Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Запитване

guttaville снимка guttaville 15 юли 2011 - 01:20

Добър ден колеги
имам един въпрос относно едни колонки.Харесал съм си на Pioneer TS-E2002i Моята връзка пише,че са 360W max/90W на канал.CD-то ми е Pioneer с MOSFET 50Wx4 стандартното за CD,въпроса ми е дали стига захранването само с CD-то или трябва усилвател специално за тези колонки.Ще свири ли добре?
Поздрави
Отговори

CH_M снимка CH_M 15 юли 2011 - 07:10

360W? На тия китайски реплики , като махнеш нулата - това им е реалната мощност .Може да ги слагаш към СД-то без проблем , не е нужно да се прекарват през усилвател .За свиренето , относителна работа ,всеки индивид си е със собствен слух , един ще каже "добре са " , друг - не и т.н.
Отговори

guttaville снимка guttaville 15 юли 2011 - 12:43

Мерси много за отговора колега,и аз се съмнявам,че са 360W.
В сравнение с тези Моята връзка ти лично кои би избрал или към други си привържаник като марка или викаш все китайско едно и също е всичко.
Отговори

Tonito снимка Tonito 15 юли 2011 - 13:36

Това,което не е произведено в Китай е в Малайзия.Всичко тръгва от там,важен е контрола на фирмата дала поръчката.В случая колегата по-горе е прав,няма нужда от усилвател.
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 15 юли 2011 - 13:41

Така е,от китайско до китайско има балкан разлика!Слагай ги и ти сам ще прецениш дали им трябва усилвател :icon_wink2:
Мнението беше редактирано от НИКСАНА: 15 юли 2011 - 13:41
Отговори

Mitko-79 снимка Mitko-79 15 юли 2011 - 23:13

Ако ще ги захранваш само със CD-то по-добре вземи по евтиния вариант.
Отговори

guttaville снимка guttaville 16 юли 2011 - 00:57

По-евтиния вариант имаш предвид...........Alpine-a ли,втория линк където дадох,той наистина е по-евтиния вариант и много му се чуда кои да избера?!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg