Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Антирадари

IGNEV снимка IGNEV 19 април 2005 - 21:00

Търсих подобна тема, но не открих и останах учуден :thu: ....Както и да е.... :o

:thu:
Искам да събера повече инфо относно антирадарите, начина им на действие, основни характеристика и евентуални проблеми свързани с употребата им.

Сигурно някои от вас е видял в новия каталог на Метро има два антирадара на Кобра и мисля да си взема, та дали те са хубави. Там пише някакви канали и т.н. ама като не разбирам нищо :o от това как да си купя.....

Какво ше кажете по-специално за тези двата. По-скъпия стрували си чак толкова или и другия ще върши добра работа??? :o

Мерси предваритело!

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  10002.JPG (150,78K)
    Брой изтегляния: 165
Отговори

ГостAstra_maniac_* 19 април 2005 - 21:06

Ето една такава тема: http://www.opelclub-...p?showtopic=704 ;)

Успех в избора :thu:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 19 април 2005 - 21:16

:thu:

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  10003.JPG (179,84K)
    Брой изтегляния: 96
Отговори

bobopich снимка bobopich 19 април 2005 - 21:50

В България радарите работят само на X-band. Това е така нареченият X честотен диапазон (не си спомням точно колко), така че всекъв антирадар ще ти свърши работа. Ама да знаеш, че колкото е по скъп, толкова по рано ще те предупреди. Има някой, хващат чак като те засекат. И още нещо никога не го включвай на градски режим (CITY), щото подтиска точно Х-банда, понеже на тази честота има най-много смущения в градовете, а пък в повечето страни полицията вече не използва подобна архаична техника.
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 20 април 2005 - 12:18

А тези ленти (bands) какво представляват? 6 ще свърши ли работа, че аз като всеки българин гледам по-евтиното?
Отговори

city stars снимка city stars 20 април 2005 - 13:09

може ли някой да напише цените на горния и на долния че нещо не ми отваря снимките. :thu:
Отговори

Жоро снимка Жоро 20 април 2005 - 13:19

city stars, на Apr 20 2005, 11:09 AM, каза:

може ли някой да напише цените на горния и на долния че нещо не ми отваря снимките. :thu:

горният е 74.99 а долния е 129.00лв това са цени на Метро без ДДС.......
Отговори

milenmi снимка milenmi 20 април 2005 - 13:23

Аз съм със по ефтиния модел от тези двата долу горе върши работа дразнещо е само че всеки път като палиш си прави един тест и отвратително пищи иначе засича на прилично разстояние доста е чувствителен и в градовете често подава фалшиви сигнали но те са краткотрайни така че с течение на времето се научаваш да ги познаваш.
Отговори

Pichaga снимка Pichaga 20 април 2005 - 13:26

ами за тая кобра не знам, обаче аз ползвам от една година руски saver се казва и го има в ем комплект33, 35 лв струва доста приличен външен вид, диоди, писка, и се езплатил досега поне 5 пъти.....адски съм доволен, а ако катаджийте решат да те застрелят никакъв радар детектор няма да те спаси
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 20 април 2005 - 14:15

Дайте да пишем само тук :
http://www.opelclub-...p?showtopic=704
че да не се повтаряме!
Отговори

bate_ivo снимка bate_ivo 20 февруари 2007 - 23:21

Здравейте Опел маняци :kuku:
И аз имам един въпрос относно антирадарите и ще се радвам ако някой ми даде информация. Купих си Cobra WSD 8200, която ми бе препоръчана като нещо добро на горе долу сносна цена, но идва и проблема- не знам почти нищо за този антирадар. Четох писма във форума за антирадарите, но те са отпреди 2 години. Ако някой има подобен или същия радар, моля да сподели опита си. Предварително благодаря и безавариино, и безпрепятствено пътувани :kuku:
Отговори

espero2000 снимка espero2000 21 февруари 2007 - 10:22

Вчера гледах по ТВ за гърция вавели са нови мерки и сега ако те барнат с антирадар - бои ебане и сиртаки + плюс сваляне на номерата на колата на момента и един месец на трупчета добре че още не режат ръце
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 21 февруари 2007 - 11:23

espero2000, на Feb 21 2007, 11:22 AM, каза:

Вчера гледах по ТВ за гърция вавели са нови мерки и сега ако те барнат с антирадар - бои ебане и сиртаки + плюс сваляне на номерата на колата на момента и един месец на трупчета добре че още не режат ръце
 



Затва: http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...ndpost&p=209726

Съвсем скоро ще го монтирам и ще споделя. :kuku:

Вчера гледах една Тигра - нейния плафон също позволява такъв монтаж.

И пак да питам: баш АНТИрадари в БГ намират ли се?
Отговори

bugatti снимка bugatti 24 февруари 2007 - 05:51

Онзи ден разгледах най-скъпия модел на кобра нещо от сорта на 360лв с компас и секви други простутии на него...дали е възможно да връща 50% от сигнала излъчен от радара и общо взето продавачът не можа да бъде много ясен но идеята му беше че ако караш с 80 на радара ще покаже 40 дали е възможно това защото ми се струва малко нереално......
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 24 февруари 2007 - 09:49

Да възможно е, има и такива, обаче в този случай смущаваш уредите на КАТ и ако те набарат те чака клецане :kuku:
Отговори

bugatti снимка bugatti 24 февруари 2007 - 10:43

schumi.fan, на Feb 24 2007, 09:49 AM, каза:

Да възможно е, има и такива, обаче в този случай смущаваш уредите на КАТ и ако те набарат те чака клецане :kuku:
 

Ми тоя пич каза че нямало как да те хванат, защото не им прецакваш радара видимо а просто им показва по-малка скорост
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 февруари 2007 - 11:00

bugatti, на Feb 24 2007, 05:51 AM, каза:

Онзи ден разгледах най-скъпия модел на кобра нещо от сорта на 360лв с компас и секви други простутии на него...дали е възможно да връща 50% от сигнала излъчен от радара и общо взето продавачът не можа да бъде много ясен но идеята му беше че ако караш с 80 на радара ще покаже 40 дали е възможно това защото ми се струва малко нереално......
 

Ако действа по този начин, означава, че е истински анти-радар... но пак звучи странно и нереално =) Ако е така тва ще е много добрата далаверка - хем локатор и куките няма да ти правят проблем хем можеш да ги изпържиш :kuku:
Отговори

city stars снимка city stars 24 февруари 2007 - 11:08

Сега не съм специалист.....ама на мен ми звучи логично.Нали радара праща сигнал и го чака да се върне и вече чрез скоростта за която се връща изчислява скоростта на МПС-то.Та по тая логика ако анти-радара го забавя тоя сигнал по някакъв начин е възможно да показва наполовина.Ма незнам де.По физика и математика винаги съм бил инвалид. :kuku:
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 24 февруари 2007 - 13:34

Всичките вълни ,които изпраща радара не се връщат обратно ,само тези които се отразят в тебе .Ако ти си камион и имаш голяма челна плоощ ,ще се върнат голямо количество ,ако си мотопед - по -малко количество ,но във всички случаи ще си засечен със реална скорост без значение от количеството върнали се вълни ,защото радара отчита не броя им ,а скоростта с която се връщат! :kuku: На тоя продавач много поздрави му прати и му кажи ,че тва дето го разправя ако беше вярно, воените щяха да се редят при него на опашка за " антирадари" вместо да се занимават със "стелт" технологиите . :kuku:
Отговори

nikal снимка nikal 24 февруари 2007 - 17:08

:kuku:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg