Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Astra G - Вежди

s7ifl3r снимка s7ifl3r 10 февруари 2007 - 14:48

Абе купих си Фар Бленда за Астра Г и ся ще ги лепя!Та да питам ако евентуално един ден реша да ги махам т'ва ще има ли някакъкви последствия върху фара!Иначе кат се монтират мнооо ли по лошо светят фаровете?А и да питам приблизителна цена за боядисване имате ли си представа колко излиза?
Отговори

Vassil снимка Vassil 10 февруари 2007 - 15:06

Амии, с кво ще ги лепиш? Не, не светят въобще по-лошо, не се оказва влияние дори. А за боядисването, зависи къде :icon1_wink:
Отговори

Maiky снимка Maiky 10 февруари 2007 - 15:41

Ама ти на не видиш нещо!!! :flag:
Боя - 10-15лв, работа - шприц, бпядисване!
Не намаляват силата на фара! Слагат се със безцветен силикон и се фиксират с хартиено тиксо докато дръпне силикона! Най белболезнено е така, после ако решиш да ги махаш се чисти силикона! Най-здравия начин е с Поксипол, но нямат махане след това! На старите фарове ги сложих със силикон и още си седят. Дори като ги махнах се загледах, че са доста здраво прилепнали към стъклото! :flag:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 10 февруари 2007 - 18:58

Искам боята да е металик кат моя си цвят!Кажете каде да хода да ги праат?
Отговори

Тони снимка Тони 10 февруари 2007 - 19:18

Само да вметна ,слагай силикон просто поксипол в случая е крайно аз съм съл безцветен и доста време ме държат блендите дори и при голяма скорост,иначе на G-тата им ходят доста блендите според мене :flag:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 10 февруари 2007 - 19:34

Мерси за съветите!Кажете каде да ходя да боядисвам сега!Някаде в София или в Благоевград!
Отговори

niksana снимка niksana 28 март 2008 - 03:01

здравеите колеги,интересува ме някои знае ли как се монтират веждите на фаровете на астра г?оня ден си ги взех ,но нямам никакво понятие как да стане това . :newsm05_41: :newsm05_41: благодаря ви предварително ! :beer:
Отговори

Dilian Kolev снимка Dilian Kolev 28 март 2008 - 16:52

Колега лепиш ги с прозрачен силикон и си готов.
Отговори

sinclar81 снимка sinclar81 28 март 2009 - 22:54

Здравейте някой знае ли от къде мога да си поръчам вежди за фаровете и евентуално каква им цената горе-долу.
Отговори

torbo снимка torbo 02 април 2009 - 00:20

защо не ги боядисаш в цвета на купето??? Аз съм така и да ти кажа ме кефи повече
Отговори

Гостpeshokn_* 02 април 2009 - 10:02

Така. Имаш няколко варианта за избор, а от гледна точка на боята нямаш разлика в цената. За да ти ги боядисат ще ти вземат между 25 - 30 лв. Ще прикача тук резултата от търсенията ми в Google - Astra G Scheinwerferblenden.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
Отговори

Tank снимка Tank 02 април 2009 - 15:20

Аз не харесвам тия бленди на фаровете по принцип,но това си е мое мнение.Де що има голфове,ладички,фиатки и секва друга мърша - всичкото е със намръщени фарове...Не бих си сложил такива бленди ако ще и да са ми подарък от централата на Стейнмиц или Ирмшер или който и да е.Пак казвам-въпрос на предпочитание.
Тия варианти които си дал, първия и последния са яко "голфърски" :kuku: :icon_wink2:
Отговори

torbo снимка torbo 02 април 2009 - 18:17

тия бленди не са само за намръщване :) карай в мъгла без бленди да видиш "Сиянието"

мойте са втория вариант
Мнението беше редактирано от torbo: 02 април 2009 - 18:18
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 02 април 2009 - 19:10

Добре де, доколкото виждам и съм виждал тези бленди освен козметичен ефект и в някой случай негативен друг нямат?! Те покриват точно тази част от фара горе която по принцип си е пластмаса и нито свети оттам нито нищо, така че какъв е точно + ' а в мъглата? :icon_wink2:
Отговори

Гостpeshokn_* 03 април 2009 - 11:57

Според мен се използват за естетически цели. Надали имат плюсове и минуси - както не вредят, така и не помагат.
Отговори

Tank снимка Tank 03 април 2009 - 21:22

Ползата от блендите на фаровете е точно толкова, колкото от надпис "NO FEAR" на задното стъкло... :tongue:
Мнението беше редактирано от Tank: 03 април 2009 - 21:22
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 04 април 2009 - 18:12

 Tank, на 03 Apr 2009, 08:22 PM, каза:

Ползата от блендите на фаровете е точно толкова, колкото от надпис "NO FEAR" на задното стъкло... :tongue:


Значи плюс 30 коня са си плюс 30 коня :icon_razz2:
Отговори

KraaaS снимка KraaaS 04 април 2009 - 18:30

Aз сложиш тези тези предпоследните (сребърните на снимката) на FK. Купих ги за 30 лв. (или 35, не помня вече) от www.pitstopshop.eu (Бъгларски сайт е) и боята с лепенето ми излезе още 30 лв. Не виждам разлика дали фаровете светят по-зле. Със силикон ги лепнах и хартието тиксо докато хване. Харесват ми много, седят дето се вика "фьешан" :icon_razz2:

преди: Публикувано изображение Публикувано изображение
сега: Публикувано изображение Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от KraaaS: 04 април 2009 - 18:37
Отговори

Gmilev снимка Gmilev 09 септември 2010 - 16:43

колеги а от къде мога да намеря такива?

http://img13.imagesh...i/89147503.jpg/
Отговори

LASGO снимка LASGO 23 октомври 2010 - 09:59

Здравейте, вчера станах горд собственик на берта само ЧЕ! Десния фар е изгорял от горе, та тия вежди мисля, че ще оправят проблема??? :newsm05_41: :25:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg