Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

Corsa B

Гостyavvor_* 06 октомври 2005 - 09:53

скоро си взех една корсичка ТД и искам да си намеря една книжка за нея (абе ония книжки дето ги дават с колата като е нова)на английски, руски или български. :angry: :kuku:
Отговори

Cesar снимка Cesar 06 октомври 2005 - 10:02

Попреместих я
В този раздел е по-добре ;)
Отговори

Гостyavvor_* 07 октомври 2005 - 07:35

добре, наистина е така трябва да е,вчера се регистрирах и нямам о6те цялостен поглед върху форумите.за мен няма значение къде е , само да има отговор :angry: ;)
Отговори

Гостvelmar_* 12 октомври 2005 - 21:56

ами - аз си имам книжка с моята.Преполагам че просто искаш да си я имаш за себе си.аок пък ти трябва някаква конкретна информация от нея-мога да проверя.
Отговори

Гостyavvor_* 20 октомври 2005 - 19:52

колко е голяма,може ли да се сканира и на какъв език е? :rolleyes:
Отговори

Гостyavvor_* 26 октомври 2005 - 07:29

моля те, ако имаш време и нерви да копираш книжката и да я изпратиш по пощата, ще бъдеш парично възмезден за твоите разходи и ще ти бъда много благодарен. :rolleyes:
Отговори

Гостvelmar_* 27 октомври 2005 - 09:08

мисля че беше на англ,немски и френски( Френски със сигурност,защото от Франция съм си купила колата).НЕ е много тъничка да ти кажа.ще е малко трудна процедурата със сканирането.Но- ако нещо конкретно те интересува -мога да проверя.
Отговори

Гостvelmar_* 27 октомври 2005 - 09:12

мисля че беше на англ,немски и френски( Френски със сигурност,защото от Франция съм си купила колата).НЕ е много тъничка да ти кажа.ще е малко трудна процедурата със сканирането.Но- ако нещо конкретно те интересува -мога да проверя.
Отговори

Гостyavvor_* 31 октомври 2005 - 08:52

предполагам че книжката е обемиста, защото е наи-малко на три езика. на мен лично ми трябва само на английски,защото другите два езика не ги разбирам.и затова все пак се надявам че ако я хвърлиш в един копицентър да ти я преснимат и сложат в подходящ плик, ти само да я изпратиш на адрес.а след това да ми кажеш какви разходи си имала и аз да ти ги възстановя.нямаш представа колко благодарен ще съм.все пак не си задължена, и затова ми пиши и в двата случая. :ranting: ;)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 11 януари 2006 - 16:39

So Wird Es Gemacht - Corsa B & Tigra

Тва е линк от мойто пц, надявам се да сваляш прилично...

ПС. Там ще сложа всички книги и софт, които имам :dancin:
Отговори

Гостniko_* 12 януари 2006 - 18:58

Moonlord, на Jan 11 2006, 04:39 PM, каза:

So Wird Es Gemacht - Corsa B & Tigra

Тва е линк от мойто пц, надявам се да сваляш прилично...

ПС. Там ще сложа всички книги и софт, които имам  :dancin:
<{POST_SNAPBACK}>



нищо не мога да дръпна от саита ,вобще не се отваря :huhsign: java script:emoticon(':mhihi:')
smilie
Отговори

rooz снимка rooz 15 февруари 2006 - 16:54

 
[/quote]


нищо не мога да дръпна от саита ,вобще не се отваря :non: java script:emoticon(':non:')
smilie
 
[/quote]

Пробвай първо с My Webpage
Там и има доста неща, които да се сортирани по директории и можеш да отваряш.

Апропо, търся файла Astra-G.pdf, който всъщност е описание на астра и зафира, но има доста универсална информация за поддръжката за какъвто и да е Опел. Ако ви изпадне инфо за него ще съм благодарен.
Отговори

Maks снимка Maks 22 септември 2007 - 21:31

Здравейте,за да не отварям нова тема можели някой да напише каталожни данни на корса дизел.По специално ме интересува ускорение и максимална скорост,както и разход градско,90,120.Корсата мисля че се води б 94г. до към 98г.с двигатели 1,5 1,5 тд и 1,7тд.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg