Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Кампания за събиране на помощи

fanatic снимка fanatic 08 март 2016 - 10:21

Колеги, от името на Опел Клуб България бих искал да ви помоля да отделите няколко минути и да се запознаете с описаната по-долу тема от колегата Vladimir Vladimirov.

Опел Клуб България подкрепяме подетата инициатива и подаваме ръка в името на доброто, което може да направим за тези деца.
От днес започваме кампания за събиране на помощи за децата в дома. Ще видите от какво имат основно нужда децата, но съм сигурен, че имат нужда от още много неща. Нека всеки, които иска да помогне да събере всичко в пакет и да ни го изпрати на нас, ние ще имаме грижата да складираме всички колети и да ги занесем като ще събираме всичко до 11.03.2016-та и на 12-ти ще прекараме всичко до дома.
За всички, които искат да помогнат: изпращайте пакетите до гр. София, офис Еконт Експрес Технически университет за Ивайло Цветарски 0888778880
За въпроси се обаждайте по всяко време или ми пишете на лични.

Ето и темата на колегата Vladimir Vladimirov:
Привет колеги !!!! Става дума за едни деца които имат нужда от помощ!!! Историята тръгна с това видео http://news7.bg/…/v…...-v-obor/143901… след което имаше коментари и хора от групата които писаха, че искат да помогнат!!! Днес 24.02.2016г. намерих въпросното детенце от клипа което е настанено в специализиран дом на община София!!! Разговарях с директорката на дома г-жа Галя Малинова и тя предложи, ако искаме да помогнем но да не минават всички неща през бумащините на милата ни държава направо който иска направо да се свърже с нея и направо на место да се занесът нещата каквито и да са те!!! Телефона на г-жа Галя Малинова е 0887926211!!! Каза, че попринцип имат нужда от тетрадки, книжки за оцветяване, чашки, сапун, шампоани --- неща за ежедневието!!! В домът са настанени 12-13 деца от които повече са момчета, имало две или три каза момичета!!! Адресът на дома е гр. София, ж.к "Надежда-1", ул. "Сава Филаретов" № 23 зад домът за дневно гледане на деца с увреждания !!! Благодаря предварително на отзовалите се!!!!



Линк към закачената публикация във facebook


P.S. Линка с видеото вече не е активен, но организацията продължава!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 08 март 2016 - 11:11

Само да добавя, че нещата се изпращат за Ваша сметка до офиса!!!

Нека заедно направим нещо добро за тези деца и покажем, че сме един отбор, но не на теория само!
Мнението беше редактирано от IvailoM: 08 март 2016 - 11:12
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 09 март 2016 - 21:08

От толкова голям Форум никой ли няма да се включи?
Отговори

k opel e снимка k opel e 10 март 2016 - 20:42

Ивайло, ако искаш, обади ми се да се включим заедно.
Чудих се къде е тази улица, а тя се оказа, че е бившата "Йордан Лютибродски", която свършва пред моя блок. Това е бившия дом за деца и юноши "Асен Златаров". Преди се водеше на ул."Царевец", откъдето е входа. Намира се срещу "Фантастико".
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 10 март 2016 - 20:56

Аз вече дадох нещо скромно на срещата, миналата сряда. За съжаление няма да мога да отида в събота, когато ще бъде и посещението в дома...
Отговори

fanatic снимка fanatic 12 март 2016 - 13:20

Прикачен файл  Screenshot_3.jpg (32,52K)
Брой изтегляния: 17

Малко инфо от последните минути. Освен посещението, което ще направят момчетата днес ще стане ясно и по-конкретно
какви са нуждите на тези деца. Искам специално да благодаря на хората, които ми писаха и помогнаха, дори не можете
да си представите колко добри хора има, особено в този форум.

Ще продължаваме да информираме за случващото се.
Отговори

fanatic снимка fanatic 13 март 2016 - 11:37

Прикачен файл  Screenshot_1.jpg (242,91K)
Брой изтегляния: 13


Продължаваме....
Отговори

k opel e снимка k opel e 15 март 2016 - 20:49

Минах днес през дома за деца и ми направи впечатление състоянието на националното знаме, което е развято пред канцеларията. В много окаяно състояние е в момента. Разкъсано и избеляло. Ако някой колега има трибагреник и не му трябва, моля да го подари на дома.
Отговори

fanatic снимка fanatic 21 март 2016 - 09:59

Кампанията продължава, в първият пост може да намерите повече информация.

Ако имате въпроси на телефона или лично...

Благодаря и поздрави
Отговори

k opel e снимка k opel e 09 април 2016 - 21:09

Бях писал за знамето, което е на дома за деца. Снимах го и наистина е в окаяно състояние. Ще кажете, че децата имат нужда от много по важни неща, но пак моля, ако някой има трибагреник в повече, нека да го подари.

Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg