Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Бензиностанция "LITEX"

balimez снимка balimez 19 май 2007 - 14:57

Днес ми се наложи да заредя на бензиностанцията на "LITEX",която се намира срещу гара "Подуене"в София.Ножа бензиностанция,работи от 7-8 месеца,обаче обслужването под всяка критика.Момъка ,който ме обслужва ,след като ми е налял бензина,изобщо не си е напражил труда да ми сложи капачката.Забражил я на покрива.Забелязах след час,че ми липсва капачката.Бензина се олива навън и смърди.Връщам се,обяснявам ситуацията,тои ми се дръвчи:Не бил виновен,не бил длъжен да ми завива капачката.Викнах управителя,а той ,с ръцете в джобовете,ми обяснява да си намеря капачка,щял да ми я плати.Намирам аз капачкаи се връщам след 30 мин.Него го няма,обаче хубавеца е там.Давам му касожата бележка ио той започва да ми се дръвчи пак;Твоята капачка нова ли беше?Ежи ми се.Гледа ме заплашително.Все пак ми плати сумата и това е.

:flag: Бог да я прости,за мен тя е умряла !

:beer: Бягайте далеч от "L I T E X " ! :ignore2:
Отговори

peterl снимка peterl 19 май 2007 - 15:01

Два пъти и аз, като тебе преди година и нещо забравих да си сложа капачката на бензиностанциите в Шел-София/студ. град и Лукоил-Ловеч.От тогава вече е проверявам редовно.И като ходя да плащам си заключвам колата. :16:
Отговори

Тони снимка Тони 19 май 2007 - 15:12

Аз пък се преварвам момчето за бензин-а докато е налял аз вече съм хвърлил парите на касата,и чакам в колата да ми долее бензиня ,гледам си дястото огледало и чакам да завие и затвори сичко :) ,най забавното беше когато един път казах да ми налеят за 25 лева ,пък пича незнайно защо ми налял за 30 и както винаги бях оставил парите на касата още преди да ми е налял бензин-а и таман тръгвам гледам в огледалото касиерката бяга зад колата :flag: :beer: ,защо ли се върнах :25: :25:
Отговори

sauber снимка sauber 19 май 2007 - 15:58

Аз пък на бензиностанциите държа да си се обслужвам сам и го правя ! Точно за да няма такива случай. Не добре затворени капачки, забравени капачки, оляти капачки и все капачкови истории Предпочитам сам да си налея, проверя гумите и т.н. :)
Отговори

PeteRHR снимка PeteRHR 19 май 2007 - 20:03

Тази бензиностанция на Литекс и на мен ми е в черния списък.
Може би два месеца след като я откриха отивам да сипя газ. А онзи "умник" сипа половината навън. 2 пъти се опитва да нагласи пистолета и все не успяваше. А през това време газта омирисваше квартала.
Отговори

balimez снимка balimez 19 май 2007 - 21:54

:ignore2:
1. Бензиностанцията на "L I T E X " в София,срещу гара "Подуене".
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 19 май 2007 - 21:55

balimez, на May 19 2007, 10:54 PM, каза:

:ignore2:
                1. Бензиностанцията на "L I T E X "  в София,срещу гара "Подуене".
 

Има си раздел за тва. :2angry1:
Отговори

balimez снимка balimez 19 май 2007 - 21:59

Бай ти Митьо, на May 19 2007, 09:55 PM, каза:

balimez, на May 19 2007, 10:54 PM, каза:

:ignore2:
                1. Бензиностанцията на "L I T E X "  в София,срещу гара "Подуене".
 

Има си раздел за тва. :2angry1:
 


Намерих го,ама геч,моля Админите да ме преместят.Не съм убил човек,я!
Отговори

kaka снимка kaka 19 май 2007 - 22:03

http://www.opelclub-...?act=SF&s=&f=83
Само не пускай тема И там, ще се намери кой да премести каквото трябва, където трябва. :flag: Четете правилата :beer: и гледайте малко повече, не е трудно :25:
Отговори

TRAP снимка TRAP 20 май 2007 - 18:55

Аз съм имал случай на Лукойл да не ми сложат капачката добре че един човечец ми каза.
Отговори

stefanpeikov снимка stefanpeikov 18 април 2008 - 15:10

Тази безниностанция много добре я знам:) :thu: Излизах с една от касиерко/зареждачките там. А пък този дето е управител се казва Иван. С него съм работил с него 2-3 години на една друга мизерна бензиностанция Шем газ имаха 3. Едната пред 3-то районно /сега е Лукойл/, другата до 7,8,9 на завоя за Младоси и третата на Черни връх към Драгалевци. Та да Ви кажа за каква мизерия става на въпрос няма да ми повярвате :beer: Тоз човек разреждаше всичко като се почне от антифризи та стигнеш до дестилирана вода :thu: :thu: Да не говориме как е продавал на хората масло Приста М 10 Д за Шел. И после хората разправят, че шела не бил хубав. Не че е хубав де :D
Отговори

Icemann снимка Icemann 26 април 2008 - 09:27

На мен така на Шел-а на моста на Марица в Пловдив.Пича си разучаваше някво ПДА и сипа там колкото му е в задължението бензин и ме заряза.... :newsm05_41:
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 26 април 2008 - 11:06

 icemann, на Apr 26 2008, 10:27 AM, каза:

На мен така на Шел-а на моста на Марица в Пловдив.Пича си разучаваше някво ПДА и сипа там колкото му е в задължението бензин и ме заряза.... :newsm05_41:


Точно в тоя Шел ако вляза и целия персонал ще го пусна през моста.Преди време като зареждах му казах изрично А95 до горе,а той я напляскал със 100 и като го попитах защо е налял 100 ми вика "кво мрънкаш БЕ,голяма работа".От тогава не стъпвам там
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 27 май 2008 - 22:55

 sauber, на May 19 2007, 04:58 PM, каза:

Аз пък на бензиностанциите държа да си се обслужвам сам и го правя ! Точно за да няма такива случай. Не добре затворени капачки, забравени капачки, оляти капачки и все капачкови истории Предпочитам сам да си налея, проверя гумите и т.н. :)


Евала!!! :unsure:

И аз така ... има обаче нагли дето не ти дават сам да се обслужиш ... при такива казвам "или аз си сипвам или отивам на друга бензиностанция"
Тъпите педали във всички отрасли в БГ не се научиха, че клиента винаги е прав!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg