Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Откарднаха ми Джантите.НАМЕРЕНИ И ВЪРНАТИ

Blades снимка Blades 05 март 2013 - 21:33

Човек една седмица да му е кеф следващата ще му се върне тройно.
Днес разбрах че са ми откраднали джантите с гумите летни 17" от вилата разбира се те са едни от многото неща. :sad-smiley-046: :sad-smiley-046:
Ще помоля ако някой види някъде да се продава този модел.
Публикувано изображение
Да свирка,пише ще съм благодарен.
Мнението беше редактирано от Blades: 30 април 2013 - 19:21
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 05 март 2013 - 22:51

Eeeee,кажи честно...Ужас!
Аз постоянно се ровя по сайтове,така че ако изпадне нещо ще свиркам...мама им мръсна...!!! :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:
Мнението беше редактирано от milcho2005: 05 март 2013 - 22:51
Отговори

spasito снимка spasito 05 март 2013 - 23:13

Ей начи тия за 500-600лв са готови да рискуват маика им а къде ти е вилата горе-долу да се знае района?
Отговори

Blades снимка Blades 06 март 2013 - 07:56

 spasito, на 05 март 2013 - 23:13, каза:

Ей начи тия за 500-600лв са готови да рискуват маика им а къде ти е вилата горе-долу да се знае района?

Близо до с.Вакарел м/у гр. Панигюрище предполагам че са някаде по Ихтиман гумите.Полицията казва че ще търсят.
Отговори

lupo13 снимка lupo13 06 март 2013 - 09:58

еййййй много кофти колега ..... това е лошото на слабо населените селца , че няма комшия който да ти наглежда имота докато те няма и набезите са ежедневие , въпреки че не съм чул по този район да пипат много. Ако питаш мен пи скоро са по оста Пойбрене-Панагюрище. Ще се оглеждам и аз за там :fire:
Отговори

SEKSTAZI снимка SEKSTAZI 06 март 2013 - 17:56

http://prodavalnik.c...h-110-i18801935

Я погледни тези са същите и обявата е от днес
Отговори

fitnesman снимка fitnesman 06 март 2013 - 18:09

Ееее, виж и гумите същите ли са? На тая ниска цена тия джанти.....
Отговори

Blades снимка Blades 06 март 2013 - 18:11

 SEKSTAZI, на 06 март 2013 - 17:56, каза:

http://prodavalnik.c...h-110-i18801935

Я погледни тези са същите и обявата е от днес

Благодаря колега но самия модел на джантата е друг. Но това е хубава оферта ще я проверя.
Мнението беше редактирано от Blades: 06 март 2013 - 18:12
Отговори

Blades снимка Blades 29 април 2013 - 17:18

Изторията за джантите приключи благоприятно. :biggrin:
Да разкажа набързо как станаха нещата.
Две седмици точно ,след като стана кражбата в карс.бг се появи обява за продаване на джанти моя модел. Веднага званене по телефона каде са джантите в с. Казичане при някакъв "терикат". Отивам аз след половин час да ги гледам и какво да вида мойте си джанти, тук е момента да вметна, че джантите когато ги сменихме той баща ми ги сменяше и ,както той обича да си надписва всичко, за което съм му много благодарен :knee: :knee: от вътрешната страна си ги е надписал ПЛ,ПД тоест предна дясна и предна лява със задните пак так с червен маркер отвътрешната страна, та отивам аз и какво да видя на джантата от вътрешната страна пише с червено ПЛ, аз нищо замълчах си правя се на ударен и казвам утре ще ти званна да се разберем да ги взема а "Териката" ми вика "утре ще ги изпращам за Пловдив имало и друг желаещ и започна да ми обеснява как джантите не са карани в България няма криво и тн." в крайна сметка му казах че на другия ден ще му звънна.На следващия ден с полиция и джантите бяха конфискувани и заминаха за гр. Ихтиман. Вече днес ходих да си взема джантите официално с протокол и всичко приключи благополучно поне от части, защото другите неща все още липсват. Благодаря на полицията в гр. Ихтиман за бързото реагиране при конфискацията и най - вече на Баща ми.Вектрата вече ще си придобие пълния облика както исках.
Отговори

topliq снимка topliq 29 април 2013 - 17:26

със секретните болтове ли ги откраднаха
Отговори

Blades снимка Blades 29 април 2013 - 17:32

 topliq, на 29 април 2013 - 17:26, каза:

със секретните болтове ли ги откраднаха


Не джантите бяха свалени от колата.
Отговори

Иво Илиев снимка Иво Илиев 29 април 2013 - 21:24

Ейййй,евала колега че си ги намерил.И да сложиш секретни болтове тоя път,и дано да не ги крадат повече да е..а и гадните копеленца.Ако го видиш до колата да го оставиш,поне аз така ще направя,с тръбата в главата и там да се превива като червей да знае друг път да не пипа
Отговори

doko снимка doko 29 април 2013 - 21:37

Радвам се за теб колега.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg