Опел Клуб България: Продавам части за Опел Вектра (Opel Vectra) B, 2.0 DTI, дизел, X20DTH - Опел Клуб България

Прехвърляне към съдържание

Правила за писане

Комерсиалните обяви в този раздел са Строго Забранени !
Предлагането на услуги от фирми или частни лица, асортимент от стоки, стоки в количества, автоморги, реклама на магазини или сервизи е позволено само след изрично одобрение от администратор.
Рекламни съобщения се заплащат по описания в "Сервизи и Магазини" начин. За подробности се обръщайте към Виктор Станчев !

Правила за раздел Продавa / Частни Обяви
1. Забранено е публикуването на обяви, които не сa пряко свързани с марката Опел ! Обяви за автомобили или вещи, които не са свързани с Опел, ще бъдат местени в Junkyard-а или директно изтривани, а Подателя им ще получи +10% предупреждние.
2. Задължително е публикуваните теми (обяви) да са ясни и подробни, съдържащи точна информация за предлаганата стока (модел, година, цена и снимки), както и за продавача/купувача (телефон, мейл, алтернативни начини за контакт). Обявата не може да бъде директен линк към друг сайт, където е пълното описание.
Прилагането на актуална(и) снимка(и) е Задължително ! Как става това, е описано За качването на снимки !
Задължително публикувайте начин за връзка с Вас : email и телефон за връзка !
Обявите които не отговарят на горните условия, ще се считат за невалидни и ще бъдат изтривани, без предупреждение.
3. Темите(обявите) са затворени за публикуване на Коментари от Потребителите. Всички коментари по обявите (договаряне, уточняване и т.н.) се извършват само и единствено чрез лични съобщения или по някой от начините за връзка, обявени от продавача. Подателят запазва правото си да нанася корекция на Обявата си по всяко време, като това става чрез редакция на първото мнение.
4. Подателят на обявата има право да изтегля темата си пред останалите (UP на обявата) след период, не по-малък от 48 часа (2 денонощия), като това става без нужда от ново мнение, а чрез бутона Вдигни (UP), който се намира до меню Опции на съответната тема и става активен след гореупоменатия период от създаването на темата или последното изтегляне пред останалите (последен UP).
5. При приключване на дадена сделка или свалянето на предмет от продажба се уведомяват модераторите чрез бутона "Докладвай", като се пише коментар "За триене", или чрез лично съобщение, изпратено до някой от модераторите.
6. Потребители, регистрирани преди по-малко от 30 дни, нямат право да публикуват обяви.
7. Забранено е дублирането на съществуващи теми (обяви).
8. Потребителите имат право на не повече от 3 активни обяви.
9. Темите в Купува/Продава/Подарява имат давност 30 дни. След този период ще бъдат автоматично изтривани. По този начин ще бъдат по-актуални и търсачката ще бъде по-ефективна !
10. За извършваните чрез форума сделки, отговорност носят само и единствено продавача и купувача. Администратори, модератори и други потребители, свързани по какъвто и да е начин с форума, не са участници в процеса и не носят никаква отговорност, както и не предоставят информация за IP адреси или друга достъпна за тях информация.

ВНИМАНИЕ !
Препоръчваме Ви преди да пазарувате да посетите темата за НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ

При неспазване на гореописаните Правила, Обявата Ви ще бъде изтрита, или преместена в Junkyard-а.
Нарушителя ще бъде наказан с +10% предупреждение. При системни нарушения и рецидив, следват по-тежки наказания „Преглед от Модератор” и BAN, описани в Общи Правила на Форума на Опел Клуб България.
Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Затворена за Коментари

Продавам части за Опел Вектра (Opel Vectra) B, 2.0 DTI, дизел, X20DTH

#1 Потребителят не е активен   Башмайсторче 

• Пешеходец
  • Група: Потребители

• Автомобил:Opel Vectra B Caravan X20DTH
  • Населено място:по пътя
  • Регистриран: 28.10.2016

Публикувано: 09 октомври 2017 - 22:39

Ако някой се интересува за "историята" на колата, ето линк към темата. Моята връзка

НОВИ ЦЕНИ!

Продавам следните части за Опел Вектра Б (Opel Vectra B) 2.0 DTI, 1999 MY - фейслифт.
Преди да ми задавате въпроси, моля прочетете описанието за съответната част.
Цени по телефона не коментирам, възможен коментар само на място.

Всички части са налични в София (южните райони).
Предпочитам купувачи от София и оглед на място, на този етап нямам възможност да изпращам по куриер.

Скоростна кутия F23 - цена 180 лв.
Кутията е в много добро състояние, карана с сменено оригинално масло, 1-ва и 2-ра предавка се сменят нормално.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

ГНП Bosch - цена 399 лв. - продадена
Помпата работи и няма никакви проблеми. Няма побългарявания на елкетрониката. Карана е предимно с френска нафта, тъй като живея във Франция и са ползвани добавки. За 13 000 км, които съм изминал, не е създала никакви проблеми.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Пълен комплект съединител: притискател, феродо, маховик - цена 190 лв
Притискателя, феродото и маховика са в много добро здраве.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Компресор за климатик - цена 40 лв
Работещ.

Публикувано изображение

ЕГР клапан - цена 40 лв
Почистен и работещ.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Вакуум помпа - цена 50 лв
Работеща.

Публикувано изображение

Челен кулер - цена 50лв.
Няма пукнатини и не е спукан, почистен, но не е първа малдост.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

MID + лостче - цена 70 лв
Продават се в комплект, за ъпгрейд от TID. Не искам да продавам дисплея или лостчето отделно, тъй като така съм ги закупил. По дисплея няма изгорели пиксели, буксата е сивата с 32 пина.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Фейслифтови фарове.
2бр. леви - 50 лв

Публикувано изображение

Цена по отделно:
десен - 30 лв.; - продаден
2бр. леви - 50 лв.

Фаровете не са в идеално здраве, но светят добре. За мен имат нужда от освежаване, аз не успях да стигна до там.

Десният фар е Valeo, не прави конденс и няма проблеми с рефлектора. Забележките са му, че две от щипките са пукнати в следствие на удара (което е поправимо) и на стъклото има около 5 см деруга (която би излезнала на полиране). За това и цената му е 30 лв. Надявам се че забележките се виждат на снимките.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Левите фарове се продават само комплект за 70 лв. Единият е Carello (италиански), другият Depo (китайски). Оригинално си беше с италианският, който обаче правеше малък конденз. Странно че понякога го прави, понякога не, аз карах така и мен лично ме дразнеше, за това си купих китайския втора употреба.... в крайна сметка, според мен от двата фарa би станал един перфектен.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Полуоски, общо 2 броя - цена 25лв. за брой
Полуоските са пълен комплект, няма тропащи карета или скъсани маншони.

Публикувано изображение

Ел. блок за ABS - цена 30 лв. С УГОВОРКА
Светна ми лампата за ABS и становището беше спукана студена спойка. Свалих го и го изпратих на майстор, обаче майстора каза че не е открил нищо по платката. Изчистил я е и презапоил връзките. Затвори блока и ми го изпрати обратно, обаче колата ми вече беше ударена и не можах да изпробвам дали работи.
Цената му е колкото ми струваше ремонта му с уговорката да се пробва преди да го купите. Тоест ако не работи, като се монтира, ми го връщате обратно. Не искам да продавам неработещи части.

Публикувано изображение

Стелки PETEX специално за Вектра Б - цена 25 лв
Някой може да се смее, че продавам стелки втора ръка, обаче стелките са на 1 седмица. Купих ги за 54 лв, преди да вкарам Вектрата в сервиза и съм врътнал 100-на км пряко сили с тях. След това ме удариха. Формата им е като оригиналната стелка, а самите стелки са си почти нови. Ако има мераклии, някой ще им се зарадва.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Оригинални чистачки Bosch за Вектра - цена 12 лв. или 10 сайдера ябълка :) продадени
Някой пак може да се смее, че продавам втора ръка чистачки (баси!), но нека прочете натам, преди да ме съди.
Чистачките са купени от Фрнция, точно преди да се прибера, и да са ползвани около 2-3 седмици. Цената за 1бр там, беше 15 EUR! Двете са 30 EUR, тоест 60 лв. Смея да твърдя че са по-качествени от Bosch-a който си купих тук за джипа. Давам ги за 12-на лв или 10 сайдера ябълка (Крадецът ми допада най много хаха) ей така, че е тъпо да давам нови чистачки на боклука. Чистят отлично и изглеждат като нови, защото са си. Изкефих им се преди да ги сложа и им щракнах фотка.

Публикувано изображение

Комплект ключ за гуми, кука за теглене в кожен калъф - цена 20 лв.
Еми тази пинизчийска част липсваше от Вектрата, когато я купувах, та си ги набавих допълнително.
Подарък - оригинален крик (липсва на снимките)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Задна щора за комби - цена 10 лв

Има още няколко части, които ще добавя в последствие.

За контакти на лс. или на телефон о988 992 999, Ясен

Мнението беше редактирано от Башмайсторче: 09 декември 2017 - 23:53

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Затворена за Коментари

1 потребител(и) четат тази тема
0 регистрирани, 1 гости и 0 анонимни потребители