Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Vectra C 2.0T GTS

Калоян Енчев снимка Калоян Енчев 16 юли 2014 - 11:14

Здравейте колеги,

От няколко дни съм горд собственик на Опел Вектра Ц с мотор Z20NET или 2.0Т GTS 175к.с.Преди това съм карал Октавия 1.8Т 150к.с.Моля за информация за Вектрата.Като цяло съм изненадан от Вектрата много приятно, ще съм благодарен ако ми споделите слабите места и проблеми, които мога да имам!

Благодаря!
Отговори

ivooo снимка ivooo 16 юли 2014 - 11:44

 Калоян Енчев, на 16 юли 2014 - 11:14, каза:

Здравейте колеги,

От няколко дни съм горд собственик на Опел Вектра Ц с мотор Z20NET или 2.0Т GTS 175к.с.Преди това съм карал Октавия 1.8Т 150к.с.Моля за информация за Вектрата.Като цяло съм изненадан от Вектрата много приятно, ще съм благодарен ако ми споделите слабите места и проблеми, които мога да имам!

Благодаря!


Добре дошъл и да ти честита новата кола, но относно мотора трудно ще се намери някой който да ти сподели опит, защото като цяло е рядко срещан. Относно купето на вектрата то там има хора с опит :)
Каква информация те интересува по конкретно?
окачването е алуминиево. Отзад имаш горен и долен носач и именно тези горните понякога създават ядове(там съм срещал 2 модела с Унибали и с тампони). Като цяло няма нещо толкова фрапиращо което да е проблемно.
Хубаво е да направиш тема на колата в правилният раздел за да я разгледаме всички :) Аз мисля, че я гледах в сайтовете докато се продаваше, ноооо може и да бъркам.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg