Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra H

Проблем с оригиналнто радио на Астра H

KrumovV снимка KrumovV 15 януари 2015 - 14:42

Здравейте, от скоро съм притежател на Opel Astra H - 2004 година. Когато си записах диск с MP3 музика не иска да чете записаното. Пробвах с различни скорости на записване, но пак не става и изписва EROR, а интересното е че имам стари записани дискове от предната ми кола (също MP3 формат) надраскани и прочие, които тръгват. Надявам се че има някой който да знае какъв е проблема и как да бъде оправен.

Благодаря предварително.
Мнението беше редактирано от KrumovV: 15 януари 2015 - 14:47
Отговори

gerov снимка gerov 15 януари 2015 - 15:04

https://www.opel.bg/...3_2591-3_BG.pdf
на стр.36 и 37 е описано какво трябва да направиш!
Отговори

коста димов снимка коста димов 28 януари 2015 - 19:04

 KrumovV, на 15 януари 2015 - 14:42, каза:

Здравейте, от скоро съм притежател на Opel Astra H - 2004 година. Когато си записах диск с MP3 музика не иска да чете записаното. Пробвах с различни скорости на записване, но пак не става и изписва EROR, а интересното е че имам стари записани дискове от предната ми кола (също MP3 формат) надраскани и прочие, които тръгват. Надявам се че има някой който да знае какъв е проблема и как да бъде оправен.

Благодаря предварително.

колега оправи ли се с този проблем и ако може да кажеш как че и аз имам същият проблем
Отговори

halfdone снимка halfdone 11 февруари 2015 - 13:22

С Нерото и аз имах този проблем, други програми не съм пробвал.
Записвай си дисковете през уиндоуса, copy-paste- burn to disk .
Отговори

sixking снимка sixking 02 август 2016 - 12:26

Същият проблем. Това което правя аз е, да ги свалям само от един сайт - vk.com (нещо като руски фейсбук) и от там нямам проблем. Гледал съм честотите на песните, не са толкова различни и не знам от какво идва проблема. Може калпави дискове да ползваме.
Отговори

Pesho100 снимка Pesho100 04 август 2016 - 08:39

Здравей,колега. Аз имах същия проблем като теб. Прочетох в упътването на колата,теглих песни от различн сайтове,сменях марката на дисковете и пак изписваше Error. Зашисвах с Nero,Shampoo и някакви производни. Казаха ми за CDBurnerXP-програма за записване на дискове.С нея не съм имал ядове.Чете ми mp3 и Audio. Пробвай я и ти и пиши дали се е получило.
Отговори

ГостНикола Попов_* 04 август 2016 - 17:06

Здравейте, колеги. Тъй като имам същия проблем да попитам дали, все пак, някой дали е открил решение, което наистина работи.
Малко допълнително инфо: CD 30 MP3 за astra H декември 2004г.
Благодаря предварително :)
Отговори

ГостConcord_* 17 август 2016 - 18:57

Явно проблемите са предимно с EHU CD30 MP3 производство на BLAUPUNKT. Пробвайте с по-качествени дискове и ниска скорост на запис (4х, 8х).

На моята Астра e произведено от DELPHI GRUNDIG и с никакви дискове съм нямал проблем, дори и с презаписваеми (CD-RW) - чете ги без грешка.

Но го смених с CDC40 OPERA заради по-хубавия звук. Ако някой проявява интерес към CD30 MP3 (разведено) може да пише ЛС.
Отговори

sinclar81 снимка sinclar81 01 октомври 2016 - 13:29

Макс скораста трябва да е 4х, и не трябва да я надвишава.
Отговори

Гостsqnkata88_* 16 октомври 2016 - 15:44

Здравейте, аз нямам проблем с четенето на дискове с музика, но пък проблема е че радиото ми се включва само. Има няма 20-30 мин или най-много 3-4 часа и си се включва. Ходих на диагностика, но не отчита да има грешка при радиото. На някой ако се е случвало ще бъда благодарен ако ми каже как е решил проблема. Моделът е Астра H в края на 2004-та година 1.7 дизел.
Отговори

Pesho100 снимка Pesho100 09 юни 2017 - 14:41

Здравейте колеги. На някой да му се е случвало досега,да ти си включи Радиото или CD-то и да не се чува абсолютно нищо? Става дума за Опел Астра H Z17DTH. До сега не ми е правило подобен проблем. Включвам Радио или CD,дисплеят светва,показва станция или песен от CD но няма никакъв звук. Ще съм благодарен за мнение или препоръки. Благодаря.
Отговори

Kokopi4 снимка Kokopi4 27 декември 2018 - 12:20

Здравейте аз имах проблем с MP3 дискиве, не ги четеше, а фабричните дискове ги чете без проблем. Имах проблем и с навигацията, въпреки, че се слага в другия слот за CD.
Намерих решение за 9 лв.
От Технополис си закупих диск за почистване на лазера на CD плеъри от всякакъв вид. пускаш го няколко пъти във всяко устройство, с което имаш проблем и проблемът е забравен.
Вече чете MP3-ки без забележки.
Дори и проблемът с навигацията се оправи.
Явно четците на CD-тата с времето се зацапват и имат нужда от почистване.
Отговори

Rumpi снимка Rumpi 23 юни 2019 - 11:41

Здравейте имам Опел астра H 2005 година имам проблеми с радиото от скоро като го пусна след известно време почва да пращи радиото е CD 30
Отговори

Siilvi1709 снимка Siilvi1709 05 октомври 2021 - 21:56

Здравейте колеги! От скоро съм притежател на Opel Astra H и имам следният проблем:Радиото не иска да се включва и незнам на какво се дължи следният проблем. Моля, ако някой е компетентен по този въпрос да помогне.
Благодаря ви предварително!
Отговори

Жорк снимка Жорк 03 януари 2022 - 17:24

Здравейте приятели искам да попитам как ли не записвах диска и ми пише постоянно error CD....помощ?
Отговори

distefano59 снимка distefano59 03 януари 2022 - 17:38

Питаш в стил "Какви ли гащи не обувах, а гъ*ът постоянно ме боли...помощ"
Поне да беше написал какво ти е CD-то, какви формати чете...
А отговорът е май три поста по-нагоре, Kokopi4 е писал.
Мнението беше редактирано от distefano59: 03 януари 2022 - 17:41
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg