Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Ръждопреобразувател на Вюрт - 1л

kraskoval снимка kraskoval 18 септември 2009 - 15:20

Понеже искам да опитам лично действието на въпросното чудо, а пък в Бизнес Парк - София(официалното представителство) продават само разфасовки по 1л(което ми е много) предлагам ако някои е заинтересован да си поделим по 0.5л. Цената на 1 литър е 75 лева. Разбираме се някои работен ден и отиваме заедно догоре и т.н. Отговори може и на ЛС.
Отговори

svetlio999 снимка svetlio999 18 септември 2009 - 18:08

;поне в русе по бояджииските магазини за авто боя продават вюрта по колкото искаш и е 8 лв за 100мл предполагам и в софия има някъде така

а на мен лично ми хареса намазваш без да попада върху места където нетрябва защото след изсъхване остава някакъв слой като гума и няма махане запечатва но трябва ръждата да е изчистена добре не кипи като други ръждопреобразователи
Мнението беше редактирано от svetlio999: 18 септември 2009 - 18:09
Отговори

mita4eto снимка mita4eto 18 септември 2009 - 18:52

наистина е добър лично съм го изпробвал,но обработеното място трябва до 48 часа да се почисти леко и да се грундира.аз го почиствам с твърда четка и грундирам.
Отговори

kraskoval снимка kraskoval 19 септември 2009 - 09:54

Да колеги, всеки казва че продават наливно, но никой не казва къде - цяла тема има по този въпрос.Освен това винаги има риск да е менте, докато от представителя би трябвало да е най-истински. Все пак 37-38 лева си струват удоволствието за половин литър.
Отговори

doolettle снимка doolettle 23 септември 2009 - 11:18

с половин литър можеш да намажеш буквално цялата кола!! Имам в предвид цялата и площ!!! А дали е менте ще разберш веднага след като намажеш - ако не посинее леко значи си се минал. Прецени дали ти е нужен половин литър.
Отговори

kraskoval снимка kraskoval 29 септември 2009 - 16:58

Естествено, че не ми е нужен половин литър, ама като не мога да намеря наливен съм готов и с 35 лева да се разделя.
Отговори

DAN4 снимка DAN4 22 май 2014 - 15:49

Понеже никой не казва от къде го взима аз да кажа къде свърших работа /100ml-10лв/: https://www.google.b...gokCQ!2e0?hl=bg
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg