Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Избор на газов инжекцион на Вектра Ц

Glint снимка Glint 26 май 2016 - 12:56

Здравейте, тези дни ще ми монтират ГИ на автомобила Вектра Ц Z18XE, бюджетът ми е максимум 1050лв, като бутилката ще е на мястото на резервната гума и клапан за зареждане при капачката на резервоара. За сега съм се спрял на ГИ "Оптима про-тек", което като цена от 930 лв с монтажа напълно ме устройва, също така ми предложиха, като вариант, компютъра от Оптимата да го заменят с компютър Фобос 5. Понеже не разбирам от газови уредби и затова пускам темата, някои колеги с опит да кажат става ли това газово или да предложат вариант за друго, но да не надвишавам бюджета.
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 26 май 2016 - 13:53

Питай тук на лични по-добра информация няма откъде да получиш http://www.opelclub....howtopic=104649
Мнението беше редактирано от mrsch66: 26 май 2016 - 13:54
Отговори

npace снимка npace 29 май 2016 - 17:04

Romano Antonio, LPG TECH с OBD и имаш работещи авто адаптации realtime. Яки инжектори за да работят дълго и безпроблемно и един изпитан изпарител.
Отговори

Glint снимка Glint 07 август 2016 - 17:03

От два месеца съм с ГИ Оптима,с инжектори Баракуда и изпарител Шарк. Засега( около 6000 км)автомобила върви перфектно, като с 36 литра газ минавам към 370 км, от които около 70км са градско. При цена на газта от 69 до 75 стотинки на литър, съм предоволен от разхода, а и като се имаше предвид, че на бензин под 9л не можеше да я сваля и то с нормално каране.
Отговори

npace снимка npace 07 август 2016 - 19:24

На оптимата ОБД - то също работи добре
Отговори

DanDan снимка DanDan 07 август 2016 - 20:32

К'о му е на Stag 300 Premium, примерно? Не че другото е лошо де, ама все пак...
Отговори

npace снимка npace 15 август 2016 - 15:08

За всеки вкус има по нещо.Като става въпрос за ОБД система аз залагам на LPG Tech.Истинска работа.Доста от системите с ОБД са "грешкотъркачи"....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg