Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Странна Зафира (поне за мен)

rockstarr снимка rockstarr 24 февруари 2012 - 22:07

Добър вечер, колеги
Ще правя утре услуга на приятели - ще гледам една Зафира на Горубляне
Най-ме притесняват снимките
имам Вектра, и не съм запознат с Зафирите, но според мене това не е оригиналния волан...
за пръв път виждам и такъв климатроник на Опел...
какво мислите вие ?
ето колата
http://nfs.mobile.bg...6156&f1=details
Мнението беше редактирано от rockstarr: 25 февруари 2012 - 09:41
Отговори

hudson снимка hudson 24 февруари 2012 - 22:13

Стандартен волан за зафира А/астра Г. Същото се отнася и за климатроника. Колата е след фейслифта между другото.
Отговори

rockstarr снимка rockstarr 24 февруари 2012 - 22:17

ами да, предполагах че не съм запознат достатъчно. подлъгах се от волана, защото си мислех че всички имат бутони за управление на аудиото. тая цена е нормална, така ли, за тази година??
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 24 февруари 2012 - 22:57

Според мен воланът е сменян :icon_wink2:
Отговори

V. Petrov снимка V. Petrov 24 февруари 2012 - 23:30

Тази обява стои от миналото лято и собственикът постоянно я ъпва да излиза най-горе като най-нова. Поне аз от тогава я знам, защото по това време и аз търсех зафира 2004/05. Воланът, или поне капака с бутоните на клаксона е сменян 100%. Километрите са поне три пъти повече - виж колко е изтрит педалът на спирачката. Нещо, което много мразя - свалено е радиото. Цената като за 2004 година е доста ниска, но пък от друга страна явно е модел с най-ниско ниво на оборудване - няма халогени, джантите са ламаринени, а за кожения салон и стереото няма да говорим. Гумите на снимката в близък план направо са за "мъгла". Все пак добре е да се види на място, но за мен има нещо гнило в тази обява. В същата автокъща имаше обява за почти същата кола, беше повече пари и се продаде доста бързо.
Мнението беше редактирано от V. Petrov: 24 февруари 2012 - 23:32
Отговори

jeff снимка jeff 24 февруари 2012 - 23:36

Със сигурност по волана е правено нещо, и както каза колегата вгледай се в педалите, тази кола е на доста повече километри. Относно екстрите, има климатроник който е доста рядък за Зафира но е лишена от всичко останало... Няма задни ел.стъкла, халогенни, мулти. волан, борд. и още куп други екстри, според мен не си заслужава. Не знам защо тази кола не ми се струва фейслифт, да, решетката и стоповете са от новите но все пак нещо и куца...
Отговори

IVAN-72 снимка IVAN-72 25 февруари 2012 - 00:18

Поредният италиански кенеф!
Нищо особено-нормално побъркана от каране.
За климатроника пак няма изненада защото италианеца се лишава от всичко останало но да не му е жега.
Аз имам корса В с климатроник и не съм виждал досега подобна италианска простотия но сигурно изненадите ще продължат!
Отговори

hudson снимка hudson 25 февруари 2012 - 09:34

 jeff, на 24 февруари 2012 - 23:36, каза:

Не знам защо тази кола не ми се струва фейслифт, да, решетката и стоповете са от новите но все пак нещо и куца...

Фейслифтова е, освен ако не е сменил и капака на багажника, както и седалките. Климатроника при предифейсовите модели е почти невъзможно да се намери, докато след 2003 си е доста често срещан.
Отговори

rockstarr снимка rockstarr 25 февруари 2012 - 14:34

Колеги, колата така или иначе не става. беше захвърлена до оградата, надписите на стъклото с данните са вече изтрити, никой нямаше да я продава, седеше си отключена. дори не съм отварял капака и не съм я палил - още като видях педалите - гумичките са толкова изтрити ,изглежда все едно е на метал, и дадох заден. освен това на снимките не си личи, но задно ляво около стопа си е натиснато. гумите не стават и за боклука. аз това си го знаех още вчера, ама като съм обещал, отидох. язък само за времето и горивото - от Обеля до Горубляне.....от там няма да си купя и тоалетна хартия.
мерси за отговорите ви, модераторите ако искат, да мятат темата в рисайкъл бин-а :love_opel:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg