Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Датчик за отворена врата

spigil снимка spigil 19 януари 2017 - 17:13

Опел зафира 2006 г . Колата която имам е била внос от Англия, някъде из нашата страна е обърната с подменено табло изцяло.

Сега обаче има проблем с вратите,на шофьора, те не са обърнати. тоест лявата врата трябва да задейства зумер фарове, осв. купе и табло а това се случва от дясната врата като се отвори, Някои знаели къде да датчиците за вратите да ги обърна че така е гадно даже и огледалата се управлява кофти
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 19 януари 2017 - 17:21

Ако имаш секюрити кода на колата, това се препрограмира в самия компютър точно. От там се сменя и от коя страна да ти свети фар за мъгла всичко останало свързано с дирекцията.
Отговори

spigil снимка spigil 19 януари 2017 - 17:24

 Ne6to Smisleno, на 19 януари 2017 - 17:21, каза:

Ако имаш секюрити кода на колата, това се препрограмира в самия компютър точно. От там се сменя и от коя страна да ти свети фар за мъгла всичко останало свързано с дирекцията.
Отговори

spigil снимка spigil 19 януари 2017 - 17:30

Не е ли по лесно да разменя кабели между вратите место програмиране не знам кой ще го програмира а и код мямам
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 19 януари 2017 - 17:36

По-лесно не е със сигурност, а и това беше идеята дето можех да ти дам. Ако някой знае кои са кабелите да каже.
Отговори

spigil снимка spigil 19 януари 2017 - 17:41

Благодаря се пак, за разлика от стар Ми Опел които имаше бутон на вратата този сега няма нищо видимо освен куплунг
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 19 януари 2017 - 17:48

Бутона е в бравата.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg