Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra C/ Signum

Ел.проблем с вратата

ivaylo klimentov снимка ivaylo klimentov 24 май 2017 - 10:29

Здравейте колеги имам проблем с вратата на моята Вектра ц 2005г.Накратко казано всичко в нея спря да работи,заключването,страничното огледало и прозорецът.От бутоните на вратата мога да командвам останалите но не и тази проблемната.Сменявах бушони,отварях бутоните за управление но нищо не открих.Някой сблъсквал ли сее с този проблем и ще съм ви много благодарен ако ми помогнете.
Отговори

distefano59 снимка distefano59 24 май 2017 - 18:13

А провери ли как е буксата на целия сноп кабели, там, където преминават от купето във вратата?
Отговори

dimaka снимка dimaka 24 май 2017 - 19:31

 distefano59, на 24 май 2017 - 18:13, каза:

А провери ли как е буксата на целия сноп кабели, там, където преминават от купето във вратата?


Точно там е проблема в гумения маншон от купето към вратата. При мен изчезна ел. управлението на стъклото и говорителя също. Оказаха се скъсани пет кабела в гумения маншон. Играчка си е да ги направиш, че пада малко разглобяване и удължаване на кабелите. Германеца ги е направил дълги точно колкото да стигнат. Между другото, буксата се откача от вратата, като натиснеш синия пръстен към вратата и издърпаш буксата - също като бързите връзки за градинските маркучи. Не е необходимо да сваляш кората на вратата и да се прецакаш като мен.
Поздрави и успех.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg