Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Портал

12 часа скоростна разпродажба в София Ауто

fanatic снимка fanatic 25 ноември 2014 - 09:19

Публикувано изображение

За поредна година София Ауто, официалният представител на Cadillac и Opel, разчупва статуквото на автомобилния пазар. Компанията ще направи скоростна разпродажба на автомобили, резервни части и аксесоари.

В рамките на 12 часа в петък, 28 ноември, София Ауто ще предложи на своите клиенти ексклузивни оферти за:

- нови автомобили Opel на склад със специални цени и подарък оригинален багажник за покрив или друг оригинален аксесоар за съответния модел;
- употребявани автомобили от София Ауто Гарант при изключителни цени само за деня;
- резервни части и аксесоари на склад за всички марки на GM с отстъпка от 50%;
- рекламни сувенири Opel и Chevrolet с отстъпка от 50%;
- оригинални американски аксесоари за АТВ от световноизвестната марка Classic Accessories с отстъпка до 60%.


За улеснение на всички желаещи да се включат в разпродажбата на 28 ноември, работното време на автокомплекса на бул. „Ботевградско шосе” 239 ще бъде от 9 до 21 часа.
Отговори

barziqopel снимка barziqopel 26 ноември 2014 - 17:34

къде може да видим какви модели и цени предлагате
Отговори

fanatic снимка fanatic 26 ноември 2014 - 21:08

Здравейте, в това мнение може да намерите цялата информация.

Поздрави


SOFIA AUTO SALE
Отговори

Ico_M снимка Ico_M 28 ноември 2014 - 09:27

 fanatic, на 26 ноември 2014 - 21:08, каза:

Здравейте, в това мнение може да намерите цялата информация.

Поздрави


SOFIA AUTO SALE




Извинете но на файла с аксесоарите не се виждат цените. По телефон ли се проверяват или може някакъв списък да пуснете.
Отговори

kirenski снимка kirenski 28 ноември 2014 - 09:48

Може ли някои да го метне на пощата този файл :newsm05_41:
Отговори

nikiboy снимка nikiboy 28 ноември 2014 - 21:25

Типично по български - разпродаваме, ама не пишем цените. Предполагам, че не са за показване..... разни супер оборотни вериги пускаха реклама "черен петък" с намаление 10% :)))))
Отговори

nikal снимка nikal 29 ноември 2014 - 17:18

Аз лично,се възползвах от намалението и мога да потвърдя,че беше от 50%.Купих си бая неща за Зафирата и най-хубавото е че частите са такива за първоначално вграждане.
Офертата на София Ауто,нямаше нищо общо с офертите на някои онлайн търговци,които рекламираха над 50% отстъпки,а дефакто с предварително завишените цени даваха и по 10-15%.При тях за всички оригинални части намалението беше 50%.Единственото неудобно нещо беше,че трябва да отидеш на място в магазина.
Отговори

помагащ снимка помагащ 29 ноември 2014 - 17:58

 nikal, на 29 ноември 2014 - 17:18, каза:

Аз лично,се възползвах от намалението и мога да потвърдя,че беше от 50%.Купих си бая неща за Зафирата и най-хубавото е че частите са такива за първоначално вграждане.
Офертата на София Ауто,нямаше нищо общо с офертите на някои онлайн търговци,които рекламираха над 50% отстъпки,а дефакто с предварително завишените цени даваха и по 10-15%.При тях за всички оригинални части намалението беше 50%.Единственото неудобно нещо беше,че трябва да отидеш на място в магазина.

я разкажи какво значи първоначално вграждане и после ще ти разкажа къде е УЛОВКАТА .
Отговори

fanatic снимка fanatic 29 ноември 2014 - 22:03

 nikiboy, на 28 ноември 2014 - 21:25, каза:

Типично по български - разпродаваме, ама не пишем цените. Предполагам, че не са за показване..... разни супер оборотни вериги пускаха реклама "черен петък" с намаление 10% :)))))



Типично по Български, не си видял цените и за това казваш, че ги няма. Не коментирам добри ли са, лоши ли са, всеки си преценява.

Изтегли си файла, там цените ги има...
Отговори

nikiboy снимка nikiboy 29 ноември 2014 - 22:47

 fanatic, на 29 ноември 2014 - 22:03, каза:

Типично по Български, не си видял цените и за това казваш, че ги няма. Не коментирам добри ли са, лоши ли са, всеки си преценява.

Изтегли си файла, там цените ги има...


Интересуваха ме офертите за новите налични автомобили. Намери ги във файла и ми дай адрес да ти пратя едно уиски! :)
А в момента в който ми пратиха "картинката" с модели на Опел и от който модел се интересувам да запитам....ми стана ясно - сякаш имат 400 автомобила, а и да имат, като рекламираш и продаваш и вземаш печалба от това, ще се стремиш да доставиш информацията до максимално хора.
Ако примерно автомобил, който струва 45 000, на промоцията предните 7 дни беше 38000лв, а в този "черен петък" го даваха за 33 000лв, можеше и да го взема. Но да продаваш стока за 30-40000лв бройката и да не качиш информацията с цената на сайта си.... си е несериозност.
Отговори

nikal снимка nikal 30 ноември 2014 - 22:59

 помагащ, на 29 ноември 2014 - 17:58, каза:

я разкажи какво значи първоначално вграждане и после ще ти разкажа къде е УЛОВКАТА .

Щом като коментираш така,значи знаеш,но да кажа.Първоначално вграждане са тези части с които сглобяват автомобила при производството му.
Кажи сега къде е уловката?
Отговори

помагащ снимка помагащ 01 декември 2014 - 20:21

 nikal, на 30 ноември 2014 - 22:59, каза:

Щом като коментираш така,значи знаеш,но да кажа.Първоначално вграждане са тези части с които сглобяват автомобила при производството му.
Кажи сега къде е уловката?

а с какво те са по-различни от оригиналните ?????????
утре още !
Отговори

stei снимка stei 02 декември 2014 - 15:11

Че на оригиналните има щампа GM което не ги прави по различни със сигурност. Кажи къде е била уловката, не че ми е зор аз отдавна не съм им клиент знаеш но може да е полезно инфо за бъдещи промоции.
Отговори

nikal снимка nikal 07 декември 2014 - 14:19

Помагащ,помагай
Отговори

помагащ снимка помагащ 07 декември 2014 - 20:36

Още се чудя дали да подливам вода на Фалиралата София ауто .
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 07 декември 2014 - 20:42

Не се замозалъгвайте.
БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ СОФИЯ АУТО.
Нито части,нито колите са им евтини,а за услугите им в сервиза- и дума да не става.
Майко мила-тези си нямат и грам познания по автомобилите.
Отговори

fanatic снимка fanatic 07 декември 2014 - 21:26

Без конкретика мненията висят във въздуха а на някои хора това им е стил на говорене, чак и за фактор се имат....хахах малко ми стана смешно.

Иначе относно това, което е писал Тишо, това не е новина и май е запазена марка не само за тоя сервиз...
Отговори

Flash Ray снимка Flash Ray 09 декември 2014 - 22:31

Модераторите отдавна изпуснаха момента да заключат темата.Факт е че отстъпки имаше, не разбирам защо трябваше да се превръща в хранилка.Та да не би в Булвария или в Дженеръс да са големите специалисти?Всички официални сервизи са калъфи по принцип и специалистите там са кът.Сменят части наред пък дано колата се оправи.За боядисване не ми се коментира пък изобщо...И без да съм ангажиран, с който и да било от трите сервиза, а познавам не един и двама и от трите сервиза, смятам че Сервиза не е по-лош от другите, но не му е тук мястото.Още по-малко пък тука е мястото на злъчните и пропити със злоба коментари на Помагащия относно днешните съкращения на служители.
Мнението беше редактирано от Flash Ray: 09 декември 2014 - 22:33
Отговори

fanatic снимка fanatic 09 декември 2014 - 23:23

Темата мога да я затворя само аз...и не съм го направил, защото не е нужно, това е просто една информация, която всеки можеше да провери и даде мнение.
За другото и коментарите....горе долу и аз това намекнах...
Отговори

помагащ снимка помагащ 10 декември 2014 - 23:48

 Flash Ray, на 09 декември 2014 - 22:31, каза:

Модераторите отдавна изпуснаха момента да заключат темата.Факт е че отстъпки имаше, не разбирам защо трябваше да се превръща в хранилка.Та да не би в Булвария или в Дженеръс да са големите специалисти?Всички официални сервизи са калъфи по принцип и специалистите там са кът.Сменят части наред пък дано колата се оправи.За боядисване не ми се коментира пък изобщо...И без да съм ангажиран, с който и да било от трите сервиза, а познавам не един и двама и от трите сервиза, смятам че Сервиза не е по-лош от другите, но не му е тук мястото.Още по-малко пък тука е мястото на злъчните и пропити със злоба коментари на Помагащия относно днешните съкращения на служители.

Много интересно това за съкращенията къде го прочете или чу , а може би служител на СА обиден от всичко и всички , защото на мен нямат навик да ми дават информация кого ще съкращават .
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg