Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Ги за C18NZ

gecatax снимка gecatax 19 септември 2012 - 19:07

Здравейте,
имам едно питане, може ли да сложа ГИ на моноинжекция с цел да може сместа да е нормална и в ниски и в високи, и по този начин да избегна слагането на Ламбда контрол и стъпков мотор за газ, а и освен това ще стане многоточков инжекцион,ще мога да си го настройвам сам след време като се наложи и ще може да обръща при температура, а не над 1500об.Като цяло ми изпадна евтина ГИ и затова питам.
Поздрави и Ви благодаря предварително!
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 19 септември 2012 - 19:11

Според мен не става.. Замисли се.. къде ще сложиш инжектора? ;) Няма как да я направиш със многоточков инжекцион освен ако не сменяш целия всмукателен колектор, което ще доведе до смяната на други неща.. абе по-добре (и по-евтино) ще ти е да си сложиш "обикновенно" газово и да си караш.:)
Отговори

Коцето снимка Коцето 21 септември 2012 - 09:45

Едно неангажиращо предложение и от мен : колата ти е поне 20 годишна и сигурно скоро ще я сменяш , следващата почти сигурно ще трябва да е с ГИ освен ако не е печка , запази го за нея а на тази сложи обикновено газово втора употреба за около 200-250 лв. с монтажа . За Ги само за монтажа ще ти искат толкоз а ефекта ще е същия . За обикновено газово не ти трябва ламбда контрол и друг степ мотор , евентуално само ламбда емулатор 10-15 лв .
Мнението беше редактирано от Коцето: 21 септември 2012 - 09:48
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg