Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тунинг на Тигра

the_tiger снимка the_tiger 18 септември 2010 - 13:21

Здр. колеги ! Имам тигра и след едно посещение на ОМВ Бояна се заканих да и придам малко спортен характер.Рових се по сайтове за чип тунинг и ми стана ясно че с/у 500лв. (грубо) ще ми я качат само с 8-10 кончета и се отказах...та вапроса ми е с/у каква сума горе долу ще мога да я "облеча" (прагове,брони т.н.т.) НО да не прилича на перничански голф 2-ка (нищо лично към момчетата с голфове !!! ) Та чакам предложения как да изглежда горе долу :icon_razz2:
Отговори

Racingbooy снимка Racingbooy 18 септември 2010 - 13:50

Колега провери тук Lion Tuning :icon_razz2:
А също така можеш да си свалиш снимки от нета и да попиташ някой който се занимава с такива неща колко горе долу ще ти излезе всичко.
:biggrin:
Отговори

Жоро снимка Жоро 18 септември 2010 - 16:57

Аз искам да те питам нещо, щом искаш повече мощност, а не можеш да я получиш от тази кола...
Дали не е по-добре да спестиш някой лев и да се метнеш на нещо по-вървящо, вместо да набуташ една торба пари и накрая да я "подариш" на някой защото не те задоволява...
Отговори

sume снимка sume 21 септември 2010 - 21:58

Или за 500 лева не почнеш една конверсия с по голям мотор :fire: . Или за 500 лев да си земеш готини джанти (+-гуми).Или нещо леко да пипнеш примерно да махнеш емблемата и да боядисаш капака с перките от гси или знам ли.Ама аз си мисля ,че тиграта от самото си създаване е достатъчно кичозна и разчупена такава -"младежка",че няма нужда от спойлери или брони прагове , поиграй с предната броня малко.Или ако нямаш окачване вземи си окачване (много е добро) ,втора ръка (или китайски койловъри от ибей после ще измислиш нещо по скъпо).Или де да знам, моето мнение е ,че колата ти тряя да е леееко по грозна от колкото върви иначе е прекалено( не го казвам с лоши чувства).Тва е, поздрави и извинявайте ако има нещо. :fire:
Мнението беше редактирано от sume: 21 септември 2010 - 22:04
Отговори

Slash снимка Slash 24 септември 2010 - 22:53

Колега аз миналата година търсих доста когато правех астрата.По евтино излиза с добавки.Ако пък искаш брони приготваяш двойни пари.Например добавките вървят по около 120 - 150 лева, а броните по около 250 - 350 лева.Говорим за качествени брони а не правени в нечии гараж.Праговете са по около 200 лева мисля.Качествено боядисване с материали е около 1000 лева.На мен с напасването на добавките и боята ми излезе пояти 1500 лева.Ако пък колата ти има за кърпене не се поддавай, а ходи всеки ден при шибаните майстори за да си сигурне в това което правят защото мойите вежди веяе ръждясаха едва 4 месеца след боята.Поздрави!!!
Отговори

Гостrey_cra4ola_* 19 януари 2011 - 23:29

колега мога да ти дам само един савет и той е да си правиш колата така че на теб да ти хареса :ok:


П.П сега ще пусна т ема за моята тигра ако искаш можем да обменим малко инфо :newsm05_41:
Отговори

Гостb3b0_* 12 юли 2011 - 18:04

Колега :) ако наистина искаш да започнеш това начинание си приготви торба с пари джанти 1000лв нова боя 1000лв за да е както трябва колата :) брони 500лв ( все пак да не е селски тунинг ) окачване зависи от брините ти дали позволяват фарове ксенонче...музичка малко не е ефтино имай го в предвид Успех ако има развитие нещо давай ще помагаме :)
Отговори

doko снимка doko 23 август 2013 - 19:35

Ех колега на всички нас със слабичките коли ни се иска ако може малко да вдигнем кончетата с не повече от 10-15, да "олекне" малко колата. Мислиме си че може да стане ей така с щракване на пръстире и за 200-300 лв. И аз чета разни теми как с подходяща изпускателна система, спортен филтър и ремап ще кача 10 коня точно колкото искам но реално едва ли ще се случи. Така че ти предлагам да си караме малолитражките да се радваме на приличния разход и малкия данък и да си свиркаме
Отговори

neno_11 снимка neno_11 21 октомври 2013 - 19:28

става да се докарат стотина коня отгоре но трябва да я духне вентилатора без турбо джаджа няма файда:)
Отговори

Tigra Power снимка Tigra Power 23 януари 2014 - 20:02

Колега лесно можеш да я съживиш тигрицата един Manzel като и сложиш със спортния филтър една Мега към компютъра и колекторите от c20xe колата ще върви доста прилично а относно до порите е такава Manzel-120 лв. Мега-200 лв и трябва да се отиде да се направят настройки и 70-100 лв колекторите
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg