Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Смяна на оригинален CD player с MP3 такъв

yodaheadz снимка yodaheadz 28 ноември 2013 - 15:00

Здравейте, наскоро се здобих с Астра 2005 година с ориогинален CD player и искам да го заменя за MP3 - цялата конзола ли се сменя и ако да от каде може да се зема такава? Или се сменя само Playera и конзолата се слага пак? Благодаря за информацията
Отговори

stei снимка stei 28 ноември 2013 - 15:18

Оправи си профила, че ме учуди с Астра С, май е концепт твойта. Да разбираме, че искаш да минеш на друга марка музика а не на оригинално пак CD30MP3.
Мнението беше редактирано от stei: 28 ноември 2013 - 15:18
Отговори

yodaheadz снимка yodaheadz 28 ноември 2013 - 16:01

 stei, на 28 ноември 2013 - 15:18, каза:

Оправи си профила, че ме учуди с Астра С, май е концепт твойта. Да разбираме, че искаш да минеш на друга марка музика а не на оригинално пак CD30MP3.

Да искам да мина на друга музика няма значение за марката, стига тя да има мп3 по възможност и УСБ
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 ноември 2013 - 16:30

 yodaheadz, на 28 ноември 2013 - 16:01, каза:

Да искам да мина на друга музика няма значение за марката, стига тя да има мп3 по възможност и УСБ

Трябва ти преходник от 2 din към 1 din и след това може да сложиш какъвто касетофон искаш: НЕЩО ТАКОВА. А ето го и в Бг.
Но според мен по-добре е да си сложиш просто оригинален касетофон, но с MP3. Защото ще питаш после как да го управляваш от волана, как да показва станциите на дисплея и стана дълга и широка...
Отговори

yodaheadz снимка yodaheadz 02 декември 2013 - 10:20

Благодаря за информацията. От къде мога да се здобия с оригинален касетофон с МП3 ?
Мнението беше редактирано от yodaheadz: 02 декември 2013 - 10:21
Отговори

stei снимка stei 02 декември 2013 - 13:07

От представителство на Опел, от форума евентуално ако някой колега продава, от морга, от други сайтове за части втора употреба, от ebay също и от много други места.
Отговори

Жоро снимка Жоро 02 декември 2013 - 13:46

Според мен отвори mobile.bg, cars.bg или prodavalnik.com и виж Astra H или Zafira B с твоя цвят на таблото. Обади се питай за цени и задължително питай дали имат PIN-а на колата, тук вече не съм 100% сигурен, но ще трябва да се "разведе" касетофона със старата кола и да се "ожени" за твоята...
Лесно се познава дали има MP3, пише го горе в дясно на самия касетофон...

 stei, на 02 декември 2013 - 13:07, каза:

...също и от много други места.

Този вариант не е препоръчителен, защото собственика може да има оръжие :)
Отговори

stei снимка stei 02 декември 2013 - 16:29

 Жоро, на 02 декември 2013 - 13:46, каза:

Този вариант не е препоръчителен, защото собственика може да има оръжие :)



А може и да няма въпреки че нямах точно това в предвид. :icon_wink2: За пина или Секюрити кода на автомобила от който е свалено е най добре да го имаш въпреки, че може и без него , просто излиза по скъпо. Може и без да се развежда с донора. Като си намериш пиши и ще те упътим къде да ги ожениш, трябва ти човек с TECH 2
http://www.opelclub....howtopic=114427
А в тази тема е човека за който няма невъзможни неща а има ....... какво беше че не помня.
Мнението беше редактирано от Жоро: 02 декември 2013 - 17:07
Отговори

stei снимка stei 04 декември 2013 - 14:10

Ето ти и една обява на колега с това което търсиш
http://www.opelclub....0
Отговори

yodaheadz снимка yodaheadz 15 януари 2014 - 09:38

Благодаря ви за информацията!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg