Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

Климатика тече

BatBoik0 снимка BatBoik0 09 юни 2014 - 20:13

Здравейте. В тея вече топли дни взех да си ползвам климатика по-често и хоп вътре в купето на пасажерското място протече вода. Свалих изчистих тръбичката която е за оттичане на конденза на климатика, но ефект никакъв- продължава да си тече.Та може ли някой да ми обясни как точно да стигна до легенчето на радиатора на парното? Цялото ли табло трябва да махна или става и по по-лесен начин. Колата е Астра Г X16XEL мотор.
Отговори

lekxbg снимка lekxbg 18 юни 2014 - 14:50

Здравей Колега,

И аз имам същия проблем.
За съжаление намерих в форума само една тема с обяснение но се сваля таблото.
Отговори

dimitarmark снимка dimitarmark 21 юни 2014 - 10:12

Таблото не се сваля, маха се само барчето с пепелника и тази част която е между седалките. След това се достига до легенчето, предварително трябва да се освободи откъм двигателя тръбичката за конденза. Много игра е но има ефект от почистването му. При мен имаше и листа които пречеха за оттичането на конденза. Поздрави!
Отговори

kemakoz снимка kemakoz 24 юли 2014 - 01:36

Колеги и аз имам същият проблем дайте моля ви повече инфо къде е тръбичката и легенчето както и от къде се освобождава легенчето от към двигателя.
Отговори

zmilev снимка zmilev 31 юли 2014 - 22:03

Здравейте,и аз имам същия проблем,само че,е Зафира 2001,не знам къде е ваничката,и как да стигна до нея,ако някой може да ми помогне,ще съм много благодарен!
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg