Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

PAINТBALL ! ! !

Agent 004 снимка Agent 004 12 януари 2007 - 16:46

:3: Организираме се с едни познати които имат екипировки и пушки и ги дават под наем , Играеме в една гора близо до Горубляне обиколката на горичката е около 500м и е с изключително разнообразен релeф , гъста разтителност , хълмове , бубуни и едно малко блато . Камофлажите с които се играе са в такива цветове че трудно можеш да отличиш врагът на 20-30 метра ако тои не се движи и като прибавиме мъглата която е обичаен фактор за това място , манията става пълна !
Играе се по схемата "CAPTURE THE FLAG" добре известна от 3D шутърите , гаранцията за интересна и напрегната игра е в факта че това не е игрище не се носят светлоотразителни жилетки няма съдия които да ти пречи , обстановката е максимално реалистична , последния път когато се събирахме бяхме около 30 човека , за тези които не са играли досега обещавам яко адреналин през цялото време ... Нека всеки които желае да се включи в играта да казва и да го записвам , предлагам сборен пункт на ОPEL-CLUB-TEAM :16V: да бъде на :16V: на Цариградско шосе до Макдоналдс в 10:30 в неделя .... Носете си ръкавици и шапки че ако ви перне някои по ръцете , ушите или вратъ ще е кофте ! :crazy:

Повече инфо ::3:

Спортен маркер Tippmann 98 , Камофлаж , маска за лицето и въглероден двуокис за маркера за 2-3 часа е 10 лв. Топчетата са по 6 ст. бройката (за 2-3 часа игра се изразходват средно около 200-250 бр.)

- Location : Една горичка в близост до базата на ЦСКА на Панчерево (фиг.1)
- Date : 14.01.2007
- Local Time : 11:00
- Weapons : Tippmann 98 Rental,Камофлаж и маска за главата (фиг.2)и(фиг.3)


(фиг.1)
Публикувано изображение


(фиг.2)
Публикувано изображение


(фиг.3)
Публикувано изображение



Желаещи за участие :

1. Agent 004 (Моя милост) :flag:
2. хибридния :3:
Отговори

kabby снимка kabby 12 януари 2007 - 16:56

Колега, тогава е планирано и протестното шествие до посолството на Либия.
Малко по-късно е, но няма как да се съчетаят.
Не може ли да се промени часа или датата? Според мен шествието е малко по-важно от това да боядисаме феновете на хонда
Отговори

Agent 004 снимка Agent 004 12 януари 2007 - 16:58

kabby, на Jan 12 2007, 04:56 PM, каза:

Колега, тогава е планирано и протестното шествие до посолството на Либия.
Малко по-късно е, но няма как да се съчетаят.
Не може ли да се промени часа или датата? Според мен шествието е малко по-важно от това да боядисаме феновете на хонда
 


Не го организирам аз .... просто предлагам който е навит да дойде ! а за важноста ... разбирасе че си прав така е ... !
Отговори

iavor снимка iavor 12 януари 2007 - 18:18

Незнам дали някога ще успея да дойда на клубно мероприятие с мойто работно време :(((
Отговори

Vassil снимка Vassil 12 януари 2007 - 18:31

Ооооо много е яко! Бих дошъл, само да не е тази Неделя, заради Шествието...... :b070:
Отговори

Agent 004 снимка Agent 004 12 януари 2007 - 18:36

Ndoe, на Jan 12 2007, 06:31 PM, каза:

Ооооо много е яко! Бих дошъл, само да не е тази Неделя, заради Шествието...... :b070:
 


То попринцип е всяка неделя така че и другата ще става тепаница .... като си 100% сигура пиши .... :flag:
Отговори

Mitko_metana снимка Mitko_metana 12 януари 2007 - 19:05

Бих дошъ с удоволствие но ще пътуваме до Огняново с жената и детето! :16V: Но за другата седмица става :flag:
Отговори

хибридния снимка хибридния 12 януари 2007 - 19:28

Аз съм За :b010: с двете ръце.
Отговори

Agent 004 снимка Agent 004 12 януари 2007 - 19:40

хибридния, на Jan 12 2007, 07:28 PM, каза:

Аз съм За  :b010:  с двете ръце.
 

Вземи още някои френд с тебе ... колкото повече сме толкова по добре ! :flag:
Отговори

хибридния снимка хибридния 13 януари 2007 - 00:06

Ще питам Taz и още един колега ако искат
Отговори

bugatti снимка bugatti 13 януари 2007 - 03:44

Батенце знаеш че много ми се иска да го направиме тоя пейнт боол от 2 месеца насам.....ма мисля че е по разумно да отидеме на шествието тази неделя пък другата да направиме "стрелбата" тъкмо ще има и повече участници.....ако си навит така помоли някой мод да промени датата в заглавието иначе :flag: затова че каза и го испълни до край :16V:
Отговори

iavor снимка iavor 15 януари 2007 - 01:30

Другата неделя съм на линия...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg