Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

Въпрос относно корса 1.7D

Гостgeorgi jbantov_* 28 април 2014 - 12:53

Здравейте.
Искам да попитам дали мога да сложа турбина на моята корса 1.7Д. Мотора е Исузу, но чист дизел ми е малко тромав... Гледах някакви турбини за исузу мотор 1.7Д от астра 1.7ТД. Възможно ли е от какъвто и да е исузу мотор 1.7ТД да се сложи турбо на моята корса?
Благодавя предварително и се извинявам, ако е имало такава тема, но не съм я намерил. :)
Отговори

nurim снимка nurim 28 април 2014 - 13:19

колега може потърси из нета и yuotube имаше клипове ето аз каkво намерих на бързо http://www.corsa-b.c...hp?f=81&t=12911 1.5 д е но горед долу e същото ,мисмя че карънтията турбо ала бала ше паснат на 17 д от 1.7дт интерколера ще изпровизирате естествено ако искате ,само не занам как стоят нещата с гнп то дали няма да се налижи да го смените и него от 1,7 дт .успех и пишете ако решите да правите нещо
Отговори

dimitarmark снимка dimitarmark 29 април 2014 - 09:13

Турбо може да се сложи, за интеркулер по-добре не слагай. По малко проблеми в сравнение със това да спечелиш няколко коня. Ако сложиш кулер ще трябва и помпа да сменяш защато ще ти стане много бедна горивната смес. Ако сложиш турбо ще се наложи да се регулира помпата и да се подаде повече гориво. Поздрави.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg