Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

проблем с гнп помпата-вектра б

гнп помпа-вектра б снимка гнп помпа-вектра б 26 юни 2014 - 17:08

колеги нов сам в форума и искам да ви попитам имам проблем с гнп помпата колата си пали перфекно но като направи нужните градуси и светва чек лапмата на таблото и колата спира да работи .като я исчакам да истине и пак пали . закачих колата на диагностика искарами грешка P1630 и/или P1631 казахами че проблема е в гнп попмата електрониката.Дадох я на маистор които поправя помпи и смени цялалата платка на даното и помпата не се оправи казами че това вече механичен проблем от помпата и трябва да се тарси друга.можители да ми дадете савет от какво може да е този проблем и някои дали се е сбласквал с това.Благодаря предварително
Отговори

andro6157 снимка andro6157 26 юни 2014 - 22:41

Здравеи колега,преди 4 години и аз имах проблем,значи кьде си закарал колата на сервиз или на гаражен маистор,ако е втория бягаи оттам гледам че си от Сливен сигурно колегите оттам ще те насочат на друг сервиз,моита помпа не беше ремонтирана в сервиза кьдето закарах,те само направиха диагностиката и демонтаж-монтаж на помпата знам само че е ремонтирана в Пловдив

350 лв за рем.помпата
150 лв работа
20 лв диагносика

По добре ремонт в сервиз кьдето знаят какво правят.

Колега напиши кода на двг-то доколкото знам на ремонт подлежат помпите на Х20ДТЛ,Х20ДТХ
Мнението беше редактирано от andro6157: 26 юни 2014 - 22:43
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg