Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Kadett E

Kadett E - Проблем с гюрук на кабрио

marker снимка marker 09 март 2007 - 21:20

здравейте ,
ами от 2 месеца карам едно кабрио 1.6 кадет,
и проблема е , че гюрука е доста по скъсан .Интересното е че вътре не тече но ме дразни визуално.А както прочетох по темите и доста шум се вдига при по висока скорост.Та въпроса ми е някой претапицира ли ги . Или трябва нов да си закупя? Ако някой го е правил нека даде едно съветче ще сам страшно благодарен .
Уплътнения също така от къде мога си закупя ?
Благодаря на всички предварително
Успехи:)
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 09 март 2007 - 21:32

Здрасти колега...
Ами не сме много кабрио-каращите в тоя форум... И аз като теб имам същия проблем - не ми тече, но ме дразни. Запланувано е за таз пролет, ма да видим.

Проучванията ми досега показват цени между 250 и 1400 лева за пълно преправяне. Най-добрите доколкото разбрах са на Горубляне, цената е около 800. Имало някакъв в Своге, който ги прави срещу скромната сума от 200, видях един правен от него (на една зелена Астра Ф Кабрио, пича идваше едно време (2005) по срещите). Но нямам негови координати.

Това е засега, пиши ако и ти намериш нещо.
Отговори

marker снимка marker 09 март 2007 - 22:00

помня че имаше един пич в ихтиман дето се занимаваше с тапицерии
само дето незнам дали прави такива работи ще разпитам!!!

другото което знам за един дето е в една пряка на раковска
а това дето ми го казваш за горубляне и на мен ми го казаха там
имам едно приятелче работи в порше сервиза и каза че там се правят поршетата

а за цената мдам 800 лв ми ще разпитам тук там и аз
а този за своге доколкото знам отмена доста време самото разглобяване и сглобяване на самият механизъм това значи да я оставя в своге 1 седмица
имам колега от своге ще го разпитам да разпита
ако намериш нещо свирни :)
REGARDS

Бай ти Митьо, на Mar 9 2007, 10:32 PM, каза:

Здрасти колега...
Ами не сме много кабрио-каращите в тоя форум... И аз като теб имам същия проблем - не ми тече, но ме дразни. Запланувано е за таз пролет, ма да видим.

Проучванията ми досега показват цени между 250 и 1400 лева за пълно преправяне. Най-добрите доколкото разбрах са на Горубляне, цената е около 800. Имало някакъв в Своге, който ги прави срещу скромната сума от 200, видях един правен от него (на една зелена Астра Ф Кабрио, пича идваше едно време (2005) по срещите). Но нямам негови координати.

Това е засега, пиши ако и ти намериш нещо.
 
Отговори

marker снимка marker 30 март 2007 - 08:52

на горубляне го посетих пича, митко се казва ако ти трябва мога ти дам телефона му
цената е твърда 800 лв
обаче тов ае само тапицерията ( цента е такава защото използва оригинален материал ) няма напуквания и такива работи

сега обаче проблема ми е че като махне тапицерията пича каза че трябва да я карам на някакъв теникиджия понеже всичко щяло да е изгнило

та ако имаш идеа при кой да ида да ми го направи тези теникиджийски рабти ще е много добре
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 30 март 2007 - 09:15

marker, на Mar 30 2007, 09:52 AM, каза:

на горубляне го посетих пича, митко се казва ако ти трябва мога ти дам телефона му
цената е твърда 800 лв
обаче тов ае само тапицерията ( цента е такава защото използва оригинален материал ) няма напуквания и такива работи

сега обаче проблема ми е че като махне тапицерията пича каза че трябва да я карам на някакъв теникиджия понеже всичко щяло да е изгнило

та ако имаш идеа при кой да ида да ми го направи тези теникиджийски рабти ще е много добре
 

Здрасти... Питай го дали 800 с работата по свалянето и качването, защото чух, че обикновено взимат по 200-300 кинта само за таз работа. Иначе кое ще е изгнило?! Рамената на самия таван ли? Това не мога да го повярвам честно казано... Според мен така или иначе трябва да се свали, за да видиш какво е отдолу, така че да сваля и тогава ще се разбере... А това е много фина работа според мен по принцип, ако е изгнило според мен би било много по-добре да си вземеш на старо рамка и новия гюрук просто да се изгради въру него и после само да се монтира на колата...
Да, дай телефона, ще е полезно и за мен и за хората, които евентуално в исторически план ще четат темата...;)
Отговори

marker снимка marker 30 март 2007 - 11:56

http://www.avtotapicer.com/
това е единият пич,

а другият е като караш в горубляне посока околовръстното шосе
точно на центъра на горубляне на училището демек малко след него има една бутка за рибарски принадлежности там завиваш в дясно
и на около 100 метра има голяма къща с 2 гаража и голяма табела автотапицер.
има винаги доста коли там.
Човека каза за 1 ден става сутрин от 10 до към 5

долу в колата ми е телефонът му хайде ще ти го пратя довечера на пича

А цената е твърда 800лв всичко
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 30 март 2007 - 12:05

marker, на Mar 30 2007, 12:56 PM, каза:

...

Супер...

А за уплътнения нямам идея от къде, и моите не са цвете за мирисане (деформирали са се малко просто), и бих си ги сменил с удоволствие... Булвария и София Ауто и т.н. най-вероятно не продават, защото иначе трябва да си вземеш цял гюрук... Знам ли...
Искам и за вратите аз принципно, ама... :25:
Отговори

DYRACK снимка DYRACK 20 април 2007 - 20:58

Дам при нас е 800лв претапицирането! :)
А има и по-евтин вариант с менте плат, но за него не ти даваме гаранция... Ще изкара сигурно 2 години без да тече...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg