, най дълго седене под вода.... и те такива закачки <_<
А и нали сезона на дините вече е открит, да отидем и ние на бостана да видим реколтата как е :blink:
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 04 юли 2008 - 19:30

Идеята е жива и всяка събота и неделя се осъществява от мене и компания, обаче за съжаление от форума много навитаци няма(не знам защо).Можеби заглавието звучи малко тъпо, "ПИКНИК :kuku: " да речем че е барбекю с всички екстри до морето, където пясака свършва в гората, или на язовира, дето като изкараш рибата или я даваш на кучето или я мяташ на жарта.
А тези които мислят че е балъшко да ядеш ребърца, котлети и рибка на жар с добра компанийка през уикенда, нека си седят по кафенцата. :kuku:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg