Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra B

Миризма от Климатика на Vectra B

obic снимка obic 12 октомври 2012 - 16:05

Здр.Колеги

Имам един проблем чието идва от климатика.

Когато пусна климатика идва за кратко време но достатъчно време да омирише цялата кола една миризма. Миризмата е сякаш съм сложил КОЗА под капака (буквално).

Мисля че отдушникът не е запушен тъй като под колата изтича конденза а и вътре няма намокрен под. Може в самият радиатор да има плесен или подобно друго нещо.

Ако имате мнения от какво може да е това моля да споделите.

Въпроса ми е как мога да го изчистя?

Благодаря ви...
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 12 октомври 2012 - 16:18

Колега,провери филтъра на купето.
Отговори

nikal снимка nikal 12 октомври 2012 - 20:34

Смяната на филтъра си е задължително,но трябва да се почистят всичките въздуховоди и радяторчето,иначе няма да стане.Мисля,че има доста писано по тази тема,има различни спрейове,а и доста сервизи предлагат професионално почистване.
Отговори

obic снимка obic 15 октомври 2012 - 11:03

Здр.Колеги

Филтъра съм го сменил.

Първата ми работа беше да го търся в търсачката но като запиша 'климатик' доста страници ми излиза и като ги отварям сумати мнения с климатик има но не успях

всичките да ги прочета тъй като са свързани и здруги проблеми. Ако можете да ми дадете точната дума да търся или линка ще съм ви благодарен.

Между другото не ми е правил впечетление такива спейове в магазини които съм посештавал. Ще потърся и в интернет.

Благодара ви..





Колеги намерих нужната информация..

Благодаря..
Мнението беше редактирано от obic: 15 октомври 2012 - 11:16
Отговори

Жоро снимка Жоро 15 октомври 2012 - 11:45

Ето ти една такава тема: http://www.opelclub....pic=59699&st=20
Отговори

BatBoik0 снимка BatBoik0 15 октомври 2012 - 14:59

Имам един въпрос малко не е по темата за което се извинявам... Къде трябва да я търся тази тръбичка за конденза, защото при мен тече в купето...
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg