Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ТРЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

Mery81 снимка Mery81 15 юни 2011 - 13:20

йеееее, бравооо за медийното отразяване на нашия събор!!!! :love_opel:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 15 юни 2011 - 13:43

Няма да е желателно записване на пистата поради факта, че така ще забавите другите които искат да карат, първата година се получи такъв прецедент и техническата комисия изчакваше записващите се, като това ощети записаните вече фенове, а и не мислим, че е голям проблем да се пуснат 2 листа с заявки на е-майл и един превод по банка.

За колегите питащи дали са им пристигнали заявките :

Има пристигнали заявки, в момента още не сме проверили дали са 100% изрядни, защото сме малко притиснати от времето до събора, при всички случаи ще ги разгледаме всички и ще пишем ако има проблемни.
Отговори

specha снимка specha 15 юни 2011 - 15:03

айде чакаме стикерчетата по градовете и евала момчета за добрата организация :drinks:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 15 юни 2011 - 15:19

И аз да похваля организацията на екипа, явно много работа е свършена задкулисите.
Хубаво е, че ще бъде отразен от много медии.
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 15 юни 2011 - 15:25

 Бижо Бижев, на 15 юни 2011 - 13:43, каза:

Няма да е желателно записване на пистата поради факта, че така ще забавите другите които искат да карат, първата година се получи такъв прецедент и техническата комисия изчакваше записващите се, като това ощети записаните вече фенове, а и не мислим, че е голям проблем да се пуснат 2 листа с заявки на е-майл и един превод по банка.

За колегите питащи дали са им пристигнали заявките :

Има пристигнали заявки, в момента още не сме проверили дали са 100% изрядни, защото сме малко притиснати от времето до събора, при всички случаи ще ги разгледаме всички и ще пишем ако има проблемни.

Много си прав, че наистина това забави малко състезанията, но все пак има доста хора като мен, които все още не са наясно дали ще успеят да дойдат, а ако успеят имат желанието да карат. Мисля, че ако се вземат поуките от миналата година забавятнето едва ли ще е толкова голямо. Докато другите карат спокойно може да си върви и парелелно с това записване на нови участници.
Успех и дано да се видим на събора! :20ashley_results:
Мнението беше редактирано от s7ifl3r: 15 юни 2011 - 15:25
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 15 юни 2011 - 20:21

Ако има възможност,метнете по нататък списъче със състезателите.Да си правя сметката колко да я напомпвам мършата :biggrin:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 15 юни 2011 - 20:27

Аз няма да идвам с Асконата на събора, така се получи, но имам желание да покарам, и водя преговори с трима души , евентуално да ми отстъпят техните коли , за да покарам, да се забавлявам,и в този ред на мисли...има ли някаква вероятност да се запиша в Петък вечер, или в Събота на пистата,предполагам няма да съм много в тежест, още не знам какво ще карам, и дали въобще ще карам.Та всичко ще се знае последния момент.Какъвто и да е отговора ще се съобразя с организатора.Благодаря,поздрави :icon_wink2: :drinkin:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 15 юни 2011 - 22:03

Ще има списък на записалите се за да може всеки да види какво му предстои.

Влади, ако знаеш в кой клас ще участваш може да пуснеш заявка, обаче с едно уточнение. След като пуснеш заявката бъди в уреченият час на пистата за техническа комисия, за да може да бъдеш допуснат до състезание.Знам че ще го спазиш но аз да си напиша :)

Проблема със записване на пистата го знаем много добре, ако някой от искащите да се запишат съумее да организира всички желаещи да се запишат в определения срток (сутринта рано) може и да има шанс, защото предишния път беше следното: тече подготовка за клас ХЕ- примерно и се появява някой който иска да кара, ама колата му още не е разтоварена от багажа, не е попълнил нищо и има да плаща, и докато това го направи заминават 15-20мин. ха си представете да се точат като черва 10-15 човека, кога според вас ще стартира клас ХЕ? И защо да чакат другите които са заявили предварително. Няма как да се записвате преди класа защото техническата ще е заета с класа който предстои.

Ако кажете да не ги чакаме, защо тогава сме изчакали 1 а да не чакаме 2-рия?

Точно това бави нещата. Има и още много но не ми се пише главата ми пуши.Взели сме си поука и знаем, че най добрият вариант е всички предварително да си пуснат заявките и да се знае в кой клас колко човека ще карат( от това зависи колко като време ще протече състезанието за техния клас) ние си правим разчет за времето, отделно от това пистата макар, че е наета за за уикенда си има часове в които се ползва, ако ги пресрочим имаме неустойки спрямо договорните отношения.Не ни се иска да плащаме за някой който се чуди дали да кара или не и от там да забавим другите фенове. Също така програмата зависи и от спонсори и за тях има определено време, а съгласете се че ще е тъпо да се съкращават гонки за да не се издъним пред хората или те да си претупат програмата за да почне някое състезание. Тогава ще ощетим тези които искат да слушат нещо за Инсигния или ОПЦ, а не да гледат състезатели.

Нещата са леко сложни но всъщност ни очаква голям купон. Подгответе се за това по скоро :))

Нека да спрем с темата за записване на пистата, нещата за сега са ясни, Влади ако прецениш пусни си заявка. Вик, ти също го помисли има време да решите.
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 15 юни 2011 - 22:36

 Бижо Бижев, на 15 юни 2011 - 22:03, каза:

......

Нека да спрем с темата за записване на пистата, нещата за сега са ясни, Влади ако прецениш пусни си заявка. Вик, ти също го помисли има време да решите.

Както казах, разбирам те.Аз искам да карам, но незнам още дали ще мога да дойда.Много добре знаеш, че винаги съм на пистата като има възможност.
Отговори

kalkki снимка kalkki 15 юни 2011 - 23:38

 fanatic, на 15 юни 2011 - 11:01, каза:

Наградите на този събор са доста сериозни

Искам да попитам наградите за първите 3 места и за италианското и за драга еднакви ли са? защото миналата година за драга само шампоанско и купа имаше.
Мнението беше редактирано от Liubeznia: 16 юни 2011 - 11:09
Причина за редактиране:: Пълен цитат не е необходим.
Отговори

fanatic снимка fanatic 16 юни 2011 - 12:39

 kalkki, на 15 юни 2011 - 23:38, каза:

Искам да попитам наградите за първите 3 места и за италианското и за драга еднакви ли са? защото миналата година за драга само шампоанско и купа имаше.

Еднакви са.


Стикерите са налични. бройките можете да заявите на Бижо Бижев, Maiky,fanatic като предварително по градове се съберат необходимите бройки.

За малки населени места правим изключение..


Заявката лично трябва да е със заглавие "Стикер за събор", три имена, телефон, офис на Еконт или там където няма точен адрес, колко комплекта...
Отговори

fanatic снимка fanatic 16 юни 2011 - 20:48

От утре и плакати и листовка със стикерите комплект :)
Отговори

galata снимка galata 17 юни 2011 - 07:34

Извинявам се за глупавия въпрос, но стикерите плащат ли се ? Не мога да си спомня да съм виждал някъде цени, в първото мнение няма информация за стикерите и тема не мога да намеря
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 17 юни 2011 - 07:55

Двата стикера 3 лева.ПИШЕ ГО НА ПЪРВАТА СТРАНИЦА НАЙ-ОТДОЛУ.
Мнението беше редактирано от BatSlav: 17 юни 2011 - 08:00
Отговори

acer16v снимка acer16v 18 юни 2011 - 11:48

Колеги, а ще има ли аудио състезание? И как можем да се запишем? :newsm05_41:
Отговори

vOpel снимка vOpel 18 юни 2011 - 20:31

Да, там сме... !
Отговори

MARTECA снимка MARTECA 19 юни 2011 - 11:22

Колеги ако дойда в последния момент на пистата като зяпач само, ще е проблем ли ако нямам стикер и на самата писта ще има ли налични? Съжалявам ако въпроса ми е не на място. Поздрави!
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 19 юни 2011 - 11:37

Няма проблем колега всеки е добре дошъл. Идваш на пситата и си плащаш вход 5лв и това е, друго не се иска от теб. Стикери се продават на щанда на клуба :icon_wink2:
Отговори

Punisher снимка Punisher 22 юни 2011 - 23:40

След събора ще може ли стикерчето да бъде пуснато на png/psd/etc. файл за принтиране? Или е ексклузивно само за събора?
Отговори

oniks13 снимка oniks13 22 юни 2011 - 23:50

здравейте колеги аз искам стикери обаче от Ямбол нещо не можем да се организираме така че кажете ми кам кого да се обарна и какво да направя и другото което е може ли да се избере номер на стикера и името ние ли си го вписваме или идват с принтирано благодаря предварително !!!
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg