Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Втора национална Астра Бертоне среща

Тази тема е заключена Next »

kvalev снимка kvalev 09 септември 2010 - 06:56

За снимките нямам думи........... :drinkin2:


Относно организацията мисля че не сме направили кой днае какво, получи се добре защато се събрахме готини хора....

За мен срещата не е свършила защото тази вечер /само две дни след това/ имах удоволствието да се радвам на Вашата компания на Ваш терен в София и си изкарахме страхотно...........точно същите хора които се бяхме събрали. :p

Преди това направихме Пепи крилат, така че удоволствието за мен е пълно.

Трабва да започваме да обсъждаме следващата :mhihi: среща /обаче не в ефир понеже се видя че няма особена полза/, която според мен ние сериозните можем да си направим когато и където решим. Вече ни е ясно че разстоянието не е проблем, стига да те кефи това за което тръгваш.

Поздрави на всички...........................и благодаря на Любо за чудната вечерна разходка из София като пасажер на Админското Бертоне.
Отговори

mecho-astra снимка mecho-astra 11 септември 2010 - 15:11

Снимките в друга тема ли са качени ?
Отговори

old_corsa снимка old_corsa 11 септември 2010 - 16:07

 mecho-astra, на 11 Sep 2010, 16:11, каза:

Снимките в друга тема ли са качени ?


До колкото разбрах не са качени във форума!  :mhihi: Разни хора, разни идеали с разни аргументи, но щом така са решили - Така да е! Снимки от сбирки да ти се гледат - форуми бол  :mhihi:
Отговори

galata снимка galata 11 септември 2010 - 16:50

на мен пък точно на бертонета ми се гледаха ... :mhihi: любимата ми модификация на Астрите :mhihi:
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 11 септември 2010 - 17:25

Има над 600 снимки и доста филмчета, но поради основателни причини ги няма качени.
Просто не беше това начина като някои не възнамеряват да идват да го разбираш чак когато тръгваш.
:mhihi:
Отговори

Sparx снимка Sparx 11 септември 2010 - 17:42

 old_corsa, на 11 Sep 2010, 17:07, каза:

До колкото разбрах не са качени във форума!  :mhihi: Разни хора, разни идеали с разни аргументи, но щом така са решили - Така да е! Снимки от сбирки да ти се гледат - форуми бол  :mhihi:

Да колега така е, но когато повече хора се обединят около една идея, то явно тази идея не е безсмислена. Решението да не се публикуват снимките беше взето с пълно съгласие от присъстващите на срещата ... все пак ние сме по снимките и можем да решим на кои да ги показваме.

 galata, на 11 Sep 2010, 17:50, каза:

на мен пък точно на бертонета ми се гледаха ... :mhihi: любимата ми модификация на Астрите :clap:

Не се притеснявай колега, не си изгубил много ... 4,5 бертонета на всичките над 600 снимки ... и тук там някоя Corsa D GSI :mhihi:

Въздържах се от коментар до момента и не възнамерявам повече да коментирам. Само ще кажа, че повече няма да се занимавам с организацията на Бертоне срещи. Видяхме се кои сме сериозните и от тук насетне ще си се координираме ... когато имаме уговорка за среща ще пишем някъде във форума, пък който желае да заповяда.
Отговори

old_corsa снимка old_corsa 11 септември 2010 - 18:29

 Sparx, на 11 Sep 2010, 18:42, каза:

.... Само ще кажа, че повече няма да се занимавам с организацията на Бертоне срещи....


Организацията винаги е трудна, изнервяща и неблагодарна работа - Аз съм се отказал преди много време да се занимавам с подобна дейност  :mhihi:


п.с. Верно ли само 4-5 коли сте били ? Чак не мога да повярвам  :mhihi:
Отговори

galata снимка galata 11 септември 2010 - 18:37

само 4-5 бертонета ... разбирам ви защо сте сърдити... А и ако може един хипотетичен въпрос: "Един бертоне фен иска да дойде на някоя следваща среща, но е с Астра Ф комби Х16SZR, проблем ли ще е?"
Отговори

Sparx снимка Sparx 11 септември 2010 - 20:18

Няма проблем колега ... всички са добре дошли.

3 коли пътувахме от София, 1 кола от Сливен, 1 от Варна и 1 от Карлово. Като накрая останахме 4 коли за Неделя. Знам, че организацията е неблагодарна работа, но в случая не виждам защо трябва да продължа да се занимавам след като хората, които го оценяват така или иначе си ги виждам редовно. Най смешното в цялата схема е, че колегата Firefox дойде с C16NZ-тката си с нас чак до там, остана с нас докрай и на другия ден се прибра ... колега шапка ти свалям за това, че излезе по сериозен от много други хора. Имаше хора, които в последствие предупредиха, че няма да дойдат, но и такива, които изобщо не се обадиха. Много е разочароващо да видиш 3 коли като си очаквал поне 8,9.

ще обсъдя с останалите вариант да пуснем няколко снимки ... поне да се види, че дори и малка, среща е имало.
Отговори

kvalev снимка kvalev 11 септември 2010 - 20:53

 Sparx, на 11 Sep 2010, 21:18, каза:

ще обсъдя с останалите вариант да пуснем няколко снимки ... поне да се види, че дори и малка, среща е имало.


Може да пуснем няколко от бензиностанцията,, за да видят всички във форума на кое се вика "национална" среща......

Верно бяхме 4-5 Бертонета и една Corsa D GSI - обаче бяхме най, най :mhihi: .

Поздрави на всички.
Мнението беше редактирано от kvalev: 11 септември 2010 - 20:54
Отговори

old_corsa снимка old_corsa 11 септември 2010 - 21:01

А на "Първата Национална Астра-Бертоне" среща пак ли е имало подобен Висок интерес?  :mhihi:

Едит: Сега погледнах темата за първата среща - едно 20тина коли са се събрали все пак  :mhihi:
Мнението беше редактирано от old_corsa: 11 септември 2010 - 21:10
Отговори

kvalev снимка kvalev 11 септември 2010 - 21:10

 old_corsa, на 11 Sep 2010, 22:01, каза:

А на "Първата Национална Астра-Бертоне" среща пак ли е имало подобен Висок интерес?  :mhihi:


ЕТО.........................
Публикувано изображение
Отговори

val_mcrae снимка val_mcrae 12 септември 2010 - 16:13

И аз бях на сбирката с колегата от Карлово, бяхме с жълтото Бертоне кабрио :) Добре си прекарахме макар че бяхме за ден. Само че и на мен ми се иска да видя снимките! Аз също снимах и имам но незнам дали да ги показвам да не наруша нещо тук :)
Мнението беше редактирано от val_mcrae: 12 септември 2010 - 16:15
Отговори

Sparx снимка Sparx 13 октомври 2010 - 11:09

Организираме си Софииска среща на по бира в Понеделник (18 Октомври) ... за тези, които проявяват интерес - http://www.opelclub-...showtopic=76787

Или да ми пишат на лично.
Отговори

Sparx снимка Sparx 13 октомври 2010 - 11:41

Гледам съм забравил да пусна няколко снимки от втората среща ... ето малко bad ass снимки :newsm05_41:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Щастливи и доволни ... прибираме се към вкъщи ... :rofl:
Публикувано изображение

и една от най яките снимки ... надявам се SpaceWalker да няма нищо против :flag:
Публикувано изображение
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 13 октомври 2010 - 14:50

Екстра са снимките, че как да имам против :newsm05_41:
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 13 октомври 2010 - 22:40

За понеделника,на 18ти съм на линия...така че ако някой желае да заповяда,само ще уточним мястото и часа.
Там сме !
:newsm05_41: :flag:
Отговори

kvalev снимка kvalev 13 октомври 2010 - 22:49

Exeййййййй,

Здравейте, отдавна никой не беше писал в темата..................

Що сте го намислили за понеделник /има ли причина денят/, защото вторник аз ще оставам за вечерта в София и ми се щеше да ви видя.....

Най много да разказвате във вторник как е било в понеделник.

Поздрави.
Отговори

Sparx снимка Sparx 14 октомври 2010 - 02:22

Кире избрахме Понеделник, защото Пешо и Владо нямаха нищо против а на нас със Кико това ни е най удобния ден, че през останалите и двамата сме на бачкане ... Кико е до късно, аз пък съм нощна. Ако не можеш да дойдеш в Понеделник ... нищо не пречи и във Вторник да се съберем, ти си важна част от компанията и ще ги съобразим нещата ... ще измислим нещо :flag:
Утре ще ти звънн да се разберем какво защо ... :newsm05_41:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg