Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Как не ви е срам, неграмотните !

t_g_stoev снимка t_g_stoev 12 октомври 2012 - 22:58

:)Бат Слав...то ако почнем да гледаме че нацията ни загива,то тя ще загине от управляващите,и без това е намаляла драстично...ама това е друга тема.Вие малко я подхванахте...я съм по учен нека да изпъкна....ами не си прав.Както за теб така и за мен,пък и за доста други,ние сме си открили хората който ще помогнат..останалите са семкаджии.Подчертавам че не искам някой да се почуства обиден от това ми мнение...аз не визирам никой..просто говоря като цяло.Точно тук съм виждал разни завъртулки и гръгчета ,но и доста други смислени мения който заради някоя малка грешка,а и заради това да се намираме на приказка...трябва да оплюем човекът постарал се по един или друг начин да помогне на някой с мнението си(опита си).И тук мога да заявя че както ТИ ,така и другите са прави ,все пак това не е литературен форум,и всеки има право на глас,без да бъде оплют.
Мнението беше редактирано от t_g_stoev: 12 октомври 2012 - 23:00
Отговори

Жоро снимка Жоро 19 октомври 2012 - 09:52

Ето нещо което поне аз трудно разбирам, няма да му права анализ, ама...

 Опели, на 15 октомври 2012 - 23:23, каза:

Нов съм и като шофер и в форума.Много писаници изчетох,та въпроса как е да ми кажат тези дето са слагали Дуралюб

 Опели, на 19 октомври 2012 - 09:14, каза:

O K Още един път благодаря !
Поръчах изобретена нова двигателна добавка дуралюб.Може даже да се слага по вяко време,не е нужно при смяна на маслото.Аз обаче съм прикарал за смяна така или иначе.

Мнението беше редактирано от Жоро: 19 октомври 2012 - 09:52
Отговори

proleten снимка proleten 09 декември 2012 - 10:42

 evtimov evtim, на 09 декември 2012 - 10:29, каза:

с 5w40

остановисе че е ботален болт на 3тия целиндар


Колко много мъка в едно изречение!
Отговори

ГостDjovaniPetrov_* 17 декември 2012 - 15:28

Много точно казано !!!
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 27 февруари 2013 - 11:09

 menfis26, на 26 февруари 2013 - 18:00, каза:

здр колеги имам следния проблем сас моита корса комби екотек кат я вкарам вав обороти ими светва лампа мисля 4еее компа несам сигорен лампата е жалта и като светне тази лампа колата почжа да прекасва на правих самодиагностика сас кламера ими излезе грешка 0400(Exhaust Gas Recirculation Flow Malfunction)опитахдаго преведа сас гогал ама пак несхваштам моля за помошт някои да обясни по точно какво озна4ава това. да добавя че колата има обикновена газова оредба и смених ламбд сондата
Отговори

1972 снимка 1972 04 юни 2013 - 11:42

имам две евентуални обяснения - или повечето "пишещи" в този форум не са от български произход, или не са завършили 4-ти клас, което пак ни връща към първото предположение..
Отговори

BALKY снимка BALKY 04 юни 2013 - 14:24

Честно казано, колкото ми стана смешно, сигурно още 2 пъти повече ми стана тъпо, особено като се има предвид, че тия човеченца, за да имат книжки, имат диплома за основно образование.
Отговори

Жоро снимка Жоро 02 юли 2013 - 09:07

Цитат

Търся да закупя гуфретен маркуч за Вектра А C16NZ 1990 година.

Както и думата гОфрета е с О, така и маркуча си е гОфриран...
Отговори

^_fenixa_^ снимка ^_fenixa_^ 10 декември 2013 - 20:26

Моята Астра ф хе4бек на бензин си хар4и нормално както е по книга:)газожата ме кефи градско хар4и 7-8 а извънградско 6 даже пада до 5и половина:)газовата ми е ловато 45 литра крьгла на мястото на резервната гума е с пьлна ходих до приморско там се возих малко и на вру6тане заредих на бургас но ж бутилката имаще още 7-10 литра а ина4е варви яко 1и4 моно е 60 коня:)и на бенз варви доста добре:)
.....
....
...
Такова изказване не бях срещал от доста време, а като гледам колко често има постове в тази тема, явно колегите се сдържат да пишат по-правилно...
Отговори

xbmx снимка xbmx 10 декември 2013 - 20:57

 Жоро, на 02 юли 2013 - 09:07, каза:

Цитат

Търся да закупя гуфретен маркуч за Вектра А C16NZ 1990 година.

Както и думата гОфрета е с О, така и маркуча си е гОфриран...


Кажете къде ги продават тия ,че съм се запазил с един кашон " шокУладоФ " сироп ,а тези "гУфретки" на маркуч ,много добре ще ми дойдат.
Отговори

ГостAntonPehlivanov_* 14 април 2014 - 09:12

Според мен хората просто не отделят достатъчно внимание на правописа...
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 28 април 2014 - 22:06

Без думи!

Цитат

Заглавие на темата: corsa b x17 d angrenajen remak I rolki

здравейте искам да попитам колко ще ми струва смяна на ангренайен ремък И ролки .Понейе това ще ми първата смяна И искам да знам горе долу колко ще ми излезе.И още нещо ако мое да ми кайете колко ролки са в комплект или да дадете някаква схема на разполойението.Мерси


То бива незачитане на правописа, то може, но колегата cvetin малко се е престарал в тази тема.
Мнението беше редактирано от Зенит-е: 28 април 2014 - 22:07
Отговори

Жоро снимка Жоро 30 април 2014 - 14:21

Цитат

Заглавие: няма вътък на газ

Здравеите забелязах на последък 4е колата няма вътък на газ замерих я на житека и наистина показа ло6о време не това което е показвала преди няколко месеца


Това за вътъка не го разбирам! Няма да коментирам другите грешки, но щом на житека стойностите са зле...
Отговори

nikolas3 снимка nikolas3 29 май 2014 - 21:34

Любима моя песен, която е валидна за пишещите по идиотски начин братя
.
http://vbox7.com/play:3748389f
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg