Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Въпрос за хидравлика

ГостI. Ivanov_* 22 април 2011 - 19:45

Здравейте на всички интересуваме какво ми е необходимо да си сложа хидравлика става въпрос за корса б моята е без искам да и сложа ,да кажете кое какви пари е изобщо цялата процедура която трябва да мина Благодаря предварително!
Отговори

oci снимка oci 22 април 2011 - 20:11

Рейка, тръби/маркучи, помпа(със стойката), казанче и нови ремъци за динамото и помпата. Цена последно ми бяха обявили 250лв за целия комплект, но би трябвало и по-евтино да можеш да намериш частите. При монтажа смяната на рейката е гадна работа(дори не знам може ли да се смени без да се откачи и измести двигателя), останалото е сравнително лесно.

ПП Попълни си номера на двигателя в профила, това е част от правилата на форума :icon_wink2:
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 23 април 2011 - 01:08

най-вероятно ще с еналожи да се сменят ремъчните шайби на коляновия вал и алтернатора, може би и обтяжния механизъм, за предпочитане е да намериш същата корса с хидравлика и да сравниш за да видиш кво ще ти трябва, мисля че 200лв е максимума който може да дадеш за всичко, последно бяхме намерили рейка, помпа и казанче с маркучите за 150лв...
Отговори

oci снимка oci 23 април 2011 - 10:40

Шаибите не се сменят! Или поне на дизеловите корси не се сменят - имат си допълнителен канал където да върти новия ремък. Колегата не си е попълнил профила да видим с какъв двигател е, но ако е дизелов 100% НЕ се сменят шайбите :icon_wink2:
Отговори

ГостI. Ivanov_* 24 април 2011 - 14:52

Мотора е 1.5 дизел Isuzu и междудругото ми е правило впечатление че има още един улей за ремък.Благодаря колеги за информацията.Ако ме посаветвате и от каде да си набавя частите сте супер. От Стара Загора съм.
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 26 април 2011 - 00:31

нека колегите от стара загора кажат къде и какви морги има, за Болярово(Хасково) съм почти 100% сигурен че ше има части...
Отговори

BUHALA84 снимка BUHALA84 01 май 2011 - 14:28

Предлагам и друг варянт хидравлична рейка 70-80лв. маркучи 40лв. електрическа помпа от Рено Клио 91-95 120-150лв. и реле, кабел и кабелни обувки 5лв.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg