Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Списък на бензиностанциите по АМ "Тракия"

NiXoN снимка NiXoN 10 юли 2015 - 10:27

Колеги, по време на едно скучно пътуване по магистралата до София с майка ми, я натоварих със задачата да наблюдава и запише всички бензиностанции :newsm05_41:
Eто го и въпросното списъче:

Публикувано изображение

Надявам се да ви е полезно! Ако някой се сети да допълни нещо, нека пише в темата

Link към екселския файл
Мнението беше редактирано от NiXoN: 30 юли 2015 - 15:22
Отговори

Bonchev снимка Bonchev 14 юли 2015 - 12:05

Благодаря колега, много полезна информация!
Отговори

Hybrid снимка Hybrid 21 юли 2015 - 22:53

Днес леко тествах списък на колегата и на 2-3 бензиностанции всичко беше точно като километри и наименование на веригата бензиностанция. Беше точно и вярно. От мен 10х !!!
Колега, мога да ти споделя, че на 165 км, където е празно в списъка ти е OMV - село Плодовитово (отбивката за град Първомай - път Е80(Пловдив-Свиленград)). Бензиностанцията се намира по посока СОФИЯ- БУРГАС - единствено!!!
Отговори

NiXoN снимка NiXoN 21 юли 2015 - 23:49

 Hybrid, на 21 юли 2015 - 22:53, каза:

Днес леко тествах списък на колегата и на 2-3 бензиностанции всичко беше точно като километри и наименование на веригата бензиностанция. Беше точно и вярно. От мен 10х !!!
Колега, мога да ти споделя, че на 165 км, където е празно в списъка ти е OMV - село Плодовитово (отбивката за град Първомай - път Е80(Пловдив-Свиленград)). Бензиностанцията се намира по посока СОФИЯ- БУРГАС - единствено!!!


Да, колега, така е, тия дни направих лека редакция и добавих нови бензиностанции.

Това ми е черновата:

Публикувано изображение

Ето и линк към обновения екселски файл, поправих го и в първото мнение. Поздрави! :thu:
Мнението беше редактирано от NiXoN: 30 юли 2015 - 15:15
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg