Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Премахване на ЕГР и сонда след катализатора на Z22SE

4i4o-Vasko снимка 4i4o-Vasko 04 август 2017 - 14:19

Здравейте! Досега само четях темите в форума, но днес реших да се регистрирам, тъй като не намерих необходимата информация.
Изчетох доста теми свързани с мойте проблеми в форума, но никъде не намерих конкретно решение на нещата, а пък и темите са много стари.
Въпросът ми е как и къде могат да ми премахнат ЕГР клапънът и катализатора, тъй като и двете неща са за подмяна. Питам за тествани неща на вашите автомобили, който работят, а не само предложения (софтуерно или пък някъкви емулатори, универсален катализатор и тн.).
Извинявам се ако има подобни теми който не съм намерил.
Колата е Зафира А - Z22SE.
Отговори

vladata снимка vladata 04 август 2017 - 15:28

 4i4o-Vasko, на 04 август 2017 - 14:19, каза:

Здравейте! Досега само четях темите в форума, но днес реших да се регистрирам, тъй като не намерих необходимата информация.
Изчетох доста теми свързани с мойте проблеми в форума, но никъде не намерих конкретно решение на нещата, а пък и темите са много стари.
Въпросът ми е как и къде могат да ми премахнат ЕГР клапънът и катализатора, тъй като и двете неща са за подмяна. Питам за тествани неща на вашите автомобили, който работят, а не само предложения (софтуерно или пък някъкви емулатори, универсален катализатор и тн.).
Извинявам се ако има подобни теми който не съм намерил.
Колата е Зафира А - Z22SE.


лично аз мога да ти препоръчам за ЕГР клапана да ползваш симулатор, аз лично карах с такъв няколко месеца и преди седмица продадох колата/зафира х18хе1/. Никакви проблеми моя го поръчвах от имей за 60лв. с доставката до бг и 2г. гаранция/ако искаш инфо за продавача пиши ми ЛС/ . Преди това съм сменял 2 егр-клапана и все някога сдават багажа. За твоя мотор в руските авто форуми имаше схемичка с няколко елемента и насоки как да си я запой сам човек, ако не ти се дават пари за нов. Симулаторът се води egr cheater, ако решиш да потърсиш все пак
Отговори

Коцето снимка Коцето 04 август 2017 - 18:33

И за втората ламбда се слага емулатор, потърси във форума на форд, преди години от там я взех и съм я пробвал освен това е съвсем елементарна.
Отговори

4i4o-Vasko снимка 4i4o-Vasko 08 август 2017 - 09:54

Въпросът е, дали има готов емулатор за ламбда сондата, който направо да се монтира в сервиз, тъй като съм невеж в тази цялата работа и няма да успея да си я направя сам.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg