Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

Opel Zafira 2.0 DTI Не Пали

opelak снимка opelak 12 август 2015 - 13:17

Merси колеги, ще прата и на друго място да тестват, а инче преди малко забелязах антифриза леко тече (смисъл спукано е казанчето) можели да е от него ?
или няма как ?
Отговори

opelak снимка opelak 13 август 2015 - 09:52

Здравейте, колеги значи така както и си мислих :) след 2 часа гледане по колата видях че кабелите на вакума не са добре :) смених ги и всичко се оправи :) обче от време на време пак си светкаше клуча, та купих си OPCOM изчистих грешките и за сега няма грижи :)
Хубаво е човек да си купи опкома че по край "майсторите" .............
Поздрави
Отговори

k opel e снимка k opel e 13 август 2015 - 19:21

Видя ли, че излязох прав. Мислех да ти пусна едно Л.С. и в неделя да я видим на моя опком. Много добре си направил, че си купил. Смятай, че вече си го изплатил, без ходене по мъките и "майстори".
Отговори

opelak снимка opelak 14 август 2015 - 08:42

 k opel e, на 13 август 2015 - 19:21, каза:

Видя ли, че излязох прав. Мислех да ти пусна едно Л.С. и в неделя да я видим на моя опком. Много добре си направил, че си купил. Смятай, че вече си го изплатил, без ходене по мъките и "майстори".

Да, колега :)
Отговори

stoyan gusev снимка stoyan gusev 15 август 2016 - 22:41

 k opel e, на 13 август 2015 - 19:21, каза:

Видя ли, че излязох прав. Мислех да ти пусна едно Л.С. и в неделя да я видим на моя опком. Много добре си направил, че си купил. Смятай, че вече си го изплатил, без ходене по мъките и "майстори".

Здравей приятелю.Би ли пояснил за човек,като мен какво е това оп-ком?Звучи ми като уред за диагностика с който можеш да мислиш самостоятелно на базата на на предоставените технически параметри от компютъра.Ще ти бъда признателен ако споделиш с мен цените на устройството , и водещите фирми в бранша.Причината да се обърна към теб за помощт и съвет е ,че предпочитам да съм запознат с техн. характеристики и ръководството за ремонт на даден автомобил,в противен случай отиваме при
майсторите и...??Предпочитам да се боря с проблемите сам доколкото ми позволяват познанията, а пък после ,,обади се на приятел " и пак на приятел!!!

С уважение: Стоян Гусев
Отговори

titan22 снимка titan22 15 август 2016 - 23:57

Колега,пишеш че искаш сам да си решаваш проблемите по автомобила,а в същото време те мързи да напишеш в ГУГЪЛ ОП-КОМ.Много ли е трудно да се направи?Между другото,ОП-КОМ е скенер за диагностика на Опел,някои версии предлагат и достъп до Шевролет,Сааб,но ти ще го прочетеш като го намериш.
Мнението беше редактирано от titan22: 15 август 2016 - 23:58
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg