Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

Нов Оп ком не ще да показва данни

seaubo снимка seaubo 03 ноември 2017 - 23:07

Привет на всички! Карам Опел Астра J , 1.6 , 115 к.с ,2010 г.
Купих си от София нов Оп ком ,който се инсталира с диск от продавача, познава автомобила,но не ще да покаже
данните от мотора. Като цъкна на моя мотор A16XER ,започва да мига жълтата лампа
(демек обработва данни) ,но не показва стойности в дясната колона и пише 'NO DATA AVAILABLE"
Продавачът го смени вече един път,но същото положение остава. Уж познава автомобилите до 2012 г.
Започвам да подозирам,че или Оп кома не познава мотора ,или моя лаптоп нещо не е в ред.
Пробвах с Windows 10 ,Windows 7 (64) , XP - с всичките ( 3 различни лаптопа) не показва данните от двигателя.
Иначе показва данни за другите блокове.
Версията на софтуера е : 120309а EN 2012. На диска има и версията : 100219а EN 2010 .

Имам молба ,някой колега от Варна ,който има работещ Оп ком ,може ли да намери 15-на свободни минути някой ден ,
да пробваме с неговия уред дали излизат данни ???
Та това ми е грижата днес и ще се радвам някой да откликне.
Успехи на всички!
Отговори

pop stavri снимка pop stavri 04 ноември 2017 - 10:27

Здравей колега,
имам OP-COM, но не съм го тествал на по-нови коли. Изпращам ти на л.с. телефон за връзка, ако искаш звънни да се разберем нещо.
Отговори

seaubo снимка seaubo 04 ноември 2017 - 10:32

 pop stavri, на 04 ноември 2017 - 10:27, каза:

Здравей колега,
имам OP-COM, но не съм го тествал на по-нови коли. Изпращам ти на л.с. телефон за връзка, ако искаш звънни да се разберем нещо.


Много любезно от Ваша страна! Сърдечни благодарности!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg