Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Чип за 2.0 115

Bimero снимка Bimero 11 февруари 2011 - 14:16

Колеги след като почти никой не ми обърна внимание от вас в предишна тема(проблем с мощноста на колата)пускам нова!МОЛЯ ВИ!Ако може да ми кажете при кой да отида да ми направи един чип с който колата да върви нормално защото в момента не върви както трябва!Ако е възможно чипа да не е скъп и да е на допустими цени за марката(знам,че нормални чипчета вървят по 50-60лв)!Ако някой има интерес да ми помогне нека го направи ако не тук то на лично!Разбирам,че не карам вашта марка автомобили,но МОЛЯ помогнете ми защото не разбирам болежките на Опел и смятам,че вие сте хората които могат да ми помогнат!Още един път ви моля за помощ!

Благодаря предварително!И ако може да няма "еееееее то чип за 50лв няма"защото знам,че има(на Бояна и за по ефтино продаваха,но тогава нямах тези проблеми и незнам към кой да се обърна в момента)ясно ми е,че немога да имам претенций при чип за тези пари,просто искам колата да върви норнално защото във високите сега тъпче и бучи!


Дано не ме разберете погрешно,просто искам помощ и знам,че вие ще ми помогнете!
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 11 февруари 2011 - 20:09

Колега,първо си оправи колата и после мисли за чипове!!! Чипа оптимизира работата на двигателя,при определени условия, не прави чудеса и не заменя повредени датчици.......

Съвет,не търси чип според цената,а според качеството което ти се предлага за парите които даваш....

П.п. занимавам се и с чиптунинг....

Успех !!!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg