Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Препарати за почистване на пластмаса, стъкло и салони

Гостpeshokn_* 05 юни 2008 - 13:12

Графитна грес :mhihi:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 07 юни 2008 - 12:30

sonax-а е по-добър, не лепне салона 1-2 дена като с мафрато, и млякото е добро и по-лесно за нанасяне, но можеби мафрато е по-добро при по-сериозно спечена кожа. По-специално крема от комплекта(ако остане една вечер на спечено място на сутринта кожата е мека). За първо третиране ако има износено и спекло препоръчвам мафра, ако е в добро състояние сонакса е бая по-добър като краен резултат и на почти всяко омв се продават двата препарата за 30-на лв.
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 01 септември 2008 - 09:34

Колеги какъв препарат за табло ще ми препоръчате да изпозлвам за таблото на Астра ф.От повече от година изпозлвам един флакон made in Italy,но ми се струва,че не овлажнява,а по скоро изсушава <_<.Искам да постигна ефект близък до този в автомивките някаква идея за подобно нещо,което се предлага свободно в търговската мрежа :kuku: ?Вие какви препарати използвате специално за табло и пластмаси в купето?Ще ми бъде полезно да споделите вашият опит :knee: .
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 01 септември 2008 - 10:01

Колега, ето какво ползвам аз вече 2 години.
Придава блясък и свежест на детайлите,
количеството стига за доста процедури, само
трябва после 10-15 мин да проветриш добре
колата, че е доста силен ароматът, но пък
после 2 дни си ароматизиран приятно, хехе
Провери в големите магазини, там съм го виждал.


Публикувано изображение
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 01 септември 2008 - 10:53

Колега благодаря ти <_< :kuku: !
Отговори

gsimania снимка gsimania 01 септември 2008 - 12:10

 Red_Beauty {Astra}, на Sep 1 2008, 10:34 AM, каза:

Колеги какъв препарат за табло ще ми препоръчате да изпозлвам за таблото на Астра ф.От повече от година изпозлвам един флакон made in Italy,но ми се струва,че не овлажнява,а по скоро изсушава <_<.Искам да постигна ефект близък до този в автомивките някаква идея за подобно нещо,което се предлага свободно в търговската мрежа :kuku: ?Вие какви препарати използвате специално за табло и пластмаси в купето?Ще ми бъде полезно да споделите вашият опит :knee: .



Ето това е истината брат.Ползвам го от както имам кола и не бих го сменил за нищо друго.Има го и по бензиностанциите.Цена 8-9 лева.
http://www.sonax.com/sonax-e/katalog_produ..._product=342300
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 01 септември 2008 - 12:58

 gsimania, на Sep 1 2008, 01:10 PM, каза:

Ето това е истината брат.Ползвам го от както имам кола и не бих го сменил за нищо друго.Има го и по бензиностанциите.Цена 8-9 лева.
http://www.sonax.com/sonax-e/katalog_produ..._product=342300

gsimania Благодаря и на теб <_< .
Отговори

Winner25 снимка Winner25 01 септември 2008 - 13:09

Аз сън доволен от спрейовете на TurtleWax, но ми стигат максимум за 3-4 пъти. От доста време използвам това за всичко пластмасово и съм доволен, а не е скъпо <_<

Публикувано изображение
Отговори

H1pNoTiC снимка H1pNoTiC 01 септември 2008 - 14:01

На MAFRA силиконовият спрей също е много добър и мирише чудесно. Цената му е 8-9 лв.
Отговори

nanio снимка nanio 01 септември 2008 - 22:19

Аз бих те препоръчал препарат на Мотох. Струва 4лв в шише като от препарат за стъкло (Medix). Бяла течност - точно като мляко. По-добър препарат не съм намирал досега. Почиства и полира - получава се все едно е мокро. Мисля че това е което ти трябва. Не е под формата на спрей, а на течен препарат.
Отговори

Winner25 снимка Winner25 01 септември 2008 - 23:11

 nanio, на Sep 1 2008, 11:19 PM, каза:

Аз бих те препоръчал препарат на Мотох. Струва 4лв в шише като от препарат за стъкло (Medix). Бяла течност - точно като мляко. По-добър препарат не съм намирал досега. Почиства и полира - получава се все едно е мокро. Мисля че това е което ти трябва. Не е под формата на спрей, а на течен препарат.

<_<
Това на снимката което съм пуснал е точно на МОТОХ
Отговори

H1pNoTiC снимка H1pNoTiC 01 септември 2008 - 23:50

 Winner25, на Sep 1 2008, 11:11 PM, каза:

<_<
Това на снимката което съм пуснал е точно на МОТОХ

Зависи, не на всички табла става добре - иначе почиства идеално! Но например на volkswagen таблото попива...
Отговори

Winner25 снимка Winner25 01 септември 2008 - 23:56

 H1pNoTiC, на Sep 2 2008, 12:50 AM, каза:

Зависи, не на всички табла става добре - иначе почиства идеално! Но например на volkswagen таблото попива...

Как така попива? И моето табло е на volkswagen и не попива. <_<
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 02 септември 2008 - 10:31

Благодаря на всички колеги писали в темата и дали своята препоръка :25: . Пожелавам на всички леко и без аварийно :newsm05_41:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg