Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

СТИКЕРИТЕ ДОЙДОХА

todor popov снимка todor popov 24 март 2011 - 23:27

А в Пазарджик как да се сдобием с стикери :confused:
Отговори

Гостdjindjiplqktora_* 02 април 2011 - 22:32

 Maiky, на 14 април 2009 - 20:55, каза:

....
Най-накрая сме готови със стикерите на Клуб-а, от утре ще бъдат на разположение и всеки, който поиска може да си купи 2бр стикера срещу 1,50лв.
....
За всеки желаещ стикери ще може да се взимат от Mен, Бижо и Виктор (Maiky, Бижо Бижев, Fanatic).
....


Къде може да ви открием?
Отговори

Vectra 16v снимка Vectra 16v 02 май 2011 - 21:50

Колеги, за Пазарджик може ли 2 стикера за мойта количка?? от къде да взема? Благодаря ви!
Отговори

димитров86 снимка димитров86 08 май 2011 - 22:09

колеги аз сам доста на юг на наща родина от МАДАН област СМОЛЯН как мога да се здобия със стикери :love_opel:
Отговори

Гостbeer_champion_* 09 май 2011 - 23:40

Колеги, ако нов съм тук, ако е удобно на някой, колега да ми драсне едно ЛС или да ми отг тук, къде може да се видим за да ми продаде стикер. От София съм.

Поздрави.
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 10 май 2011 - 06:08

 beer_champion, на 09 май 2011 - 23:40, каза:

Колеги, ако нов съм тук, ако е удобно на някой, колега да ми драсне едно ЛС или да ми отг тук, къде може да се видим за да ми продаде стикер. От София съм.

Поздрави.

Като за начало прочети в подфорум София.После може да си попълниш профил както трябва.

Може би ако прочетеш тази тема,ще намериш нужния отговор.
Отговори

Erdoto снимка Erdoto 10 май 2011 - 07:09

Место да питате идете там кадето се правят срещите :newsm05_41:
тогава може да се здобиете с стикери по бързо :rasp:
Отговори

s7iki снимка s7iki 10 май 2011 - 08:07

Колеги аз съм от Габрово и вече да не казвам голяма дума...ама от половин година немога да се сдобия с стикери.......уж форума добре организиран..всичко 6....ама стикери още няма..дори не казвате как и от къде мога да се сдобия
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 10 май 2011 - 17:47

 s7iki, на 10 май 2011 - 08:07, каза:


Пич регистриран си края на февруари и половин година е към септември месец :smile3560:
Стига сте ревали , а прочетете темата от началото и :unsure: Ако и тогава не разберете от къде , от кого и как да си вземете стикери то най-вероятно верно форума не е организиран :mhihi:

Просто е: пращаш някой друг безплатен ЛС и ще си вземеш стикери :icon_wink2:
Отговори

Vectra 16v снимка Vectra 16v 29 май 2011 - 00:02

Колеги, а някой има ли файла за стикерите: www.opelclub-bg.com за да си направя за количката :love_opel:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 29 май 2011 - 00:10

 Vectra 16v, на 29 май 2011 - 00:02, каза:

Колеги, а някой има ли файла за стикерите: www.opelclub-bg.com за да си направя за количката :love_opel:

По левче са колега(аз лично не знам да има файл)!!Вторник ако си свободен след обед да речем към 14.30 ч...,ела до магистралата на Шела посока София ще ти дам :flag: .
Мнението беше редактирано от BatSlav: 29 май 2011 - 00:10
Отговори

Vectra 16v снимка Vectra 16v 29 май 2011 - 00:41

 BatSlav, на 29 май 2011 - 00:10, каза:

По левче са колега(аз лично не знам да има файл)!!Вторник ако си свободен след обед да речем към 14.30 ч...,ела до магистралата на Шела посока София ще ти дам :flag: .
Колега, през седмицата съм до 17:00 и няма как да изляза :sad: Някакъв друг вариант има ли? И каква големина са?
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 29 май 2011 - 07:44

Може колега по еконт да ти ги пратят ако е толкова зор.Идва събор на една крачка си от писта Калояново може тогава.Има много варианти.Понеже ще се прибирам до София и минавам на магистралата ,затова ти предложих този вариант.Виж хората които се занимават и им пиши.
Отговори

Opel_Corsa_fan снимка Opel_Corsa_fan 22 октомври 2011 - 22:41

Ако мога да дам предложение за реклама на форума...
Как ви се струва освен стикери за стъкло да има и такива тесни и дълги за онези рекламните ленти по регистрационните табелки.
Много стилно стои там каквото и да било и вместо автокъщи и шоурумове, може да се рекламира форума.
Вярно не се набива мног на очи, но все пак се вижда и е ненатрапчиво.
Отговори

boichev снимка boichev 22 октомври 2011 - 22:47

 Opel_Corsa_fan, на 22 октомври 2011 - 22:41, каза:

Ако мога да дам предложение за реклама на форума...
Как ви се струва освен стикери за стъкло да има и такива тесни и дълги за онези рекламните ленти по регистрационните табелки.
Много стилно стои там каквото и да било и вместо автокъщи и шоурумове, може да се рекламира форума.
Вярно не се набива мног на очи, но все пак се вижда и е ненатрапчиво.

Колега евала за идеята, подкрепям с 2 ръце! :good:
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 22 октомври 2011 - 23:51

Аз също съм съгласен!даже изглежда по-добре от стикерите.виждал съм на коли от друг форум.
Отговори

Kiril_k снимка Kiril_k 23 октомври 2011 - 01:58

Мда, това е много добра идея, която ще е хубаво да се осъществи. Иначе как сме със стикерите за стъкла, защото последните пъти като питах нямаше.
Отговори

BULLDOG снимка BULLDOG 24 октомври 2011 - 22:16

Стикери в Пловдив?
Отговори

Opel_Corsa_fan снимка Opel_Corsa_fan 20 ноември 2011 - 17:25

Някой може ли да направи стикер на фотошоп или друг софт. и да ми го даде да пробвам как ще седи на табелката под Рег. Номер.
Много съм навит,ама не ми се занимава с тея сникообрбоващи програмки, ако има ентусиасти да пишат. Табелки имам 2 броя само тряя се лепне нещо на тях: :newsm05_41:
Отговори

M.Stamenov снимка M.Stamenov 10 април 2012 - 18:09

колега кога ще има пак среща за раздаването на стикерите и каде ?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg