Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

СТИКЕРИТЕ ДОЙДОХА

Maiky снимка Maiky 14 април 2009 - 20:55

Уважаеми колеги, съфорумци и приятели!
След многото перипети, през които минахме през изминалата година, започнахме да се съвземаме след трудностите и напук на Световната финансова криза ние цепим мрака и се надяваме да продължим да го правим ,като естествено това се случва благодарение на ВАС, потребителите на форума.

Най-накрая сме готови със стикерите на Клуб-а, от утре ще бъдат на разположение и всеки, който поиска може да си купи 2бр стикера срещу 1,50лв.
Спокойно, не се притеснявайте, стикери ще има за всички. Няма повече да има забавяне с месеци и чакане.
За всеки желаещ стикери ще може да се взимат от Mен, Бижо и Виктор (Maiky, Бижо Бижев, Fanatic).

В Неделя на ОМВ също ще нося стикери, а ако успея за утре вечер ще бъда и на другата среща.

Извинявам се на всички Ви за времето, което ни отне да ги произведем и Ви БЛАГОДАРЯ от името на УС на Опел Клуб България за проявеното търпение. :icon_wink2:

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  ABCD0006.JPG (278,67K)
    Брой изтегляния: 2053
Отговори

fanatic снимка fanatic 07 септември 2009 - 14:15

Пичове стикерите ще са напълно нови като дизайн и с новия домейн. Освен това поръчки ще се правят само от един човек избран от Вас за съответния град.

Тая система макар и по бавна е по-сигурна и всеки ще си има стикер да не говорим на мен колко ми е по- лесно да изпратя на един а не на 10 човека от даден град.

За това потрайте малко да освежим и форума / всичко го прави един човек/ ..

Благодарско...
Отговори

ASTOR снимка ASTOR 07 февруари 2010 - 23:19

Колеги как може да се сдобия и аз със стикери.Лошото е че съм в Ботевград твърде малък за разпространение на повечко бройки.
Отговори

Божидар Василев снимка Божидар Василев 12 март 2010 - 15:01

Здравейте колеги можете ли да ми кажете от кой да си зема стикери ? От Бургас съм.
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 12 март 2010 - 18:11

 Божидар Василев, на 12 Mar 2010, 15:01, каза:

...от кой да си взема стикери?

От тук!
Отговори

taibo81 снимка taibo81 14 май 2010 - 14:19

Пичове,от къде в моят град мога да се сдобия с малко от Опелските стикери?
Отговори

thomsoncho снимка thomsoncho 14 май 2010 - 17:33

аз съм от търговище от кои да търся стикери :icon_wink2: :icon_wink2: :mhihi: :idiot:
Отговори

IVO-GSI снимка IVO-GSI 14 май 2010 - 17:35

Влез в срещи и мероприятия намери града от които си и там трябва да има тема за стикери
Отговори

prospect снимка prospect 30 май 2010 - 17:05

Стикерите са супер аз вече се сдобих от тунинг събора :)
Отговори

vanmukan85 снимка vanmukan85 09 януари 2011 - 19:29

В кое ОМВ можем да ги намерим в София че скоро ще бъда там за известно време
Мнението беше редактирано от vanmukan85: 09 януари 2011 - 19:30
Отговори

nikiboy снимка nikiboy 09 януари 2011 - 20:07

Има ли някой от Варна, от който да си взема?
Отговори

vaileto снимка vaileto 15 януари 2011 - 10:53

Аз съм от Шумен ако някой може да ми помогне със стикери ше съм много благодарен понеже сум собственик на опел от няма и месец и все още несъм много запознат с обстановката благодаря предварително :devil-smiley-019:
Отговори

djonev_ro снимка djonev_ro 15 януари 2011 - 13:44

 Maiky, на 14 Apr 2009, 20:55, каза:

Уважаеми колеги, съфорумци и приятели!
След многото перипети, през които минахме през изминалата година, започнахме да се съвземаме след трудностите и напук на Световната финансова криза ние цепим мрака и се надяваме да продължим да го правим ,като естествено това се случва благодарение на ВАС, потребителите на форума.

Най-накрая сме готови със стикерите на Клуб-а, от утре ще бъдат на разположение и всеки, който поиска може да си купи 2бр стикера срещу 1,50лв.
Спокойно, не се притеснявайте, стикери ще има за всички. Няма повече да има забавяне с месеци и чакане.
За всеки желаещ стикери ще може да се взимат от Mен, Бижо и Виктор (Maiky, Бижо Бижев, Fanatic).

В Неделя на ОМВ също ще нося стикери, а ако успея за утре вечер ще бъда и на другата среща.

Извинявам се на всички Ви за времето, което ни отне да ги произведем и Ви БЛАГОДАРЯ от името на УС на Опел Клуб България за проявеното търпение. :devil-smiley-019:


н

 Maiky, на 14 Apr 2009, 20:55, каза:

Уважаеми колеги, съфорумци и приятели!
След многото перипети, през които минахме през изминалата година, започнахме да се съвземаме след трудностите и напук на Световната финансова криза ние цепим мрака и се надяваме да продължим да го правим ,като естествено това се случва благодарение на ВАС, потребителите на форума.

Най-накрая сме готови със стикерите на Клуб-а, от утре ще бъдат на разположение и всеки, който поиска може да си купи 2бр стикера срещу 1,50лв.
Спокойно, не се притеснявайте, стикери ще има за всички. Няма повече да има забавяне с месеци и чакане.
За всеки желаещ стикери ще може да се взимат от Mен, Бижо и Виктор (Maiky, Бижо Бижев, Fanatic).

В Неделя на ОМВ също ще нося стикери, а ако успея за утре вечер ще бъда и на другата среща.

Извинявам се на всички Ви за времето, което ни отне да ги произведем и Ви БЛАГОДАРЯ от името на УС на Опел Клуб България за проявеното търпение. :naughtynono:


колега аз като живея в ромъния как мога даси купя стикери
Мнението беше редактирано от djonev_ro: 15 януари 2011 - 13:42
Отговори

fanatic снимка fanatic 15 януари 2011 - 13:52

Имам поръчка от Румъния. Днес ще отида до Еконт и ще проверя услвията защото доста румънци, сърби, хървати са фенове...
Отговори

ГостOpel Astra F GSI_* 28 януари 2011 - 08:58

Аз съм от Априлци и много искам да си взема стикери.Откъде да се снабдя? Много са яки :)) :mhihi: :good: :icon_wink2: :ranting: :confused: :moderator: :smile3560:

Колега, тук пишем само на КИРИЛИЦА, моля съобразвяай се!
Благодаря!

Мнението беше редактирано от Sandman: 28 януари 2011 - 09:09
Причина за редактиране:: Кирилица
Отговори

s7iki снимка s7iki 09 март 2011 - 23:11

Момчета,момичета..(ако има) колеги и колежки.. искам и аз да се сдобия с стикери :) от Габрово съм..:mhihi:
Отговори

mircheff снимка mircheff 24 март 2011 - 09:59

Аз изкам стикери кой мойе да ми даде???
Отговори

Valx снимка Valx 24 март 2011 - 20:11

Ако може някой от даващите стикери да се наеме с пратка до Швеция,става въпрос за 10-на бройки.
Нека ми пише на лични,плащам по банков превод,или Western Union,всички разходи си поемам предварително.
Мнението беше редактирано от Valx: 24 март 2011 - 20:14
Отговори

patz снимка patz 24 март 2011 - 20:55

@Valx: Браво, брат! Не мога да си представя как ще се изкефя, ако видя в чужда държава (на екскурзия напр.) стикер на клуба! Браво!
:flag:
Отговори

Гостballads_* 24 март 2011 - 22:52

аз съм от западната част на София от кой трябва да си взема стикери
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg