Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

09.05.2007 - EKO

Тази тема е заключена « Prev

Иво снимка Иво 09 май 2007 - 21:47

Ами събрахме се доста еколози на Еко-то. Имаше екологична бира, екологични храни и екологични опели естествено. Бай митьо прави нещо по екотека, абе яко. Снимахме и нови аватари. АААААААААААА имаше и две астри ОПЦ-та. Ако някой го чете тоя пост след 5 години ще вика тоя па ко се кефи на две опц-та на куп :25:

Снимки аз имам аватарите + още 2-3. Имаше админи и модове с фотоапарати, та да дават снимки.
Отговори

bugatti снимка bugatti 09 май 2007 - 22:09

:25: И аз наминах...ма за малко
Отговори

Иво снимка Иво 09 май 2007 - 22:10

И за да не съм голословен...
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори

Иво снимка Иво 09 май 2007 - 22:12

А понеже ВектраБ се ядосваше, че напоследък никой не го храни (псува), ще кажа, че на последната снимка се вижда, че се е напил и е заспал на волана :25: :25: :25:

Публикувано изображение
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 09 май 2007 - 22:39

както винаги - яко релакс и както казва Метаня - ОСВ е навсякъде!
Бири, лаф малко дръпки ... с ЕКО тека и тъй.
PS. Мите :25:
Отговори

Гостbobirobsan_* 09 май 2007 - 22:58

добре си беше имаше и трапка вечерта :25: ама много бавни тези астри бе :25: шегувкам се :25:
Отговори

Kupe снимка Kupe 09 май 2007 - 23:00

Това е защото едната е екотек :25: :25:

Този път беше дъ бест от всичките кадето съм идвал. :ban: Много полезна информация, ест и мн. :ban: но пълна веселба. :25: :eko:
Отговори

ГостBuxalkata_* 09 май 2007 - 23:03

bugatti, на May 9 2007, 10:09 PM, каза:

:25: И аз наминах...ма за малко
 

ама ти изтрезняли :25: :ban: е добре сте си изкарали аз бях по пловдивско... :25:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 09 май 2007 - 23:14

И аз бях, снимахме, лафихме, кой се похвалил, кой не =))) Снимките утре, че сега ми се спи нечовешки... А да, сигурно по-късно е станало по-яко, ама гледах как Рома поцепиха :/
Отговори

kaka снимка kaka 09 май 2007 - 23:17

Стига :25: Оставете бухалката на мира :25:

Много народ имаше на :eko: днес, разни знайни и незнайни колеги. Без да искам пак намазах подарък :ban: Другия път ще има и :ban: по тоя повод, да можем наздраве да си кажем, че днес нещо не ми се пиеше бира :25: Масово се разглеждаха разни шарени списания с лъскави картинки. А, да. Спонтанно някакси се получиха и плановете за почивните вечери с варненско присъствие, но за тях ще пусна отделна тема утре сутрин :25:
Отговори

Kupe снимка Kupe 09 май 2007 - 23:25

Мен много ме е яд за дръпката, че я пропуснах :25: :25: Ама ангажименти...
Списанията наистина бяха супер... :ban: Който ги беше донесал евалата :25: Сега чакам с нетърпение снимките на една астричка :bou: А и на бай ти митьо как бързо се преправи двигатела и намалихме вредните емицсии, само за 15 минс ( толкова защото пареше май :ban: )
Отговори

Vassil снимка Vassil 10 май 2007 - 01:18

Лелеее, мноу добра среща! Супер се изкефих на всичко, мноу народ, мноу нешо! Доста смех имаше, доста бири, доста планове за идния Уйкенд.....та така! Навън се вижда, че си е доста по-приятно и дано вече времето го позволява всеки път. Аааа дали не трябва вече и да я върнем от 20:00ч. срещата, че до към 20:30-21:00 бяхме горе-долу мъничко :25:

П.С. Има уникални снимки :25:
Отговори

Жоро снимка Жоро 10 май 2007 - 08:01

Леле много хора много нещо... Не знаех къде да отида по напред. Навсякъде групички с хора. Мноооо готино и ползутворно...

P.S. 1 - Специални благодарности на Васко!!! Споко Васе добри пари ше му взема :)
P.S. 2 - Не на второ място - специално благодарности и на Влади! Който си го може си го може!!! - Абе Влади как Танчето понесе толкова шоколад?

Иво, на May 9 2007, 10:12 PM, каза:

А понеже ВектраБ се ядосваше, че напоследък никой не го храни (псува), ще кажа, че на последната снимка се вижда, че се е напил и е заспал на волана :icon_biggrin:  :thu:  :blink:

Споко след малко ще му падне огънчето върху панталоните и ако до тогава не се е пребил ще се събуди :blink:
P.S. 3 - Абе Ивчо ти си бил състезател по душа!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 10 май 2007 - 08:11

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Бруталните гумички 175/50/13 =)))
Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 10 май 2007 - 08:46

Мноо яки срещички се получават в средник винаги, яко лафче, римонти / :icon_biggrin: метале/, некоя и друга дръпка.. абе добра среща с некви не да каеш убави хора :thu:
Отговори

Mixi снимка Mixi 10 май 2007 - 09:13

еее Снощи беше супер яка срещичка
много се изкефих
пак намазах и аз подаръче за плафона от Боби :icon_biggrin:
абе много се накефих ...
Отговори

ANAVAR снимка ANAVAR 10 май 2007 - 12:03

еииииииии сичко измито мани мани , а тая червената астра мноо добра
Отговори

B L A D E снимка B L A D E 10 май 2007 - 13:39

Срещата наистина беше добра, и аз се поизфуках с новото басченце :thu: :blink:

Жоро, на May 10 2007, 09:01 AM, каза:

P.S. 2 - Не на второ място - специално благодарности и на Влади! Който си го може си го може!!! - Абе Влади как Танчето понесе толкова шоколад?


:blink: За нищо Жоре..
А за шоколада :icon_biggrin: Тя да си каже :blink:
Отговори

Mixi снимка Mixi 10 май 2007 - 14:02

Абе Админе каква е тази дискриминация на автомобили.. Не те е срам
Отговори

Иво снимка Иво 10 май 2007 - 14:10

Той Пацо май само по червени коли си пада. даже не знам и тая на Ендо как е попаднала между избраните :icon_biggrin:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg